Tip na víkend: Most a okolí


Most

Již jednou jsme vás v rámci speciálu redakce JáRodič.cz nazvaného Tipy na výlety a zajímavé akce pozvali na Mostecko, tedy do oblasti, kterou by vás třeba ani nenapadlo navštívit. Společně jsme si tehdy prohlédli zámek Jezeří a další místa. Dnes se na Mostecko vrátíme a projdeme si město Most. Poté se vydáme do jeho okolí, podívat se, jak hodně se tato oblast změnila. Příjemné čtení a hlavně putování.


Poslední možnost: Vše za polovic aneb Utraťte své body do 30.6.


Odměny za body

Všechno někdy začíná – a končí: My jsme pro vás právě teď již naposledy připravili akci, ve které vám nabízíme veškeré odměny...


Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Jakou aktovku či batoh vybrat pro prvňáčka


Aktovka pro prvňáčka

Prázdniny letí jako voda a za pár týdnů začne nový školní rok. Pokud máte doma prvňáčka a ještě jste mu nepořídili školní akt...


Deníky a články rodičů

Přestal jsem kouřit díky...


Ze všech stran se na nás valí informace o tom, jak nelehké je seknout s jedním z nejrozšířenějších zlozvyků moderní doby – kouřením. I já bohužel tomuto nešvaru před...

Rotavirové peklo


Rotaviry podnikly úspěšný nálet na celou naši rodinu....

Komentáře rodičů

Pohlaví dítěte
Hrozně moc jsem se na miminko těšila. Pohlaví jsme si nechali říci, ale bylo nám...>>
Gratulace
Gratuluji výhercům :-)...>>
Pálení žáhy
Nejvíce problémům s pálením žáhy jsem měla v těhotenství. Začaly se projevovat a...>>

Jak vybrat balzám na rty


Balzám na rty

Rty jsou dnes a denně vystavovány nepříznivým vlivům, a proto je důležité o ně pravidelně pečovat. Je třeba je hydratovat, regenerovat a samozřejmě také chránit. K tomu lze využít běžně dostupné balzámy na rty. Jak ale ze široké nabídky v obchodech vybrat ten správný? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jakou svačinu připravit na výlet


zdroj: OpenImageBank.com

Léto je v plném proudu a s ním i doba výletů a dovolených. K výletům neodmyslitelně patří i dobrá svačina. V některých případech může taková svačina zachránit vlastně celý výlet, protože dobře najedené a napité dítě je vlastně spokojené dítě. A to samozřejmě platí i u dospělých. Co tedy připravit s sebou do batůžku? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak uspořádat párty s grilováním


zdroj: OpenImageBank.com

Léto a s ním i krásné počasí je tady, a tak je ta správná chvíle na pořádání různých venkovních párty. V posledních letech se velmi oblíbeným stalo grilování na zahradě, na terase či třeba někde v přírodě. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Dozvíte se v něm nejen to, jak takovou párty s grilováním uspořádat a vše v klidu zvládnout, ale připraven je i seznam věcí, na které je fajn nezapomenout. Příjemné čtení.


Jak si užít dovolenou


zdroj: OpenImageBank.com

Doba dovolených je tady. Mnoho z nás se již těší, že si odpočinou, odreagují se, zažijí něco nového, užijí si ostatní členy rodiny či přátele. Někdy se ale stává, že těšení bývá nakonec hezčí než dovolená samotná. Kde hledat příčinu? A dá se tomu nějak předcházet? Jaké kroky učinit, aby si člověk dovolenou skutečně užil? Tak nejen na tyto otázky budeme společně hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak vybírat zájezd (nejen) na poslední chvíli


zdroj: OpenImageBank.com

Léto a dovolené jsou v plném proudu. Někteří čekají s výběrem zájezdu na poslední chvíli, kdy jeho cena výrazně klesne. Pokud se právě teď rozhlížíte po nabídkách cestovních kanceláří, pak je určitě na místě si připomenout, jak zájezd vybírat a na co dát pozor. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Čelákovice a okolí


Čelákovice

Možná právě dnes je ta správná chvíle naplánovat, kam s rodinou vyrazíte o víkendu. V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce jsme pro vás připravili výlet do středočeských Čelákovic a do jejich okolí. Společně si projdeme město, navštívíme tvrz a vydáme se na výlet. Pro zájemce je připraveno i pozvání do skanzenu. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak přežít vedra v práci


zdroj: OpenImageBank.com

První tropické dny jsou za námi a s největší pravděpodobností nás během léta čekají další. Může-li být člověk doma či někde v přírodě, u vody, dovede se s nimi vypořádat lépe, než když musí celý den trávit v práci. Jak tedy co nejlépe zvládnout celý den v práci? Jak si usnadnit pobyt v teple? A jak používat klimatizaci či větráky, aby nezpůsobily více škody než užitku? Tak nejen na tyto otázky naleznete odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak naučit děti dostatečně pít


Jak naučit děti dostatečně pít

Nadpis možná někoho vyděsil, protože si pod slovy „naučit dítě pít“ představil láhev alkoholu. Ale tak to samozřejmě není, řeč bude o zajištění správného pitného režimu u dětí. Právě děti totiž často na pití zapomínají a díky tomu dochází k dehydrataci. Jak tedy naučit dítě pravidelně a dostatečně přijímat tekutiny? Tak na tuto otázku vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)
Chystáme se na kolo.......... (Alka2015)
Také fandím našim...:) (saskijka)
Hrajeme hokej naše reprezentace tak se tomu věnuji (brontik)
Přeji všem hezké Vánoční svátky, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky. (janekjana)

Anketa©2009-2015 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist