Jak zlepšit vztahy mezi sourozenci


Vztahy mezi sourozenci

Vztahy mezi sourozenci patří v životě k jedněm z nejdůležitějších. Asi každý rodič si proto přeje, aby se jejich děti navzájem milovaly, pomáhaly jeden druhému, podporovaly se, prostě aby jejich vztahy byly dokonalé. Realita je zpravidla ale trochu jiná. Sourozenci se mezi sebou hádají, perou a občas se zdá, že se snad skutečně nenávidí. Je taková situace normální? A mohou rodiče nějakým způsobem pomoci dětem vytvořit lepší vzájemné vztahy? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:32) Celý článek >>>

Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Opar


Opar

Většina lidí se s oparem už někdy setkala. S největší pravděpodobností je toto nepříjemné onemocnění dokonce „osobně“ postihl...


Jak správně držet příbor


Stolování

Jak správně držet příbor? Asi si říkáte, co je to za otázku - to přeci umí každý, vždyť se to učí už v mateřské školce. Navíc...


Deníky a články rodičů

Dýňové slavnosti aneb př...


Festival Dýňové slavnosti aneb připlul k nám pstruh z Rybářství Kolář je určený všem dětem, rodičům a milovníkům kvalitních čerstvých ryb. Uskuteční se ve čtvrtek 23...

Vinobraní v Praze: Burčá...


Užijte si báječný den s Rybářstvím Kolář a Parkem Tři Věže ...

Komentáře rodičů

Sedmikráska
Kamarádka mě jednou pozvala na návštěvu a podávala zeleninový salát s květy sedm...>>
Sekáč
Zrovna minulý týden jsem měla dovolenou a tak jsem si skočila do města. Před prá...>>
Komentář
První dítě se rodilo ven rukou napřed... takže nástřih byl nutný... následující ...>>

Dětský růst


Dětský růst

Každý rodič asi bedlivě sleduje, jak jeho potomek roste. Růst jako takový je třeba ale pravidelně sledovat a vyhodnocovat pediatrem, protože se jedná o důležitý ukazatel zdravotního stavu dítěte. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Dozvíte se v něm nejen to, co konkrétně lze z růstu vyvodit, ale třeba i to, jak se dosažené hodnoty posuzují. A to není samozřejmě zdaleka všechno. Příjemné čtení.


Tip na víkend: Čerchov v Českém lese


Čerchov

Krásně zbarvené listy na stromech pomalu opadávají a občas se objeví i ranní mrazíky, přesto ale stojí za to vydat se někam na výlet. V dnešním příspěvku, který je součástí speciálu redakce JáRodič.cz Tipy na zajímavé výlety a akce vás pozveme do Českého lesa, konkrétně na nejvyšší horu Čerchov. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak vytvořit příjemný dětský pokoj


Dětský pokoj

Dětský pokoj je pro všechny děti velmi důležitý. Je to místo, které patří jen jim. Mají v něm své věci, hrají si zde, připravují se do školy, trucují a podobně. Proto je velmi důležité, aby se jim jejich pokojíček líbil a cítily se v něm dobře. V dnešním příspěvku pro vás máme několik tipů a rad, jak takový dětský pokoj zařídit - a to třeba i pro sourozence. Příjemné čtení.


Jak předcházet vzniku křečových žil v těhotenství


zdroj: OpenImageBank.com

Těhotenství je nejen období, kdy se budoucí maminka těší na příchod miminka na svět, ale i období, které je spojeno s některými menšími či většími nepříjemnostmi. Patří k nim i vznik křečových žil, jenž postihuje poměrně dost těhotných. Na dnešní den jsme proto připravili povídání na toto téma. Dozvíte se nejen to, proč křečové žíly často vznikají právě v těhotenství, ale i to, jak se jim dá předcházet. A to samozřejmě není zdaleka všechno. Příjemné čtení.


Sonografie prsou


Foto: Ian I / Freerange.com

Rakovina prsou – obávaná nemoc, o které se v poslední době často hovoří. Důvod je jasný – každý rok přibývá žen, kterým je tato nemoc diagnostikována. Na její následky pak ročně umírá okolo dvou tisíc z nich. Smutné je, že v některých případech je smrt zbytečná – stačilo by totiž rakovinu objevit včas a šance na úplné vyléčení by se tím významně zvýšily. Pojďme se tedy společně podívat na možnosti, které se ženě v této oblasti nyní nabízí.


Tip na víkend: Domažlice, Kdyně a okolí


Domažlice

Podzim je sice tady, to ale neznamená, že by se nedalo putovat po krásných koutech České republiky. V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz vás pozveme do západních Čech, konkrétně do města Domažlice, do Kdyně a do samozřejmě také do okolí. Společně se vydáme na rozhlednu i na zříceniny hradů a cestou budeme obdivovat nádhernou přírodu. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak vyřešit chrápání


 zdroj: OpenImageBank.com

S chrápáním se setkal asi každá člověk, a to buď tak, že postihlo jeho samotného, anebo ho musel snášet u někoho jiného. A že chrápání není nic příjemného, tak na tom se asi všichni shodnou. V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili povídání právě na toto téma. Dozvíte se nejen to, čím je chrápání způsobeno, ale i to, co tento problém zhoršuje, co ho naopak může zmírnit či úplně vyřešit. A nezapomeneme samozřejmě zmínit ani způsoby léčby. Příjemné čtení.


Bylinky, koření a zajímavé rostlinky: Sedmikráska chudobka


 zdroj: OpenImageBank.com

Kdo by neznal sedmikrásku? Drobná kytička s bílými okvětními lístky a žlutým středem, která se na jaře objeví téměř na každé louce. A nejen, že je pěkná na pohled, ale má i léčivé účinky a použít se dá také v kuchyni. V dnešním dalším pokračování seriálu s názvem Bylinky, koření a zajímavé rostlinky, který vznikl díky nápadu naší čtenářky, se o sedmikrásce dozvíte mnohem více. A připraveny jsou i recepty na čaj a sirup. Přejeme příjemné čtení.


Starší články >>>

241.000 inzerátů na Modrykonik.cz

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Sedím u počítače a počítám dny,kdy mě sundají sádru z nohy, jsem otrávená celé léto, ale za blbost se platí, mám čumět na zem. (Danulka)
Dnes začíná druhá polovina letních prázdnin.Chystáme se na Starý dobrý western na Bystřičku.Hlavně se těšíme,že se tam po roce sejdeme s kamarády a přáteli,kteří bydlí roztroušení pocelé naší republice..... (lorja58)
sport news (easonjack521)
jaký dárek (pelago)
Dnes se chystám na procházku přírodou už se těším (brontik)

Anketa©2009-2014 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist