Koupání ve volné přírodě


Koupání v přírodě

Léto je v plném proudu a s ním i koupání a různé vodní radovánky. Mnozí lidé využívají nejen různé bazény a aquacentra, ale také jezera, rybníky a další vodní plochy. Koupání na těchto místech může být sice velmi příjemné, ale na druhou stranu s sebou nese i určitá rizika. A dnešní příspěvek bude právě na toto téma. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:01) Celý článek >>>

Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Tip na knihu: Dívka s devíti parukami


Dívka s devíti parukami

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Dívka s devíti parukami. Autorkou je jednadvacetilet...


Bylinky, koření a zajímavé rostlinky: Devětsil lékařský


Prof. Dr. Otto Wilhelm Thomé Flora von Deutschland

V dnešním pokračování speciálu na téma bylinky, koření a zajímavé rostlinky jsme se opět nechali inspirovat nápadem naší čten...


Deníky a články rodičů

Za sportem i kulturou do...


Užili jste si výlet do historie ve Slavkově a nyní byste dali přednost místním aktivitám nebo si protáhli tělo při sportu v oblasti Politaví? Pak se vydejte na jihoz...

Užijte si Den dětí v obc...


V sobotu 31. května připravily obchodní domy kika ve spolupráci s KIA Motors Czech a jejich dealery po celé České republice v Praze Letňanech, Čestlicích, Brně, Ostr...

Komentáře rodičů

Komentář
Nejčastěji asi doma v bazénu .sice si člověk moc nezaplave ale je to nejrychlejš...>>
závislost na internetu
Ano existuje závislost na internetu já zapínám počítač každý den je tam hodně in...>>
Komentář
Melo byt kinetoza a poutam místo pokutam...>>

Jak mít (nejen) v létě krásné nohy


Foto: Amy Thomas / Freerange.com

Obzvláště v létě je důležité, aby chodidla, nehty a vlastně celé nohy vypadly co nejlépe, neboť jsou mnohem více odhaleny než v jiném ročním období. Asi nejpraktičtější je nechat péči o nohy na odborníkovi, tedy pedikérovi. Pokud to ale z nějakého důvodu není možné, pak není třeba věšet hlavu – krásné nohy lze vykouzlit i doma. Jak na to? Tak právě o tom bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak ošetřit sluneční spáleniny


zdroj: OpenImageBank.com

Vystavit obličej či celé tělo sluníčko je skutečně příjemné. Je třeba ale myslet na to, že sluníčko má v tomto ročním období poměrně velkou sílu, takže někdy stačí i pár desítek minut a kůže se spálí. A to rozhodně není nic příjemného. Pokud se vám letos tato nepříjemnost nevyhne, pak bude třeba spáleniny dobře ošetřit. A právě na toto téma je náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení a hlavně léto bez spálenin.


Jak zabránit letním úrazů


Letní úrazy

Léto je tady a s ním i doba dovolených, výletů a mnoha dalších sportovních aktivit. Toto období je zároveň spojeno s větším rizikem vzniku úrazů, a to jak mezi dospělými, tak i dětmi. Dá se nějak úrazům předcházet, anebo se jedná o „hloupou“ náhodu? Tak nejen na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Předčasný starobní důchod


zdroj: OpenImageBank.com

Čas plyne jako voda a v určité fázi života nastává chvíle, kdy člověk přestává pracovat a odchází do důchodu. V některých případech se rozhodne, že do důchodu odejde dříve, aby se mohl věnovat rodině (vnoučatům, rodičům, partnerovi), svým zálibám, popřípadě z jiných důvodů. Kdy je vlastně možné zažádat o odchod do předčasného starobního důchodu? Jaké podmínky je třeba splnit? A s jakou výší důchodu je možné v tomto případě počítat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak předcházet cestovní nevolnosti u dětí


Cestování autobusem

Doba dovolených je v plném proudu a mnoho rodin se přemísťuje na vysněné místo autem, autobusem, letadlem či dokonce lodí. Pro některé z nich však cesta dopravním prostředkem není úplně jednoduchá, a to proto, že jejich děti během jízdy postihuje nevolnost, respektive kinetóza, tzv. nemoc z pohybu. Co to vlastně ta kinetóza je a jak vzniká? A jak ji předcházet? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné cestování.


Jak vybírat stan


zdroj: OpenImageBank.com

Pěkné počasí je tady, a tak nastal ten správný čas na různé výlety a na dovolené. Možná právě letos budete chtít poprvé se svými potomky vyzkoušet spaní pod stanem. Anebo se na takovou akci chystají vaše děti se školou či se zájmovým kroužkem. Nezbytným vybavením v tomto případě pak samozřejmě bývá stan, spací pytel a karimatka. A pokud toto vybavení nemáte, tak asi budete uvažovat o jeho zakoupení. V dnešním příspěvku, který je součástí nového speciálu redakce JáRodič.cz s názvem „Jak vybrat sportovní vybavení (nejen) pro děti“ se zaměříme na výběr stanu. Příjemné čtení.


Pojďme cvičit s kojenci


Cvičení s kojenci

Není pochyb o tom, že cvičení, respektive pohyb je pro každého člověka velmi důležitý. A cvičit se dá již od útlého věku. Je jasné, že s kojenci vypadá cvičení úplně jinak než s většími dětmi, to ale neznamená, že by bylo méně důležité. V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili povídání o tom, proč vlastně cvičit s tak malými dětmi. Dozvíte se i to, jak takové cvičení vypadá. A to samozřejmě není zdaleka všechno. Příjemné čtení.


Dejte partnerovi/partnerce najevo svou lásku


zdroj: OpenImageBank.com

Snad každý potřebuje čas od času slyšet, že ho má ten druhý rád, že je mu s ním dobře, že mu na něm/ní záleží. Pokud jsou ale lidé spolu delší dobu, občas zapomínají, že by i tak měli partnerovi své city ukázat. Navíc ženy dávají lásku najevo většinou jiným způsobem než muži, a tak může dojít k vzájemnému nepochopení. V dnešním příspěvku jsme pro vás proto připravili povídání právě na toto téma. Příjemné čtení.


Starší články >>>

241.000 inzerátů na Modrykonik.cz

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

sport news (easonjack521)
jaký dárek (pelago)
Dnes se chystám na procházku přírodou už se těším (brontik)
Před chvílí jsem se vrátila od kámošky, teď sedím v teplíčku a koukám na televizi (holcice)
Moje drahá polovička si tento týden otevřela eshop s dětským softshellovým oblečením - TEMAKids ( www.temakids.eu ) (sladekm)

Anketa©2009-2014 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist