Jak se poprat se škytavkou


Škytavka

Čas od času se s tímto problémem setká skoro každý. Často je to v situaci, kdy se to ale vůbec nehodí. Člověk škytá a škytá a nedá se to zastavit. Jak ale taková škytavka vlastně vzniká? Dá se jí nějak předcházet? A jak se jí zbavit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak zhubnout zadek a stehna


 zdroj: OpenImageBank.com

Ženy se často zaměřují na svůj vzhled, respektive na svou postavu. Předmětem jejich nespokojenosti bývají tzv. problémová par...


Tip na výlet: Lány a okolí


Lány

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i náš příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé ak...


Jak vyzrát na citlivé zuby


Citlivé zuby

Problémy se zuby zažila asi většina lidí. Nakonec, kdo by neznal trnutí zubů, bolest či třeba bolestivou reakci na studené, t...


Deníky a články rodičů

Tip na výlet na víkend -...


Krásné počasí přímo láká k tomu nezůstávat doma a vyrazit ven. Vás taky, netvařte se, že neslyšíte. Vezmeme vás na výlet. A kam? Do Lokte nad Ohří. Co se v tomto pův...

Jak vybrat dětský nafuko...


Venku se nám oteplilo a brzy tu bude nová koupací sezona. Jelikož máme malou zahradu a přesto chci dětem dopřát koupání doma, začala jsem se poohlížet po dětských na...

Komentáře rodičů

Komentář
Tak to bych se musela také nejraději naučit...>>
Komentář
Legíny nosím nejraději :-)...>>
Komentář
Dobrý den, děkuji Vám za radu, už jsem se na ně dívala, ty tarify se mi taky líb...>>

Koření: Anýz vonný


Foto: Ajale / Pixabay.com

V dnešním dalším pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Koření, bylinky a zajímavé rostlinky vám představíme koření, které určitě všichni znáte, ale možná vás překvapí jeho léčebné účinky. Jedná se o anýz vonný. Příjemné čtení.


Jak ozvláštnit svůj byt aneb Budeme tapetovat


Foto: OpenClipartVectors / Pixabay.com

Možná právě zařizujete nový byt, anebo chcete v tom stávajícím provést nějakou změnu, která by pokoj či celý byt ozvláštnila. Zajímavým nápadem mohou být tapety, které mají velký vliv na celkový dojem. V současné době se na trhu nabízí nepřeberné množství různých barev, vzorů a materiálů, a tak je skutečně z čeho vybírat. A jak na to? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak si zvýšit na mateřské sebevědomí


Foto: PourquoiPas / Pixabay.com

Narození dítěte je jednou z nejkrásnějších událostí v životě každé ženy. Pak se ale dostaví celodenní péče o miminko, shon, stále se opakující činnosti, žádný odpočinek, někdy i samota, což je psychicky velmi náročné a ke zvýšení sebevědomí to rozhodně nepřispívá. Jak tedy prožít rodičovskou dovolenou, aby tím sebevědomí neutrpělo? Jak vše zvládnout a být v pohodě? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Jirny a Klánovický les


Jirny

Středa je tady a s ní i další pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem tipy na výlety a zajímavé akce. Dnes se společně vypravíme do okresu Praha – východ, do obce Jirny a do jejího okolí. Nejdříve si prohlédneme samotnou obec a vypravíme se na místní naučnou stezku a poté budeme poznávat Klánovický les. Příjemné čtení a hlavně putování.


Hra. Nejvyšší forma učení, kterou miluje každé dítě


Foto: Partner

Prvních 15 let po narození je pro každého člověka nejdůležitější fází jeho života. Prochází zásadním vývojem fyzických i psychických vlastností a podstatnou část tohoto času tráví hraním. A je to tak dobře – hry dětem zprostředkovávají fungování reálného světa, rozvíjí motorické i mentální schopnosti a dovednosti a učí je žít podle pravidel společnosti.


Jak vyzrát na studené končetiny


OpenImageBank.com

Hodně lidí má čas od času studené nohy či ruce, a to nejčastěji proto, že pobývá v chladu. Existují ale i lidé, kteří mají nohy i ruce studené často. A věřte, není to vůbec příjemné. Příčinou může být nejen únava, stres, nízký tlak či pobyt v chladu, ale i nějaká nemoc. Proto by tento problém neměl být podceňován. A jak na studené končetiny vyzrát? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na knihy: DeTeKTiVové a zloději kabelek


Detektivové a zloději kabelek

Pokud je vaše dcera či syn milovníkem záhad, tajemství, napětí a dobrodružství, pak se určitě s chutí pustí do knižní novinky s názvem DeTeKTiVové a zloději kabelek, kterou vydala Grada Publishing. Knihu "Detektivové a zloději kabelek" napsala Zuzana Pospíšilová a ilustrovala Markéta Vydrová. Příjemné čtení.


Mezinárodní den rodiny


zdroj: OpenImageBank.com

Minulou neděli jsme oslavili Den matek a na tuto připadá další svátek související s rodinou, a to Mezinárodní den rodiny. Pro mnoho lidí je rodina samozřejmostí, a tak si pak často ani neuvědomují, jaké štěstí mají. Svátek rodiny je tedy prima příležitost, jak si své štěstí užít, a to i se svými blízkými, tedy s rodinou. Příjemné čtení a pěkné oslavy.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2016 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist