Barvení vlasů


Foto: Freerange.com

Asi nepřekvapí, že barvení vlasů má velmi dlouhou historii. Dnes si vlasy barví nejen ženy, ale i muži. Důvodů pro použití barvy na vlasy je více – někdo chce změnu, jiný touží experimentovat a další chce zakrýt šediny. Výběr barev je na trhu velmi široký, takže asi každý nalezne ten „svůj“ odstín. Pak už záleží jen na něm, zda barvení své kštice svěří do rukou odborníka, anebo se do toho pustí sám. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:48) Celý článek >>>

Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Zájmové kroužky


Zájmové kroužky

Září je v plném proudu a s ním i výběr zájmových kroužků. Některé děti pokračují v těch, které navštěvovaly již v loňském roc...


Výročí svatby


zdroj: OpenImageBank.com

Sňatek je pro většinu lidí jedním z nejvýznamnějších kroků v životě. Nejen z tohoto důvodu je určitě fajn si každý rok tento ...


Deníky a články rodičů

Vinobraní v Praze: Burčá...


Užijte si báječný den s Rybářstvím Kolář a Parkem Tři Věže ...

Kašlete na cestovky - d...


Tento článek píšu proto, abych se podělil o úspory na nervech a financích, které se mi povedly díky cestování bez „pomoci“ cestovních kanceláří....

Komentáře rodičů

Jizvy
Moje dcera zatím žádnou jizvu nemá. Zato já mám po operaci slepého střeva a po ú...>>
Uši
Jednu dobu jsem byla dost založená na čištění uší pomocí vatových tyčinek. Ale t...>>
Hodiny
Dcera jde příští září do první třídy a tak už pomalu se seznamuje s hodinami. Má...>>

Jak předejít zubnímu kazu


Péče o zuby

Generace dnešních rodičů se při vzpomínce na své dětství a na návštěvy zubní ordinace asi poněkud vyděsí. V té době to totiž většinou nebyl příjemný zážitek. Od té doby se ale situace výrazně změnila a pokud je lékař šikovný, tak se vlastně není čeho bát. To ale neznamená, že by si snad někdo nechal rád opravovat zuby, a to nejen proto, že jsou i příjemnější věci na světě, ale také proto, že je to poměrně nákladná záležitost. Z tohoto důvodu je důležitá prevence, která může potížím se zuby z velké části zabránit. A právě o ní bude dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tipy na svačiny pro školáky


zdroj: OpenImageBank.com

Prázdniny utekly jako voda a školní rok je opět tady. Děti i rodiče se pomalu ale jistě musí vrátit k pravidelnému školnímu režimu. Čekají je nejen různé školní povinnosti, ale zároveň musí řešit, co dítěti obléknout a co mu připravit k svačině. A právě každodenní příprava svačin/y může být poměrně tvrdý oříšek. Jídlo by mělo dítěti nejen chutnat, ale zároveň by mělo obsahovat vše potřebné pro správný vývoj dětského organismu a pro dodání potřebné energie. A právě dnešní příspěvek bude na toto téma. Příjemné čtení.


Pro zdraví: Aqua aerobic


Foto: Freerange.com

Pokud máte chuť udělat něco pro své tělo i duši, pak jsme pro vás připravili v rámci speciálu s názvem Pro zdraví zajímavý tip: Co takhle vyzkoušet aqua aerobic. Jak už název napovídá, jedná se o spojení aerobicu a vody. A k čemu je toto cvičení vlastně dobré? Kdo se ho může zúčastnit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


(Ne)bojte se vší


Veš dětská

„Mami/tati, ve školce/škole jsou vši.“ Tak tahle věta většinu rodičů dovede skutečně vyděsit. Představa, že bude muset nechutně vyhlížející parazity hledat ve vlasech, pak je hubit, prát a desinfikovat pomalu celý byt není opravdu příjemná. A mimo to je u nás napadení vší (odborně pedikulóza) spojováno s určitými předsudky, konkrétně s nedostatečnou hygienou, což samozřejmě není pravda. Vši jsou snad všudypřítomné a nákaza v dětských kolektivech je víceméně otázkou chvíle. V dnešním příspěvku jsme pro vás proto připravili povídání právě na toto téma. Dozvíte se nejen to, jak veš vypadá a jak se přenáší, ale samozřejmě i to, jak se jí co nejrychleji zbavit. A to není zdaleka všechno.


Jak se starat o jizvy


Foto: Geoffrey Whiteway / Freerange.com

Zná to asi každý rodič – dítě občas přijde s odřeným kolenem či rukou, s drobnou řeznou rankou či s nějakou tou popáleninou. A jizva je na světě. Jak ale zařídit to, aby se rána dobře zahojila a nezůstala příliš zřetelná jizva? Je vůbec možné, aby nezůstala žádná jizva? V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili povídání právě na toto téma. Dozvíte se nejen to, proč a jak jizva vzniká, ale i to, jak o ní správně pečovat. A to není samozřejmě zdaleka všechno. Příjemné čtení.


Co pořídit do těhotenského šatníku


Foto: Bryan Gilchrist / Freerange.com

Během těhotenství se postava ženy mění. Zpočátku nebývají změny až tak výrazné, ale postupem doby začíná být běžné oblečení čím dál tím více těsné. Nejpozději v té obě by nastávající maminka měla popřemýšlet o obměně, respektive doplnění svého šatníku. Co by měl šatník obsahovat? A na co se při výběru zaměřit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak nekoupit padělek parfému


zdroj: OpenImageBank.com

Pro mnoho lidí je dnes nákup na internetu naprostou samozřejmostí. Nakupují zde různé druhy zboží, od drobností až po velké či drahé věci. Tento způsob nákupu má samozřejmě spoustu výhod, ale na druhou stranu jsou zde i nevýhody. Pokud se touto cestou rozhodnete koupit parfém, pak je třeba dodržovat některé zásady, díky nimž má člověk větší šanci vyhnout se padělku. Jak tedy na to? Tak právě na tuto otázku vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Pro zdraví: Akupunktura


Foto: Chance Agrella / Freerange.com

V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz vám představíme starou léčebnou metodu, která je známa a využívána již tisíce let. Řeč bude o akupunktuře. Dozvíte se nejen to, na jakém principu je tato metoda založena, ale i to, k čemu všemu se dá využít. Příjemné čtení.


Starší články >>>

241.000 inzerátů na Modrykonik.cz

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Sedím u počítače a počítám dny,kdy mě sundají sádru z nohy, jsem otrávená celé léto, ale za blbost se platí, mám čumět na zem. (Danulka)
Dnes začíná druhá polovina letních prázdnin.Chystáme se na Starý dobrý western na Bystřičku.Hlavně se těšíme,že se tam po roce sejdeme s kamarády a přáteli,kteří bydlí roztroušení pocelé naší republice..... (lorja58)
sport news (easonjack521)
jaký dárek (pelago)
Dnes se chystám na procházku přírodou už se těším (brontik)

Anketa©2009-2014 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist