Jak pečovat o zuby s rovnátky


Foto: Hattex / Pixabay.com

Fixní rovnátka jsou dnes již běžnou záležitostí. Díky nim může mít člověk krásné rovné zuby. Je třeba si ale uvědomit, že rovnátka nejen něco stojí, ale jejich nasazením vlastně vše teprve začíná. Nezbytné jsou nejen pravidelné kontroly na ortodoncii, ale i řádná péče o zuby. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Jak zlepšit vztahy se svými dětmi


Foto: White77 / Pixabay.com

V dnešní uspěchané době často nezbývá čas vůbec na nic. Mnoho rodin v týdnu funguje tak, že zajišťuje jen to nejnutnější: jíd...


Naučme děti zdravě snídat


 zdroj: OpenImageBank.com

Snídaně patří k nejdůležitějším jídlům dne. Přesto mnoho lidí snídani šidí či úplně vynechává. Výjimkou nejsou ani děti a mlá...


Deníky a články rodičů

Rychly kolač


Hviezda...

Rychly obed


Pečené zemiaky...

Komentáře rodičů

Spáry
V koupelně máme okrové spáry jak na stěnách, tak na podlaze. Stěna je v pohodě, ...>>
Komentář
Parní čistič - mám osobní zkušenosti, pomůže spáry vyčistit, ale hlavně tím, že ...>>
Elegance
Elegantní ženu si většinou představuji v sukni (ne mini) s lehkým svetříkem nebo...>>

Tip na knihy: DeTeKTiVové a falešní stěhováci


DeTeKTiVové a falešní stěhováci

Pokud je vaše dcera či syn milovníkem záhad, tajemství, napětí a dobrodružství, pak se určitě s chutí pustí do knižní novinky s názvem DeTeKTiVové a falešní stěhováci, kterou vydala Grada Publishing. Knihu "Detektivové a falešní stěhováci" napsala Zuzana Pospíšilová a ilustrovala Markéta Vydrová. Příjemné čtení.


Výběr koloběžky pro děti


Foto: Kirkbyboy / Pixabay.com

Koloběžky se v posledních letech staly doslova hitem. Jezdí na nich velcí i malí, a to nejen ve městě, ale i v přírodě. A samozřejmě nechybí ani adrenalinové využití koloběžek. Na trhu se nabízí velké množství různých druhů koloběžek, a proto není vždycky úplně snadné vybrat tu správnou. A právě o výběru té nejlepší koloběžky pro vaše dítě bude náš dnešní příspěvek ze speciálu Jak vybrat sportovní vybavení (nejen) pro děti. Příjemné čtení.


Jak se vyhnout popraskaným koutkům


Foto: Werner22brigitte / Pixabay.com

Popraskané koutky jsou nepříjemnost, která nejen kazí vzhled, ale zároveň i bolí. Jedná se o poměrně častý problém, který může vznikat z mnoha různých příčin. Stoprocentně účinná prevence sice neexistuje, každopádně se ale určitě vyplatí dodržovat určitá pravidla. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Dozvíte se v něm nejen to, proč koutky praskají, ale i to, jak tomu předcházet a samozřejmě nezapomene na léčbu. Příjemné čtení.


Cestujeme s dětmi k moři


zdroj: OpenImageBank.com

Pokud se rozhodnete s dětmi cestovat k moři, je třeba se dopředu na cestu a pobyt připravit. Vždy samozřejmě záleží na tom, jak staré dítě s sebou na dovolenou berete – je rozdíl, jede-li miminko, dvou- či tříletý capart, anebo školák. V dnešním příspěvku se zejména zaměříme na cestování miminek a malých dětí. Dozvíte se nejen to, jak dovolenou naplánovat, ale i to, jak se na ni připravit, co vzít s sebou a jaká preventivní opatření dodržovat ve vysněné destinaci. Příjemné čtení a hlavně krásnou dovolenou.


Pro zdraví: Začínáme cvičit


Začínáme cvičit

Co si budeme namlouvat, začátky vůbec nejsou snadné. Kolikrát si už člověk řekl, že začne cvičit, že změní svůj životní styl, že se bude zdravě stravovat. A kolikrát to už nedodržel, respektive nevydržel. Věřte, nevěřte, není to ale až tak složité. Nejhorší je učinit první krok a pak samozřejmě vydržet. A blížící se jaro je vhodnou příležitostí začít. Jak na to? Co udělat pro to, aby člověk vydržel? Tak nejen na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Bylinky, koření a zajímavé rostlinky: Špenát


Foto: Hans / Pixabay.com

V dnešním pokračování našeho seriálu Bylinky, koření a zajímavé rostlinky jsme pro vás připravili povídání o špenátu. Při vyslovení slova špenát si možná vybavíte slavného Pepka námořníka či český film „Což takhle dát si špenát,“ popřípadě si vzpomenete na školní jídelnu a zelené cosi na talíři, co jste opravdu neměli rádi. Každopádně špenát je rostlinka, která obsahuje velké množství látek, které prospívají zdraví. A nejen to, dobře připravený špenát je i velmi chutný. Určitě tedy stojí za to zařadit jej do svého jídelníčku. Příjemné čtení.


Jak vyčistit špinavé spáry v koupelně


Foto: Gregory Butler / Pixabay.com

Pokud máte spárovací hmotu mezi dlažbou v bílé či světlé barvě, tak - byť podlahu pečlivě uklízíte - po nějaké době zjistíte, že spáry vypadají nehezky, zašle. Jak je to možné, když pravidelně uklízíte? A jak navrátit spárám původní barvu? Tak s tím vám poradíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Z Dolních Břežan na Závist


zdroj: OpenImageBank.com

Jaro je konečně tady a s ním snad i vhodné počasí na toulky přírodou. A protože se víkend blíží, je nejvyšší čas popřemýšlet, kam se se svou rodinou vydáte. V rámci speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce jsme pro vás na dnešní den připravili další tip na procházku či výlet. Věříme, že zde naleznete tu správnou inspiraci. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Hrajeme hokej naše reprezentace tak se tomu věnuji (brontik)
Přeji všem hezké Vánoční svátky, hodně štěstíčka, zdravíčka a lásky. (janekjana)
Sedím u počítače a počítám dny,kdy mě sundají sádru z nohy, jsem otrávená celé léto, ale za blbost se platí, mám čumět na zem. (Danulka)
Dnes začíná druhá polovina letních prázdnin.Chystáme se na Starý dobrý western na Bystřičku.Hlavně se těšíme,že se tam po roce sejdeme s kamarády a přáteli,kteří bydlí roztroušení pocelé naší republice..... (lorja58)
sport news (easonjack521)

Anketa©2009-2015 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist