Výbavička aneb Co bude miminko potřebovat


Výbavička pro miminko

Na těhotenském testu se objevily dvě čárky, a tak je nejvyšší čas začít pořizovat výbavu pro miminko. To je samozřejmě vtip. Tak vážně. Na nakupování věcí pro malého tvorečka se většina maminek (a někdy kupodivu i tatínků) dost těší. Nejraději by nakoupily vše, co v obchodech vidí. Tolik toho ale samozřejmě potřebovat nebudou. Navíc je třeba dobře vybírat, aby pořízené věci splňovaly to, co se od nich očekává. Co je tedy třeba pro miminko nakoupit? V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili přehled toho nejdůležitějšího. Příjemné čtení.


Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Jaký sport pro dítě vybrat aneb Jak rozpoznat talent


Sport pro děti

Že je pohyb, a to nejen pro děti, důležitý není třeba asi zdůrazňovat. Sport či jakákoliv jiná pohybová aktivita je podstatná...


Tip na víkend: Káraný a okolí


Kaple svatého Václava

Víkend se blíží, a tak možná přemýšlíte, kam se se svými dětmi vypravit. Máte-li chuť projít se v lese a kolem rybníků a nemu...


Deníky a články rodičů

Dýňové slavnosti aneb př...


Festival Dýňové slavnosti aneb připlul k nám pstruh z Rybářství Kolář je určený všem dětem, rodičům a milovníkům kvalitních čerstvých ryb. Uskuteční se ve čtvrtek 23...

Vinobraní v Praze: Burčá...


Užijte si báječný den s Rybářstvím Kolář a Parkem Tři Věže ...

Komentáře rodičů

Sedmikráska
Kamarádka mě jednou pozvala na návštěvu a podávala zeleninový salát s květy sedm...>>
Sekáč
Zrovna minulý týden jsem měla dovolenou a tak jsem si skočila do města. Před prá...>>
Komentář
První dítě se rodilo ven rukou napřed... takže nástřih byl nutný... následující ...>>

Jak zlepšit vztahy mezi sourozenci


Vztahy mezi sourozenci

Vztahy mezi sourozenci patří v životě k jedněm z nejdůležitějších. Asi každý rodič si proto přeje, aby se jejich děti navzájem milovaly, pomáhaly jeden druhému, podporovaly se, prostě aby jejich vztahy byly dokonalé. Realita je zpravidla ale trochu jiná. Sourozenci se mezi sebou hádají, perou a občas se zdá, že se snad skutečně nenávidí. Je taková situace normální? A mohou rodiče nějakým způsobem pomoci dětem vytvořit lepší vzájemné vztahy? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Opar


Opar

Většina lidí se s oparem už někdy setkala. S největší pravděpodobností je toto nepříjemné onemocnění dokonce „osobně“ postihlo. A možná se dokonce objevuje častěji, než je jim příjemné. Kde se vůbec opar bere? Kdy a proč vzniká? Existuje nějaká účinná prevence? A jak je to s léčbou? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku.


Jak správně držet příbor


Stolování

Jak správně držet příbor? Asi si říkáte, co je to za otázku - to přeci umí každý, vždyť se to učí už v mateřské školce. Navíc příbor se používá každý den. Věřte nevěřte, ale i držení příboru má svá poměrně přísná pravidla, jejichž dodržování patří k umění správně stolovat. A jak tedy na to? Tak na to vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Dětský růst


Dětský růst

Každý rodič asi bedlivě sleduje, jak jeho potomek roste. Růst jako takový je třeba ale pravidelně sledovat a vyhodnocovat pediatrem, protože se jedná o důležitý ukazatel zdravotního stavu dítěte. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Dozvíte se v něm nejen to, co konkrétně lze z růstu vyvodit, ale třeba i to, jak se dosažené hodnoty posuzují. A to není samozřejmě zdaleka všechno. Příjemné čtení.


Tip na víkend: Čerchov v Českém lese


Čerchov

Krásně zbarvené listy na stromech pomalu opadávají a občas se objeví i ranní mrazíky, přesto ale stojí za to vydat se někam na výlet. V dnešním příspěvku, který je součástí speciálu redakce JáRodič.cz Tipy na zajímavé výlety a akce vás pozveme do Českého lesa, konkrétně na nejvyšší horu Čerchov. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak vytvořit příjemný dětský pokoj


Dětský pokoj

Dětský pokoj je pro všechny děti velmi důležitý. Je to místo, které patří jen jim. Mají v něm své věci, hrají si zde, připravují se do školy, trucují a podobně. Proto je velmi důležité, aby se jim jejich pokojíček líbil a cítily se v něm dobře. V dnešním příspěvku pro vás máme několik tipů a rad, jak takový dětský pokoj zařídit - a to třeba i pro sourozence. Příjemné čtení.


Jak předcházet vzniku křečových žil v těhotenství


zdroj: OpenImageBank.com

Těhotenství je nejen období, kdy se budoucí maminka těší na příchod miminka na svět, ale i období, které je spojeno s některými menšími či většími nepříjemnostmi. Patří k nim i vznik křečových žil, jenž postihuje poměrně dost těhotných. Na dnešní den jsme proto připravili povídání na toto téma. Dozvíte se nejen to, proč křečové žíly často vznikají právě v těhotenství, ale i to, jak se jim dá předcházet. A to samozřejmě není zdaleka všechno. Příjemné čtení.


Sonografie prsou


Foto: Ian I / Freerange.com

Rakovina prsou – obávaná nemoc, o které se v poslední době často hovoří. Důvod je jasný – každý rok přibývá žen, kterým je tato nemoc diagnostikována. Na její následky pak ročně umírá okolo dvou tisíc z nich. Smutné je, že v některých případech je smrt zbytečná – stačilo by totiž rakovinu objevit včas a šance na úplné vyléčení by se tím významně zvýšily. Pojďme se tedy společně podívat na možnosti, které se ženě v této oblasti nyní nabízí.


Starší články >>>

241.000 inzerátů na Modrykonik.cz

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Sedím u počítače a počítám dny,kdy mě sundají sádru z nohy, jsem otrávená celé léto, ale za blbost se platí, mám čumět na zem. (Danulka)
Dnes začíná druhá polovina letních prázdnin.Chystáme se na Starý dobrý western na Bystřičku.Hlavně se těšíme,že se tam po roce sejdeme s kamarády a přáteli,kteří bydlí roztroušení pocelé naší republice..... (lorja58)
sport news (easonjack521)
jaký dárek (pelago)
Dnes se chystám na procházku přírodou už se těším (brontik)

Anketa©2009-2014 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist