Jak na rozšířené póry


Foto: Ivabalk / Pixabay.com

Krásnou a zdravou pleť by si přála každá žena. Jenže skutečnost je jiná a mnoho žen musí řešit problémy s pletí. K jednomu z nejčastějších patří rozšířené póry. Proč se póry zvětšují a zanášejí? Existuje nějaká účinná prevence? A jak se nevzhledných pórů zbavit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak ušetřit na jídle a přitom jíst dobře


zdroj: OpenImageBank.com

Potraviny tvoří významnou položku v rozpočtu každé domácnosti. Když si totiž člověk spočítá, jakou částku měsíčně za jídlo vy...


Tip na víkend: Peruc a okolí


Peruc

Je tu středa a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Dnes se vy...


Když na sebe sourozenci žárlí


Foto: Sathyatripodi / Pixabay.com

Žárlivost se mezi sourozenci objevuje poměrně často. Zpravidla začíná v momentě, kdy se na scéně objeví nové dítě a staršímu ...


Deníky a články rodičů

Soutěže, básničky a pohá...


Terezka (10-čtvrťák) ráda soutěží. Nejraději má výtvarné a literární soutěže. A zatím se jí to daří. Letos soutěž Litera Hledání "Bylo nebylo"...

Čtvrťáci ZŠ


Přáníčko pro paní učitelku...

Komentáře rodičů

Komentář
Tak to bych se musela také nejraději naučit...>>
Komentář
Legíny nosím nejraději :-)...>>
Komentář
Dobrý den, děkuji Vám za radu, už jsem se na ně dívala, ty tarify se mi taky líb...>>

Co jsou symbiotika


zdroj: OpenImageBank.com

Co si představíte pod pojmem symbiotika? Možná vás překvapí, že tento pojem má souvislost s probiotiky a prebiotiky. V podstatě jsou symbiotika jejich spojením. K čemu jsou symbiotika dobrá? Kdy je užívat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak vybrat kvalitní ubytování


zdroj: OpenImageBank.com

Doba dovolených je tady. Pokud ještě nejste rozhodnuti, kam vyrazíte, je teď ta správná chvíle se zamyslet, které místo vybrat, jakou zvolit dopravu a kde se ubytovat. Někdo dává přednost zájezdu s cestovní kanceláří, jiný si vše zařizuje sám. V dnešním příspěvku se zaměříme na to, jak vybrat kvalitní ubytování, které splní vaše požadavky a vy tak budete moci trávit dovolenou dle svých představ. Příjemné čtení.


Pupeční kýla u dětí


Pupeční kýla

U některých dětí se po narození objeví pupeční kýla. Rodiče to samozřejmě nejdříve zaskočí či dokonce vyděsí, ale později zjistí, že problém se ve většině případů vyřeší sám. Proč vlastně břišní kýla vzniká? Jak se léčí? A kdy je nutná operace? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na víkend: Smečno a okolí


Smečno

Je tu středa a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem „Tipy na výlety a zajímavé akce.“ V dnešním pokračování se společně vydáme do Středních Čech, konkrétně do města Smečno a do jeho okolí. Příjemné čtení a hlavně putování.


Prázdniny a učení


zdroj: OpenImageBank.com

Školní rok skončil a s ním i každodenní školní povinnosti. Paráda, řeknete si. Konečně nemusíte sledovat, zda má dítě hotové domácí úkoly a vše připravené v aktovce. Jenže letní prázdniny jsou dlouhé a někteří rodiče řeší, zda by se jejich dítě během nich nemělo aspoň trochu učit či si opakovat probranou látku. No, a některým rodičům a dětem dokonce zpříjemní prázdniny paní učitelka či pan učitel, který dětem zadá domácí úkoly. Je to v pořádku? Skutečně by se dítě mělo přes prázdniny učit? A pokud ano, jak často a jak dlouho? Anebo jsou prázdniny časem, kdy má dítě odpočívat a užívat si zábavy? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Letní potěšení aneb Jak vyrobit domácí nanuky


Foto: OpenClipartVectors / Pixabay.com

Léto je tady a s ním i ty správné letní teploty. V horkém počasí určitě potěší nanuk. Není nad to si tento mražený výrobek vyrobit sám, dle vlastní chuti a představ. Výroba není vůbec těžká a podílet se na ní mohou i děti. Z čeho a jak takový nanuk vyrobit? Zde je několik tipů. Příjemné čtení.


Vysoký krevní tlak


zdroj: OpenImageBank.com

Slovní spojení krevní tlak zná každý. Každý asi také někdy zažil měření tlaku. Co si ale konkrétně pod tímto pojmem představit? Jak se tlak zjišťuje? A co daná hodnota pro člověka znamená? Proč je vlastně vysoký tlak nebezpečný. Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak překonat chuť na sladké


zdroj: OpenImageBank.com

Čas od času si něco sladkého dopřeje asi většina lidí. Někdo má ale neodolatelnou chuť na sladké mnohem častěji, než by tomu mělo být a nakonec nevydrží a nějakou tu dobrůtku si dá. Je to v podstatě logické, protože díky sladkému se uvolňuje látka dopamin, která zprostředkovává pocit štěstí. A kdo by nechtěl být šťastný, že? Jenže každá mince má dvě strany a stejně je tomu i s cukrem: od určitého množství škodí. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2016 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist