Tip na víkend: Křivoklátsko a Vysoký vrch


Křivoklátsko

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek redakce JáRodič.cz ze speciálu Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se společně vypravíme do Středočeského kraje, na Kladensko. Možná si řeknete, že Kladensko nezní úplně lákavě, ale věřte, budete rozhodně příjemně překvapeni. Projdeme se nejen hustým lesem a nasbíráme množství lesních plodů, ale také vyšplháme na Vysoký vrch a na zajímavou rozhlednu. Příjemné čtení a hlavně putování.

(Dnes | 0:27) Celý článek >>>

Soutěž o dětské plenky


Když se nám narodí miminko, automaticky mu od prvního dne balíme zadeček do plenky. Možností výběru plenek je v dnešní době m...


Pro zdraví: Proč jíst banány


 zdroj: OpenImageBank.com

Banány zná každý, ale ne každý asi tuší, jak zázračné je to ovoce, respektive co všechno dopřává svému tělu tím, že banán sní...


Jak rozeznat nachlazení od alergie


Foto: Myriams-Fotos_/ Pixabay.com

Kýchání, rýma a další nepříjemné příznaky se čas od času objeví u každého. Někdy jsou tyto potíže způsobeny nachlazením, jind...


Deníky a články rodičů

Moje venkovní svatba


O plánování svatby...

Jak jsem nemohla sehnat ...


Moje peripetie se sháněním letních šatů na svatbu....

Komentáře rodičů

Soutěž o dětské plenky
Super výhra...>>
Komentář
Ryor neznám, zdál se mi dost drahý, tak jsem zkusila tohle, narazila jsem to na ...>>
Komentář
A jak si spokojená s kvalitou zboží?...>>

Jak rozpoznat dyslexii


zdroj: OpenImageBank.com

V posledních letech se o „dys“ poruchách stále více mluví a konečně přestávají být tabu. Zatímco dříve se lidé postižení těmito poruchami považovali za hlupáky, lenochy a podobně, dnes už plno lidí chápe, že se jedná o poruchu, ke které je třeba přihlížet. Jak se ale vůbec pozná, že je dítě dyslektik? Kdy se to dá odhalit? A jak s poruchou pracovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Malé děti a sprostá slova


Foto: 422737 / Pixabay.com

Zná to každý rodič: jeho malý brouček přijde a najednou z jeho úst vypadne slovo či slova, za která by se nemusel stydět ani pověstný dlaždič. Co dělat? Jak zareagovat? Jak dítěti slovo vysvětlit a zároveň ho přesvědčit o tom, že se taková slova neříkají? Tak nejen na tyto otázky budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Co vám nesmí chybět do tanečních


Foto: Mimik22_/ Pixabay.com

Blíží se podzim a s ním i období tanečních kurzů a plesů. Pokud se chystáte prožít podzim a část zimy v rytmu tance, je třeba zkontrolovat a doplnit šatník o potřebné oblečení a samozřejmě také o vhodné doplňky. Věřte nevěřte, kabelka je nezbytnou součástí outfitu. Jakou kabelku si do tanečních či na ples pořídit? Podle čeho vybírat? A je skutečně kabelka nezbytná? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Co je míčkování?


Foto: Frantisek_Krejci_/ Pixabay.com

Při slově nemoc se zpravidla lidé zděsí. Nakonec kdo by byl rád nemocný, že? Často začnou lidé již při prvních příznacích choroby užívat různé preparáty, které by měly jejímu rozvoji zabránit, či aspoň zmírnit různé nepříjemné příznaky. Pokud se ale nezadaří a člověk onemocní, existují některé metody, které napomohou vyléčení. Jednou z nich je míčkování. Slyšeli jste již někdy o této metodě? Pokud chcete vědět více, pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Čemu se s miminkem raději vyhnout


Foto: Frantisek_Krejci_/ Pixabay.com

Miminko v rodině je obrovská radost, ale samozřejmě i starost a také velká změna. Rodiče někdy dělí svůj život na tzv. „před“ a „po.“ A vlastně zcela oprávněně. Rodič si stokrát dopředu může říkat, že bude s dítětem vše dělat, že se nebude nijak zásadně omezovat, ale realita bývá zpravidla jiná. Čemu se tedy s miminkem raději vyhnout? Jak vše zvládnout? V čem a jak miminko podporovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak se zbavit ztvrdlé kůže na chodidlech


Foto: Theusino_/ Pixabay.com

Často si neuvědomujeme, jak moc jsou pro nás nohy důležité a jakou službu nám denně poskytují. Za tu námahu jim zpravidla ani nedáváme najevo svůj vděk, a to v podobě pravidelné a dostatečné péče o ně. A když už si vzpomeneme, tak většinou v létě, protože právě v tomto ročním období jsou chodidla, paty a prsty vidět. Jenže péče je důležitá po celý rok. Jak tedy na to? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Změny v předškolním vzdělávání


Foto: Geralt_/ Pixabay.com

V letošním školním roce došlo k výrazným změnám v oblasti předškolního vzdělávání. Vzdělávat se totiž nově musí všechny pětileté děti. V některých rodinách změna vlastně nezpůsobila žádné obtíže, protože děti i tak školku navštěvují v jiných způsobila komplikace. V následujícím příspěvku se dozvíte, pro koho je předškolní vzdělávání povinné, jak musí dítě do školky docházet a mnohé další. Příjemné čtení.


Jak omezit stres v práci


Foto: Concord90_/ Pixabay.com

Čas od času se v práci setká se stresem každý. Co když je ale stres dlouhodobý? Dá se v takových podmínkách dlouhodobě pracovat? Je možné stresu nějak předcházet? A co dělat, když je třeba nějakou činnost provést v krátkém čase? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist