Jak vyhnat roztoče z domácnosti


Foto: Wikilmages / Pixabay.com

Roztoč je sice malé zvířátko, ale o to větší potíže dokáže způsobit. Lidi si vůbec neuvědomují, že s nimi sdílí domácnost, a to zpravidla v hojném množství. A nejen, že zdarma využívá pohostinství, ale svým domácím způsobuje často poměrně velké problémy. O jaké problémy se jedná? A jak zjistit, že jsou roztoči v bytě? Jakým způsobem je vystrnadit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:31) Celý článek >>>

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR FAMILY


Veletrhy FOR FAMILY

Ve dnech 9. – 12. dubna 2015 se v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech bude konat soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY. N...


Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Recepty na velikonoční perníčky


Foto: Janbouchnermail0 / Pixabay.com

Velikonoce se blíží a s nimi i tři dny volna. Někdo je možná využije ke krátké dovolené, k procházkám do přírody, k výletům n...


Deníky a články rodičů

Rychly kolač


Hviezda...

Rychly obed


Pečené zemiaky...

Komentáře rodičů

Komentář
Když jsem byla s prvním synem na MD, tak jsem bohužel o práci taky přišla. A ...>>
Dárek pro tchána?
Táta od přítele bude slavit padesáté narozeniny a marně vymýšlíme, co bychom mu ...>>
Komentář
Máte někdo zkušenosti s nealko vínem? Našla jsem tento e-shop a píší zde, že ...>>

Jak oslavit Velikonoce 2015


Velikonoce

Jaro je tady a s ním i Velikonoce. Pro křesťany představují nejvýznamnější svátek v roce, pro ostatní příchod jara či třeba aspoň den volna navíc. Ať tak či onak Velikonoce jsou neodmyslitelně spojeny s mnoha zvyky a tradicemi, které bychom rádi v dnešním příspěvku připomněli. A samozřejmě nejen to. Dozvíte se také mnoho dalších informací spojených s Velikonocemi. Příjemné čtení.


Pro zdraví: Infrasauna


Foto: Ben Kerckx / Fotobay.com

Mnozí již určitě vyzkoušeli klasickou finskou saunu. V poslední době se však velkým hitem stala infrasauna, která pracuje na jiném principu než zmíněná finská sauna. Provedené výzkumy uvádějí, že infrasauna má taktéž pozitivní vliv na lidské tělo, a to v mnoha oblastech. V dnešním příspěvku se dozvíte nejen to, proč vyzkoušet infrasaunu, ale i to, jak celá procedura probíhá. Příjemné čtení.


Podle čeho vybírat náušnice, aby slušely


Foto: Ambroochizafer / Pixabay.com

Náušnice patří ke klasickým šperkům. A protože vhodně zvolený šperk umí doladit celkový vzhled ženy a zároveň zakrýt případné nedostatky, je důležité věnovat jeho výběru velkou pozornost. Podle čeho tedy náušnice vybírat? Kolik druhů by měla mít každá žena ve své „šperkovnici“? Jaké materiály volit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Vyhodnocení soutěže o vstupenky na veletrh FOR FAMILY


Veletrh FOR FAMILY

Soutěž o vstupenky na tradiční rodinný veletrh FOR FAMILY právě skončila. Pokud jste se jí zúčastnili, tak již určitě netrpělivě čekáte na to, zda jste byli vylosováni a získáte tak jednu z cen. V dnešním příspěvku se samozřejmě dozvíte nejen to, kdo vyhrál, ale také správné odpovědi na soutěžní otázky. Příjemné čtení.


Poruchy spánku u dětí


Foto:  Rainer Maiores / Pixabay.com

Možná vás překvapí, že poruchy spánku nejsou jen problémem dospělých, ale i dětí. A řeč není o nespavosti miminek. Tyto poruchy se mohou projevovat nejen tím, že dítě špatně usíná, probouzí se v noci či má noční můry, ale i tím, že trpí nadměrnou spavostí. Kvalitní spánek je přitom pro zdravý vývoj dítě velmi důležitý. A o spánku, jeho kvalitě a poruchách bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Těhotenská cukrovka


zdroj: OpenImageBank.com

V průběhu těhotenství absolvuje budoucí maminka množství různých vyšetření. Jedním z nich je i testování na těhotenskou cukrovku. Tento test byl zaveden pro všechny těhotné relativně nedávno. Důvodem bylo hlavně to, že těhotenská cukrovka se objevuje stále častěji a že není-li zjištěna a léčena včas, může způsobit problémy nejen mamince, ale samozřejmě i dítěti. Co to tedy těhotenská cukrovka vlastně je? Jak se projevuje, respektive jak žena pozná, že ji má? A jak se dá léčit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak zvládnout sedavé zaměstnání


Foto: Wixphoto.com / Freerangestock.com

Se sedavým „zaměstnáním“ se člověk v podstatě setká nejpozději na základní škole, neboť právě v té době je nucen sedět několik hodin denně. Děti to ale většinou alespoň částečně kompenzují odpoledním pohybem. Postupně však člověk začne sedět čím dále tím více a zároveň se začne méně hýbat – prostě nezbývá čas. Protože však tělo není na celodenní sezení uzpůsobeno, objevují se menší či větší problémy. K těm nejčastějším patří bolesti zad, hlavy či únava. Dají se problémy spojené se sedavým zaměstnáním nějakým způsobem zmírnit? Určitě ano, ale je třeba pro to něco udělat. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak zvládnout den po probdělé noci


zdroj: OpenImageBank.com

Kdo by to neznal? Čas od času většina lidí zažije „neklidnou“ noc, a to jak ve smyslu špatného spánku, tak oslavy či práce/učení dlouho do noci. Ráno a hlavně během dne je pak velmi obtížné zvládnout vše, co se od člověka očekává. Co nadělat – je třeba den přežít a pokud možno nic nepokazit. Jak na to? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Hrajeme hokej naše reprezentace tak se tomu věnuji (brontik)
Přeji všem hezké Vánoční svátky, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky. (janekjana)
Sedím u počítače a počítám dny,kdy mě sundají sádru z nohy, jsem otrávená celé léto, ale za blbost se platí, mám čumět na zem. (Danulka)
Dnes začíná druhá polovina letních prázdnin.Chystáme se na Starý dobrý western na Bystřičku.Hlavně se těšíme,že se tam po roce sejdeme s kamarády a přáteli,kteří bydlí roztroušení pocelé naší republice..... (lorja58)
sport news (easonjack521)

Anketa©2009-2015 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist