Školní obědy – jaké by potěšily?


Foto: Einladung_zu_Essen / Pixabay.com

V poslední době se v souvislosti s tzv. „Pamlskovou“ vyhláškou opět otevřelo téma školních jídelen a nabízených obědů. Jedná se o téma, které asi nebude nikdy uzavřeno, protože názorů je mnoho a spokojeni nikdy nebudou všichni. Každopádně asi není na místě se tvářit, že je vše v pořádku a nic nelze zlepšit. A právě na toto téma je náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.  

(Dnes | 0:47) Celý článek >>>

Zotavení po císařském řezu


zdroj: OpenImageBank.com

V některých případech je těhotenství ukončeno císařským řezem. V podstatě se jedná o operaci, která vyžaduje rekonvalescenci....


Jak vybírat ložní prádlo


Foto: Claudioscotece / Pixabay.com

Měkké a příjemné povlečení, do kterého se člověk večer zachumlá a krásně se mu v něm spí i sní celou noc, to je přání asi k...


První stříhání vlásků


Foto: Bigpromoter_/ Pixabay.com

Vaší malé princezně či princovi přerůstají vlásky do obličeje, a tak si říkáte, že je na čase jí/ho ostříhat. Pokud se rozhod...


Deníky a články rodičů

Náš boj s dudlíkem


Odebrání dudlíku - vše má svůj čas....

Co mi před porodem nikdo...


Jsem velmi šťastnou maminkou tříměsíčního syna Pavlíka, ale jsou věci, které mě trochu trápí, které mi před těhotenstvím nikdo neřekl a které mě hodně překvapily. ...

Komentáře rodičů

Komentář
A jak si spokojená s kvalitou zboží?...>>
Komentář
Jee, super, to by bylo něco pro mě, a pošleš mi prosím odkaz? ...>>
Komentář
Ahoj holky, kam chodíte nakupovat? Nějaký sekáč nebo tak...Jde mi o to sehnat ně...>>

Tiky u dětí


Foto: Alexas_fotos / Pixabay.com

Tiky nejsou sice nic příjemného, nicméně většinou se jedná pouze o dočasný problém. I tak ale dovedou tiky život docela zkomplikovat. Někdy jsou totiž postižení terčem posměchu, v horším případě šikany. Proto je třeba nebrat tiky na lehkou váhu. Důležité je problém řešit. A právě na toto téma je náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak si bránit svůj osobní prostor


zdroj: OpenImageBank.com

Určitě jste už někdy zažili situaci, kdy někdo stál tak blízko vás, že vám to nebylo příjemné. Možná to dělal nevědomky, ale možné je i to, že to dělal schválně, protože vás chtěl znejistět či přímo ovládnout. Proč se člověk vlastně cítí tak nepříjemně, když někdo stojí blízko? A proč mu to naopak v případě jiného člověka nevadí? Jak vyřešit problematickou situaci a zároveň druhého neurazit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak se poprat s inkontinencí po porodu


zdroj: OpenImageBank.com

Řekne-li se slovo inkontinence, většina z nás si asi vybaví reklamy na inkontinenční pomůcky, ve kterých vystupují usměvavé starší dámy. Jenže inkontinence se netýká jen žen ve vyšším věku, ale objevit se může například i po porodu. A co si budeme namlouvat, je to vskutku nepříjemná záležitost. Co je důvodem vzniku inkontinence po porodu? Dá se inkontinenci nějak předcházet? Jak se v takovém případě řeší? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Cukrák, Kazín a okolí


zdroj: OpenImageBank.com

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. V dnešním pokračování se vydáme do okolí Prahy, konkrétně do nedalekých lesů, na vysílač Cukrák a do Kazína. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak vybrat ty správné brýle


Foto: Lichndinhtb / Pixabay.com

Zatímco v relativně nedávné minulosti byly brýle něčím „děsivým“ a kdo je nosil, měl zaděláno na ostudu, v dnešní době je nošení brýlí naprosto normální. Ti, kdo je nosit musí, mají šanci vybrat takové, které podtrhnou jeho osobnost. A zkrátka nepřijdou ani ti, co brýle nosit nemusí. Mohou si je totiž pořídit jako módní doplněk. Podle čeho ale brýle vybírat? A jaké rámečky zvolit, aby slušely? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Taneční studio – díl 1


Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Taneční studio.“ Autory jsou Crip & Béka. Jedná se o komiks, který vypráví o třech dívkách, které mají v hlavě jen tanec. A také trochu učitele hip hopu Kadera a občas jídlo či kluky. Příjemné čtení.


Proč jíst brokolici


Foto: Appetite / Pixabay.com

Doba se mění a s ní i životní styl a stravovací návyky. V posledních letech lidé mnohem více dbají na zdravý životní styl. Důležitý je nejen pohyb a péče o tělo, ale velkou roli hraje i strava. Měla by obsahovat vše, co tělo potřebuje. A obsahovat by určitě měla i brokolice, protože je to téměř zázračná zelenina. Nevěříte? Pak čtěte dále a dozvíte se více.


Rozvod: Pozor na syndrom zavrženého rodiče


Foto: Worderman / Pixabay.com

Rozvody nejsou v dnešní době bohužel ničím výjimečným. Pokud jsou v rodině navíc děti, pak je celá situace samozřejmě mnohem komplikovanější. V některých případech se rodiče zvládnou rozumně dohodnout nejen o rozdělení majetku, ale hlavně o tom, jak budou pečovat o své dítě, v jiných dochází ke sporům. A právě v tomto druhém případě může dojít ke vzniku syndromu zavrženého rodiče. O co se jedná? Jak tomuto problému předcházet? A jak jej léčit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist