Jak používat tituly


Foto: Darkmoon1968_/ Pixabay.com

S tituly se v běžném životě setká asi každý. Nejedná se jen o akademické tituly, ale i o společenské. A někdo má titulů dokonce více. Jak správně použít titul v psaném a v mluveném projevu? Které tituly se používají a které ne? Jak je to se zahraničními tituly? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Hydroterapie neboli vodoléčba


Foto: TesaPhotography_/ Pixabay.com

Voda – základ života. O tom určitě nikdo nepochybuje. Voda je nejen důležitou součástí stravování, ale používá se i k léčbě. ...


Když se točí a motá hlava


Foto: Counselling / Pixabay.com

Motání hlavy zažije v průběhu života asi většina lidí. Často se jedná o výjimečnou záležitost, někdy se tento problém čas od ...


Jak na tvrdohlavé dítě


Foto: Cherylholt / Pixabay.com

Být rodičem není vůbec snadné a být rodičem tvrdohlavého dítěte je ještě těžší. Každopádně rodič se musí k dané situaci nějak...


Deníky a články rodičů

Jak navrhnout vánoční os...


Pár rad, jaké vánoční osvětlení na dům, zahradu i do interiéru si pořídit....

Instalace vánočního osvě...


Jak jsme s dětmi instalovali vánoční osvětlení na dům a do interiéru....

Komentáře rodičů

Stil
Za sebe a především své dvě dítka můžu doporučit batohy Stil. Pořídili jsme akto...>>
Komentář
My máme vekovní rolety, protože soused dělá nekalé a rušné věci a já to večer ne...>>
Komentář
Vybírala jsem úplně mezi stejnýma značkama jako Kristýna. Vybrala jsem Stil a za...>>

Změna je život: Ofina


Foto: Adina Voicu_/ Pixabay.com

Čas od času má hodně lidí chuť udělat nějakou změnu. Mohou se pustit do rekonstrukce bytu, upravit zahradu, odcestovat do nějaké vysněné země, anebo třeba změnit svůj vzhled. Možností je nepřeberně. V dnešním příspěvku se budeme věnovat právě změně vzhledu, a to konkrétně v podobě změny účesu. Tou změnou bude ofina. Sluší ofina každému? Jakou ofinu zvolit? Na co si dát při změně pozor? Tak nejen na tyto otázky budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak předcházet zánětu dásní


Foto: RobinHiggins_/ Pixabay.com

Čas od času postihne krvácení z dásní téměř každého. Že by bylo způsobeno častým čištěním zubů? Anebo je krvácení způsobeno špatnou technikou čištění zubů? Je vůbec důvod k nějakým obavám? A jak krvácení z dásní odstranit? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Co nesmí v kabelce chybět


Foto: LUM3N / Pixabay.cz

Říká se, že bez kabelky by neměla vyrazit žádná žena. Dnes ale mnoho žen nosí různé batůžky či větší tašky. Každopádně i tak by v nich měly mít některé věci, bez kterých se během dne zpravidla neobejdou. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.    


Proč vnímáme chlad rozdílně


Foto: Freestocks-photos / Pixabay.com

Každý z nás je jiný, a proto i každý z nás vnímá teplo a chlad jinak. Zatímco někdo chodí venku v chladném počasí v mikině, jiný má dva svetry, zimní bundu, čepici a samozřejmě rukavice. Jak je to možné? V čem spočívá rozdíl ve vnímání pocitu chladu a tepla? Tak nejen na tyto otázky najdete odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak dítě připravit na lyžařský kurz/výcvik


Foto: KatkaZV / Pixabay.com

Zima je za dveřmi a s ní i zimní radovánky. Milovníci lyžování už netrpělivě vyhlížejí první sněhové vločky a doufají, že letošní zima bude pro lyžování skutečně příznivá. Na zimní radovánky se mohou těšit i žáci či studenti škol, které pořádají lyžařské výcviky. A za pár měsíců jsou i jarní prázdniny, o kterých se děti vydávají na různé lyžařské kurzy. Jak ale dítě na lyžařský výcvik či kurz připravit? Co by mělo mít s sebou? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak udržet nohy v teple


Foto: MabelAmber / Pixabay.com

Zima je skoro tady a s ní i mrazivé teploty, sníh a led. Aby člověk toto roční období v pohodě a s úsměvem zvládl, je důležité, aby se dobře cítil, bylo mu teplo. Podstatné je udržet v teple nejen tělo, ale také nohy. A to není vždycky úplně snadné. Jak na to? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak zvládnout špatné známky


Foto: Geralt / Pixabay.com

První pololetí je za námi a zkoušení a písemky jsou již opět běžnou součástí každého školního dne. A samozřejmě také přibývá známek do žákovských knížek. A ne vždy jsou takové, jaké by si dítě či rodiče představovali. Jaký by k takové situaci měli rodiče zaujmout postoj? Jak postupovat? Jak pomoci dítěti, aby se známky zase zlepšily? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Co si obléknout na svatbu jako host


Foto: BluechipMedia / Pixabay.com

Svatba rozhodně patří k významným životním událostem. Nevěsta i ženich si přejí, aby vše dokonale klaplo a mohli na svůj „Velký den“ vzpomínat s úsměvem. Ke svatbě patří nejen nevěsta a ženich, ale samozřejmě i svatební hosté. I ti by měli přispět k tomu, aby byla svatba nezapomenutelnou událostí v dobrém slova smyslu. V dnešním příspěvku se dozvíte, co si vzít na sebe, pokud se chystáte na svatbu jako hosté. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist