Když dítě krade


zdroj: OpenImageBank.com

Při přečtení názvu dnešního příspěvku si asi říkáte, že vám se to stát nemůže. Jenže „Nikdy neříkej nikdy.“ Dětské krádeže totiž nejsou ničím výjimečným. A navíc se objevují napříč celou společností. Proč vlastně děti berou věci, které jim nepatří? V jakém věku začnou vnímat, že se to nesmí? Jak řešit situaci, když dítě někomu něco vezme? Co dělat, když se situace opakuje? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:15) Celý článek >>>

Jak lépe usínat


zdroj: OpenImageBank.com

Potíže se usínáním a se spánkem jsou v dnešní hektické době poměrně časté. Kvalitní spánek je ale nezbytně nutný pro obnovení...


Jak být oblíbený (nejen) v práci


zdroj: OpenImageBank.com

V práci člověk tráví velkou část dne, a proto by ho měla nejen bavit, ale měl by se v ní také dobře cítit. Spokojenost hodně ...


Jak se zbavit tetování


Foto: Piancamentil / Pixabay.com

Možná jste si vy, váš partner či potomek nechali vyrobit tetování a nyní toho litujete. Anebo možná o tetování právě uvažujet...


Deníky a články rodičů

StudioTalentů.cz: herect...


Výuka uměleckých oborů - herectví, pantomima, moderace, hudba, zpěv, tanec, step, cirkus, básnění, multimédia. Ateliéry, kursy, víkendové workshopy. Příprava ke stud...

Aktivity pro děti v Lokt...


Máte obavy, že pobyt v tomto historickém městě nebude bavit vaše děti. Zcela zbytečně! Je totiž mnoho způsobů, jak jim dovolenou zpestřit. Stačí jen vědět o správnýc...

Komentáře rodičů

Komentář
Ahojky, my toto mléko kupujeme už snad od toho, kdy jsme začali Emičku přikrmova...>>
Komentář
Ahoj maminky, prosím vás o radu, máte někdo zkušenost s mlékem Humana pro 16 měs...>>
Komentář
ještě mě napadlo co maličký tanga z jemnýho materiálu, koupila jsem si tyhle htt...>>

Polévka je grunt. Anebo je to jinak?


zdroj: OpenImageBank.com

K obědu patří polévka a hlavní jídlo. A polévka je přitom základ. Aspoň tak nás to učily naše babičky, maminky a nakonec vlastně i školní jídelny. Doba se ale změnila a s ní i mnohé stravovací návyky. Navíc pokrmy, které byly dříve běžnou součástí jídelníčku, jsou dnes zatracovány a naopak. Jak jsou na tom polévky? Patří do zdravého jídelníčku, anebo je třeba se jim vyhnout? Které polévky jsou případně vhodné a které nikoliv? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Ještěd a okolí


Ještěd

Je tady středa a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se vydáme na sever naší republiky, do Libereckého kraje, do města Liberec. Nebudeme se toulat městem, i když i to samozřejmě stojí za návštěvu, ale vydáme se na horu Ještěd, kterou pak prozkoumáme ze všech stran. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak zabavit děti při špatném počasí


zdroj: OpenImageBank.com

Podzim je tady a s ním i chladné počasí, déšť, mlha a sychravo. Takové počasí zrovna neláká k dlouhým procházkám či výletům, a tak se stává častější pobyt doma nutností. Je sice fajn si užít teplého a útulného domova, nicméně děti se začnou po nějakém čase nudit a zlobit. Jak dítě zabavit, aby si pobyt doma užilo a nenudilo se? Tak právě na toto téma je náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na dárek: Kniha Módní studio


Módní studio

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince Mladé Fronty s názvem Módní studio. Jak již název napovídá, nejedná se o klasickou knihu, ale o speciální knihu-box, který je vlastně módním salonem. A nechybí v něm ani vybavení a materiály na výrobu originálních papírových outfitů. Příjemné čtení a hlavně tvoření.


Péče o osobu závislou


 zdroj: OpenImageBank.com

Život není peříčko a někdy se stane, že je člověk v situaci, kdy musí zajistit péči o své stárnoucí rodiče. Co teď? Jak skloubit práci, péči o děti a domácnost a péči o rodiče? Takřka neřešitelná situace může mít pro někoho řešení v podobě tzv. péče o osobu blízkou, respektive závislou. Co si pod tímto pojmem představit? Na co má člověk nárok? A započítává se doba péče o blízké do důchodu? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Pitný režim: Sycené nápoje


Sycené nápoje

Často se mluví o tom, že by měl člověk dodržovat pitný režim. Je dokonce přesně stanoveno, kolik tekutin by měl člověk během dne vypít. Zároveň existují i doporučení, které nápoje pít a které nikoliv. Jak si v řebříčku stojí tzv. sycené nápoje? Pít je či nepít? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Hrabětice a okolí


Hrabětice a okolí

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se vydáme do Libereckého kraje, do horské vesničky Hrabětice. Společně vyšplháme na rozhlednu Slovanka a Bramberk a projdeme se v nádherných horských lesích i po loukách. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak se připravit na promoci


Foto: Robtowne0 / Pixabay.com

Studujete-li vy či váš potomek na vysoké škole, pak vás na konci studia čeká slavnostní promoce. Celý ceremoniál má předem přesně stanovený průběh. Na jeho konci se studenti, nyní vlastně již absolventi, konečně dočkají vytouženého diplomu. Jak se na tento slavnostní okamžik připravit? Koho na promoci pozvat? Je vhodné pak uspořádat nějakou oslavu? A co si vzít na sebe? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2016 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist