Jak udržet kuchyň čistou


Úklid kuchyně

Kuchyně je pro mnoho lidí symbolem domova. Je to místo, kde se schází členové domácnosti a povídají si, kde se připravují pokrmy, kde se jí. Každá žena se proto snaží mýt právě tuto místnost co nejčistší. Určitě proto překvapí, že právě v kuchyni naleznete největší počet choroboplodných zárodků z celého bytu. Co tedy dělat, aby zůstala kuchyň čistá? Která místa uklízet nejčastěji, popřípadě jakým způsobem? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Jak připravit dítě na pobyt v nemocnici


Pobyt v nemocnici

Nemoc u dítěte je pro každého rodiče stresující záležitostí. Jestliže k tomu navíc musí být dítě ještě hospitalizováno v nemo...


Jak vybrat kočárek pro dvojčata


Zdroj: Pixabay.com

Když se nastávající maminka dozví, že čeká dvojčátka, tak je v první chvíli poněkud překvapena či dokonce zaskočena. Přeci je...


Deníky a články rodičů

Rychly kolač


Hviezda...

Rychly obed


Pečené zemiaky...

Komentáře rodičů

Předškolák
My máme doma předškoláka. Příští týden jdeme k zápisu do první třídy. Jelikož js...>>
Školení na podnikání s eshopem?
Dobrý den, máte zkušenosti s podnikáním s eshopem? Chystám se založit eshop a...>>
Šicí stroj
Zdravím, přesto, že se dnes dá oblečení koupit za směšné peníze (když víte, kam ...>>

Tip na volný čas: Skialpinismu


zdroj: OpenImageBank.com

Zima je snad konečně tady a hory zvou k mnoha zimním radovánkám. Vyznavači sjezdovek, snowboardů i běžek si přijdou na své. Možná právě letos budete mít chuť vyzkoušet něco nového. Pro lyžaře je určitě zajímavým tipem skialpinismus. O jaký druh sportu se jedná? Komu je určen? A jaké vybavení je k jeho provozování třeba? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Ve čtvrtek dostanou děti pololetní vysvědčení


Pololetní vysvědčení

Pět měsíců uteklo jako voda a konec prvního pololetí je tady. Již ve čtvrtek dostanou děti svá pololetní vysvědčení. Pro některé z nich to bude příjemná záležitost, pro jiné menší či větší zklamání nebo dokonce smutek. Ať tak či onak je pololetní vysvědčení důvod k zastavení a k zamyšlení. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Připravili jsme pro vás nejen tipy na to, jak zlepšit známky v příštím pololetí, ale i nápady na dárky za vysvědčení. Příjemné čtení.


Co si představit pod pojmem školní zralost?


Školní zralost

Zápisy do prvních tříd se blíží a mnozí rodiče přemýšlí, zda jsou jejich děti připraveny zvládnout nároky, které na ně škola bude mít. Co by vlastně dítě mělo před nástupem do první třídy umět? A jak se pozná, že je na první třídu připraveno? Existuje nějaký způsob, jak dítě otestovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak se nalíčit na ples


Foto: Wixphoto / Freerangestock.com

Plesová sezóna je v tady, a tak je nejvyšší čas popřemýšlet jakou toaletu si obléknete a jak se nalíčíte. V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili několik rad a tipů, jak se správně nalíčit, a to nejen na ples, ale i pro jiné zvláštní příležitosti. Příjemné čtení.


Jak zvládnout změny nálad u puberťáka


Foto: Bina Sveda / Freerangestock.com

Razantní změna nálady během pár vteřin, třískání dveří, řev nebo naopak mlčení, oči v sloup a další - to není projev zákeřné choroby, to je puberta – návštěvník, který dorazí dříve či později ke každému dospívajícímu. Toto období je těžké nejen pro dítě, ale samozřejmě i pro jeho okolí. Jak přežít pubertu svého potomka ve zdraví? Jak zvládnout neustále se měnící nálady? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tvoření s dětmi: Výrobky z vizovického těsta


Vizovické pečivo

Počasí právě neláká k dlouhému pobytu venku, a tak zbývá doma poměrně dost času, který je třeba nějak vyplnit. A protože tvoření děti zpravidla milují a mají jej rádi i rodiče, můžete volný čas vyplnit právě touto činností. V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tvoříme s dětmi jsme pro vás připravili povídání o vizovickém těstu. Dozvíte se nejen to, jak těsto připravit, ale i to, jak z něj vytvarovat zajímavé výrobky. Příjemné čtení.


Jak vyzrát na zánět průdušek


zdroj: OpenImageBank.com

V průběhu roku se nějakému tomu nachlazení nevyhne téměř nikdo. Není to nic příjemného, ale po pár dnech je často vše zase v pořádku. Někdy se ale z takového nachlazení vyvrbí zánět průdušek neboli bronchitida. Co je to vlastně za nemoc a jak se projevuje? A jakým způsobem se dá léčit? Je možné ji nějak účinně předcházet? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku, který je právě na toto téma.


Nezapomínejte na preventivní kontroly u lékaře


Preventivní prohlídky dospělých

Hodně lidí chodí k lékaři až ve chvíli, kdy je skutečně něco trápí. Byť se situace pomalu, ale jistě zlepšuje, preventivní kontroly stále bohužel nejsou samozřejmostí. Přitom právě díky nim je možné odhalit některé problémy, které lze řešit mnohem rychleji a jednodušeji než kdyby s nimi člověk přišel až ve chvíli, kdy ho něco bolí či má jiné potíže. A může se jednat třeba jen o obyčejný zubní kaz. V dnešním příspěvku jsme pro vás proto připravili přehled preventivních prohlídek, které by měl člověk absolvovat.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přeji všem hezké Vánoční svátky, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky. (janekjana)
Sedím u počítače a počítám dny,kdy mě sundají sádru z nohy, jsem otrávená celé léto, ale za blbost se platí, mám čumět na zem. (Danulka)
Dnes začíná druhá polovina letních prázdnin.Chystáme se na Starý dobrý western na Bystřičku.Hlavně se těšíme,že se tam po roce sejdeme s kamarády a přáteli,kteří bydlí roztroušení pocelé naší republice..... (lorja58)
sport news (easonjack521)
jaký dárek (pelago)

Anketa©2009-2015 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist