Jak budou probíhat maturity 2018?


Foto: Jeshoots / Pixabay.com

V posledních letech se na všech středních školách a učebních oborech s maturitou konají státní maturity. Jak taková maturita bude letos vypadat? Kdy se bude konat? Na co se mají studenti připravit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:04) Celý článek >>>

Jak na jarní únavu


zdroj: OpenImageBank.com

Jaro se konečně blíží a s ním i sluníčko a teplé dny. S jarem ale často přichází i tzv. jarní únava, která dovede první jarní...


Prodlužování a zhušťování vlasů


Foto: Engin_Akyurt / Pixabay.com

Snad každá žena touží po krásných, hustých a lesklých vlasech. Ne každá je však takovými vlasy obdarována. V současné době je...


Jak se připravit na jaro


zdroj: OpenImageBank.com

Zima se snad blíží ke konci, a tak je nejvyšší čas připravit se na jaro. Příprava by měla být postupná, aby tělo nebylo ještě...


Deníky a články rodičů

Výlet s Cyklohráčkem


Chystáte se na výlet na kole a máte v plánu použít vlak, avšak strachujete se zda v něm bude dostatek místa pro kola? To se vám s Cyklohráčkem nestane!...

Dětská psychiatrie FN MO...


Každý jste nejspíše zajisté už měl nějaké, i když drobnější psychické potíže a to se samozřejmě týká i vašich dětí. Pokud mu přerostou přes hlavu je pravděpodobné, ž...

Komentáře rodičů

Stil
Za sebe a především své dvě dítka můžu doporučit batohy Stil. Pořídili jsme akto...>>
Komentář
My máme vekovní rolety, protože soused dělá nekalé a rušné věci a já to večer ne...>>
Komentář
Vybírala jsem úplně mezi stejnýma značkama jako Kristýna. Vybrala jsem Stil a za...>>

Pro zdraví: SM Systém


Foto: Voltamax_/ Pixabay.com

Při dnešním způsobu života nejsou žádnou výjimkou bolesti zad. Jedná se přitom o potíže, které postihují velkou část populace. A dovedou pěkně potrápit. Proto se vyplatí bolestem zad předcházet. Jednou z možností je cvičení, například SM Systém. Co si pod touto metodou představit? Komu je určena? Co je jejím cílem? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Problémy s řečí: Koktavost


Foto: Free-photos_/ Pixabay.com

Řeč je pro každého velmi důležitá. Díky ní může vyjádřit své pocity, myšlenky, názory a další. Někdy se ale stane, že řeč není plynulá, respektive člověk koktá. Co je příčinou této poruchy? Jak se dá včas rozpoznat? A jak ji léčit? Co může pro své dítě rodič udělat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jaké sportovní aktivity jsou pro děti vhodné?


Foto: Gavinseim / Pixabay.com

V posledních letech se hodně mluví o zdravém životním stylu, o správném stravování a také o pravidelném pohybu. O tom, že pohyb je (nejen) pro děti nesmírně důležitý, není pochyb. Jakým sportům či pohybovým aktivitám by se ale děti měly věnovat? Podle čeho vybírat? A kolik času by jim sporty měly zabrat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Pro gurmány: Cottage sýr


Foto: OanaNegru_/ Pixabay.com

V dnešním příspěvku ze speciálu Recepty nejen pro gurmány vám představíme sýr, který je nejen chutný a zdravý, ale lze jej připravit na mnoho způsobů. Řeč bude o cottage sýru, který pochází z anglického venkova a postupně se rozšířil dále do světa. Zajímá vás, v čem je tento sýr tak výjimečný? A jak jej připravit, aby chutnal zajímavě? Tak čtěte dále a dozvíte se více. Příjemné čtení.


Pro zdraví: Jumping®


Foto: Stevepb_/ Pixabay.com

Volného času je sice neustále málo, nicméně i tak by člověk neměl zapomínat na péči o své tělo. Občas se určitě vyplatí se zastavit a udělat něco pro své zdraví. V dnešním příspěvku vám představíme cvičení s názvem Jumping®. Jak už název napovídá, jedná se o skákání. Dozvíte se nejen to, komu je Jumping® určen, ale i to, proč jej cvičit. Příjemné čtení.


Co nám řeknou naše ruce


Foto: Zhivko_/ Pixabay.com

Čtení z ruky má dlouhou historii a ani v dnešní době není zapomenuto. V některých částech světa patří k životu. A ruce toho o člověku prý mohou říci hodně. Věříte na předpovídání budoucnosti, věštění a podobně? Domníváte se, že je možné dozvědět se svou budoucnost? Chcete vědět více? Pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Komunikace s miminkem v těhotenství


Foto: TawnyNina_/ Pixabay.com

Dva proužky oznamující těhotenství znamenají pro většinu maminek obrovskou radost. Také jsou však spojeny s určitou nejistotou, co ženu do budoucna čeká. Zároveň se přidá i určitá zvědavost a očekávání, jaké miminko bude. Každopádně nový tvoreček roste a vyvíjí se, a tak není od věci s ním komunikovat a navzájem se poznávat. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Maxovy trable - Zamčený ve školní skříňce


Maxovy trable

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Maxovy trable - Zamčený ve školní skříňce. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která napsala i úspěšnou sérii knih Deníky mimoňky. První kniha ze vznikající série o Maxovi je také plná vtipných a výstižných ilustrací. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist