Pro zdraví: Akupunktura


Foto: Chance Agrella / Freerange.com

V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz vám představíme starou léčebnou metodu, která je známa a využívána již tisíce let. Řeč bude o akupunktuře. Dozvíte se nejen to, na jakém principu je tato metoda založena, ale i to, k čemu všemu se dá využít. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:23) Celý článek >>>

Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Bylinky, koření a zajímavé rostlinky: Artyčok a patizon


Autor: Pepperedjane

V dnešním pokračování speciálu Bylinky, koření a zajímavé rostlinky vám představíme artyčok a patizon. Určitě jste o nich už ...


Jak správně vyčistit uši


Čištění uší

Víte, jak správně vyčistit uši? Asi si říkáte, co je to za divnou otázku, vždyť uši se přeci čistí úplně jednoduchým způsobem...


Deníky a články rodičů

Kašlete na cestovky - d...


Tento článek píšu proto, abych se podělil o úspory na nervech a financích, které se mi povedly díky cestování bez „pomoci“ cestovních kanceláří....

Tip na víkend: Dožínkové...


Prožijte sobotní odpoledne 30. 8. 2014 s celou rodinou na čerstvém vzduchu a pochutnejte si na čerstvých pstruzích od největšího českého producenta pstruha duhového ...

Komentáře rodičů

Hodiny
Dcera jde příští září do první třídy a tak už pomalu se seznamuje s hodinami. Má...>>
Oči
Já mám vadu očí, krátkozrakost. Nějakou dobu jsem pomýšlela i na laserovou opera...>>
Zkažené potraviny
To mi připomělo jeden nákup mého přítele asi tak před 3 roky. Jel z práce domů a...>>

Jízda na koni


Foto: Aleksandar Momirovic / Freerange.com

Kůň je bezesporu krásné zvíře. Mnoho dětí (a nejen ony) touží po tom, aby se na něm mohly svézt. Proč to tedy nevyzkoušet? Vždyť taková jízda na koni může být pro vaši ratolest nevšedním zážitkem. Třeba se nakonec stane kůň a jízda na něm i jeho velkým koníčkem. A dnešní příspěvek bude právě na toto téma. Příjemné čtení.


Naučte dítě znát hodiny


zdroj: OpenImageBank.com

„Mami, kdy pojedeme do ZOO?“ „A kdy už přijde tatínek z práce?“ Tak na otázky tohoto typu odpovídají rodiče malým dětem poměrně často. Menší děti totiž nejsou schopni čas tak úplně pochopit. Nerozlišují mezi minulostí a budoucností, pojem hodina pro ně nemá žádný konkrétní význam. Teprve postupem doby se jejich vnímání času mění. Kdy k tomu dochází? Kdy je ten správný čas naučit děti hodiny? A jakým způsobem postupovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak zvládnout nástup do mateřské školky


Mateřská školka

Nástup do mateřské školky představuje pro dítě (a nejen pro něj) obrovskou životní změnu. Zatímco až dosud bylo v celodenní péči jednoho z rodičů či jiného dospěláka, najednou se ocitá v kolektivu dalších dětí. A nejen, že už se vše netočí kolem něj, ale musí zároveň poslouchat a přizpůsobit se ostatním. To rozhodně není úplně snadné. Jak tedy dítěti pomoci, aby nástup do školky v pohodě zvládlo? Tak na tuto otázku budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak vybrat chůvu


Jak vybrat chůvu

Znají to snad všichni rodiče, co nemají hlídací babičky, dědečky či jiné příbuzné. Čas od času potřebují něco vyřídit nebo si prostě udělat klidné odpoledne/večer a najednou musí řešit, kdo jim jejich ratolest pohlídá. V tu chvíli se asi zrodí myšlenka, že by nebylo špatné pořídit si paní na hlídání. Jenže následně se dostaví otázky a možná i obavy z toho, jak takovou chůvu najít, co by měla umět, jak by se měla chovat a mnohé další. A dnešní příspěvek bude právě na toto téma. Příjemné čtení.


Jak zvládnout noc bez plenky


Noc bez pleny

Možná máte právě nyní pocit, že nastala ta správná chvíle na to, aby vaše dítě přestalo nosit plenky i v noci. Než začnete s nacvičováním, je třeba se ale ujistit, že je dítě připraveno. Ale jak se to pozná? A jak dítěti pomoci, aby se úspěch dostavil co nejdříve? Jak postupovat v případě, že se nedaří? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jaké oblečení potřebují děti do školky


Oblečení do školky

Prázdniny utekly jako voda a začátek školního roku se nezadržitelně blíží. Rodiče pomalu, ale jistě začínají řešit, co pořídit svému dítěti do školky. Není to úplně snadné, protože během dne bude dítě potřebovat oblečení, které se hodí na různé aktivity. Navíc si ho musí umět samo obléknout. Jak tedy dítě do školky vybavit? Co by nemělo chybět a co je naopak zbytečné? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak předcházet očním vadám


Jak předcházet očním vadám

Není pochyb o tom, že zrak patří k nejdůležitějším lidským smyslům. Díky němu totiž člověk vnímá nejvíce informací. Většina lidí ho považuje za samozřejmost. Zvýšenou pozornost mu věnuje až ve chvíli, kdy začne mít problémy s viděním. Ale o zrak je třeba pravidelně pečovat. Díky tomu je totiž možné předejít aspoň některým potížím, které se mohou objevit. Jak na to? Tak na tuto otázku vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Domácí zvíře pro dítě: ano nebo ne?


zdroj: OpenImageBank.com

V životě každého rodiče většinou přijde chvíle, kdy mu dítě sdělí, že by chtělo nějaké to zvířátko. Zpravidla ho pak vehementně přesvědčuje, jak se o pejska, kočičku, želvičku či ptáčka bude pravidelně starat a že ho to určitě nikdy neomrzí. Jenže pořídit si domácího mazlíčka je poměrně zásadní rozhodnutí, které je třeba si dobře rozmyslet. A dnešní příspěvek bude právě na toto téma. Příjemné čtení.


Starší články >>>

241.000 inzerátů na Modrykonik.cz

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Dnes začíná druhá polovina letních prázdnin.Chystáme se na Starý dobrý western na Bystřičku.Hlavně se těšíme,že se tam po roce sejdeme s kamarády a přáteli,kteří bydlí roztroušení pocelé naší republice..... (lorja58)
sport news (easonjack521)
jaký dárek (pelago)
Dnes se chystám na procházku přírodou už se těším (brontik)
Před chvílí jsem se vrátila od kámošky, teď sedím v teplíčku a koukám na televizi (holcice)

Anketa©2009-2014 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist