Jak (nejen) v zimě nenastydnout


zdroj: OpenImageBank.com

Chladné počasí, sníh a mráz je tady a s nimi i častější rýmy, bolesti v krku, kašle a další nepříjemnosti. Sice je známo, že nízké teploty samy o sobě nezpůsobují nemoci, nicméně právě v chladném počasí se vyskytují častěji. Co je důvodem? A jak se nemoci vyhnout? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:52) Celý článek >>>

Soutěž o dětské plenky


Když se nám narodí miminko, automaticky mu od prvního dne balíme zadeček do plenky. Možností výběru plenek je v dnešní době m...


Jak si s mrňousky usnadnit život


Foto: Reksik004_/ Pixabay.com

S příchodem miminka se život rodičů zpravidla totálně změní. Zatímco dříve se starali vlastně jen sami o sebe, nyní mají v pé...


Jak zvládnout třídní sraz


Foto: Concord90_/ Pixabay.com

Asi každému už někdy ve schránce či v emailu přistála pozvánka na třídní sraz po x nebo xx letech. Po přečtení se většinou do...


Deníky a články rodičů

Instalace vánočního osvě...


Jak jsme s dětmi instalovali vánoční osvětlení na dům a do interiéru....

Vánoční hack: Jak ušetři...


Kolik dárků nakupujete online? Poradím, jak ušetřit na skoro každém nákupu....

Komentáře rodičů

Komentář
My máme vekovní rolety, protože soused dělá nekalé a rušné věci a já to večer ne...>>
Komentář
Vybírala jsem úplně mezi stejnýma značkama jako Kristýna. Vybrala jsem Stil a za...>>
počítač
Já si také pouštím počítač každý den. . Přečtu zprávy , odpovím na nějakou sou...>>

Pro zdraví: Fitball


Foto: Pixabay.com

Volného času je sice málo, přesto by si člověk měl během týdne vytvořit aspoň chvilku a udělat něco pro své zdraví. Zajímavým tipem je cvičení, kterému se říká Fit-ball. Super na něm je, že je určen téměř každému. Navíc má pozitivní účinky na lidský organismus a zlepšuje i náladu. Chcete vědět více? Pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Jak překonat zimní chmury


krasa-angthong-narodniho-parku-90191_240

Zima je skoro tady. Už nyní je ale během dne chladno, zachmuřeno a slunce často ani nevyjde, a to k dobré náladě rozhodně nepřispívá. K tomu se přidává únava, nedostatek energie, prostě celkový útlum. Jak toto období zvládnout? Jak dodat tělu energii a dobrou náladu? Tak nejen na tyto otázky budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jaká je barva letošních Vánoc?


zdroj: OpenImageBank.com

Vánoce se blíží, a tak je ta správná chvíle popřemýšlet, jak vyzdobíte svůj domov a později i vánoční stromeček. Začátkem roku se vždy vyhlašuje barva Vánoc. Jakou barvu mají letošní Vánoce? A jakou barvu či barvy vlastně mají Vánoce všeobecně? Proč právě tyto barvy jsou symbolem Vánoc? Tak nejen na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Mikulášská nadílka aneb Jak připravit zdravý balíček


Mikuláš, čert, anděl

Za pár dní přijde k dětem Mikuláš, čert a anděl, a tak je ta správná chvíle popřemýšlet o tom, co dáte do mikulášského balíčku. Je jasné, že chcete dětem udělat radost a zároveň myslíte na to, aby nebyl obsah balíčku příliš nezdravý, respektive plný sladkostí. Jak tedy na to? V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili několik rad a tipů právě na toto téma. Příjemné čtení.


V neděli začíná advent


zdroj: OpenImageBank.com

Letos začíná advent až tuto neděli. Advent je spojen s množstvím symbolů a tradic, které se zachovaly až do dnešních dnů. Je to období, které bývá velmi hektické, přesto stojí za to se aspoň na chvíli zastavit a udělat si čas na nasátí a vstřebání sváteční atmosféry. Co ale vlastně advent znamená? Proč se slaví a co k němu patří? Nabízíme vám několik informací o adventu, zvycích a tradicích s tímto obdobím spojených, tipy na činnosti, které můžete dělat společně s dětmi a mnoho dalšího. Příjemné čtení.


Jak vyzrát na alergii na plísně


zdroj: OpenImageBank.com

Počet lidí s alergiemi přibývá. Lidský organismus často reaguje nepřiměřeně na mnoho podnětů ve svém okolí. Běžné jsou alergie na pyly, na zvířecí chlupy, ale také na prach a na plísně. Možná překvapí, co taková plíseň dovede způsobit. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jaký vybrat zimní kabát


Foto: Stocksnadp_/ Pixabay.com

Zimní počasí je už tady, a tak je ta správná chvíle zachumlat se do teplého oblečení. A protože ve městě asi nebudete chtít nosit lyžařské bundy, je na čase vytáhnout ze skříně zimní kabát, anebo se po nějakém poohlédnout v obchodě. Jaký kabát ale pořídit, aby dobře vypadal a také zahřál? Podle čeho jej vybírat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Skvělý dárek pro milovníky kosmonautiky


Kosmonauti nula

Přesně před dvěma lety jsme vám tu doporučovali knihu Stanislava Kužela nazvanou Kosmonautika za oponou, která u čtenářů zaslouženě zabodovala, a dnes vám tu přinášíme tip na nejnovější knihu od stejného autora s názvem Kosmonauti nula. A můžeme vám bez jakýchkoli pochybností už dopředu slíbit, že to bude zase výborné čtení. Koneckonců dále najdete i ukázku z této knihy, takže to můžete posoudit sami.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist