K čemu slouží probiotika?


Foto: Alex80 / Pixabay.com

Když se řekne probiotika, každému se asi vybaví správné zažívání a fungování střev. Někdo má toto slovo spojeno s mléčnými výrobky, jiný s kapslemi z lékárny. Proč ale probiotika vlastně konzumovat? Mají skutečně tak zázračné účinky, jak se někdy tvrdí? Kdy je jíst? A jakou formu upřednostňovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Na co se zaměřit při výběru jazykové školky


Foto: jazykova-skolka.cz

Chystáte se vybrat vyhovující školku pro vaše dítě? Nejspíše si uvědomujete, že v dnešní době se vyžadují znalosti i několika...


Jak se vyhnout opruzeninám


opruzeniny

Léto je v plném proudu a s ním i doba dovolených, výletů a dalších sportovních či jiných aktivit. Venku je nádherně, svítí sl...


Tip na víkend: Kolín a okolí


Kolín

V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz bychom vás rádi pozvali do jednoho středočeského města na Labi, které je zn...


Deníky a články rodičů

Naučte se ubránit násiln...


V dnešním článku si ukážeme jak se bránit proti napadení, jaké jsou možnosti a co nedělat, abyste eliminovali riziko....

Tip na výlet na víkend -...


Krásné počasí přímo láká k tomu nezůstávat doma a vyrazit ven. Vás taky, netvařte se, že neslyšíte. Vezmeme vás na výlet. A kam? Do Lokte nad Ohří. Co se v tomto pův...

Komentáře rodičů

Komentář
Tak to bych se musela také nejraději naučit...>>
Komentář
Legíny nosím nejraději :-)...>>
Komentář
Dobrý den, děkuji Vám za radu, už jsem se na ně dívala, ty tarify se mi taky líb...>>

Jak správně grilovat


Foto: Unsplash / Pixabay.com

Léto je tady a s ním i grilování. U nás patří tato činnost k velmi oblíbeným letním aktivitám. A nakonec proč ne, vždyť grilování je snadné, to zvládne přeci každý. Anebo je to jinak? Jak vlastně postupovat, aby grilované maso a zelenina byly zdravé? Jaké jsou zásady správného grilování? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení a dobrou chuť.


Péče o nehty se vyplatí


Foto: Picjumbo / Pixabay.com

Nehty jsou vizitkou každého člověka. Proto je třeba pečovat nejen o ruce, ale také o nehty. Díky pravidelné a kvalitní péči o nehty se dá předcházet mnoha problémům – například lámavosti či štěpení nehtů, záděrám a podobně. Jak ale o nehty správně pečovat? A co všechno má vliv na kvalitu a vzhled nehtů? Co dělat, pokud se nějaký problém objeví? Tak na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jíst či nejíst vajíčka?


Foto: Alexas_Fotos / Pixabay.com

Není to tak dávno, co se tvrdilo, že vajíčka se jíst téměř nemají, respektive pouze v minimálním množství. Důvodem bylo to, že vajíčka byla považována za původce vysoké hladiny cholesterolu v krvi. Jenže vše je jinak a vajíčka by měla být součástí jídelníčku. A možná překvapí, že jsou nyní považována za velmi zdravá. Chcete vědět více? Pak čtěte dále.


K čemu slouží prebiotika


zdroj: OpenImageBank.com

Když se řekne prebiotika, zřejmě se vám vybaví pojmy jako správné zažívání a fungování střev. Někdo má ve slově prebiotika zcela jasno, jiný je zaměňuje s probiotiky. Jaký je vlastně mezi probiotiky a prebiotiky rozdíl? A k čemu prebiotika slouží? Mají skutečně tak pozitivní účinky na lidský organismus? A jakou formu prebiotik upřednostňovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na víkend: Nové Hrady a okolí


Nové Hrady

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i další pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Dnes se společně vypravíme do Jižních Čech, konkrétně na Novohradsko. Společně navštívíme město Nové Hrady, projdeme se hradem i městem a pak se vydáme do nedaleké národní přírodní památky Terčino údolí. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak řešit akné v dospělosti


Foto: Madeinitaly / Pixabay.com

Akné není jen postrachem puberťáků, ale překvapivě dokáže potrápit i v dospělosti. Schválně se rozhlédněte kolem sebe a všímejte si, kolik lidí kolem vás má potíže s pletí, respektive s akné. Možná budete překvapeni. Proč ale vlastně akné v dospělosti vzniká? Dá se mu nějak předcházet? A pokud se objeví, jak jej léčit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak si užít léto s dětmi


zdroj: OpenImageBank.com

Dlouhé letní prázdniny jsou za dveřmi, a tak je nejvyšší čas naladit se na tu správnou prázdninovou a dovolenkovou strunu. Pokud budete léto trávit se svými dětmi, pak se určitě vyplatí naplánovat si různé zajímavé akce a připravit si také řadu her. Co ale vymyslet, aby to děti bavilo? A jak si užít dny, kdy není příliš hezky? V dnešním příspěvku naleznete několik tipů. Příjemné čtení a krásné léto.


Jakou podlahovou krytinu zvolit


Foto: PeteLinforth / Pixabay.com

Možná právě plánujete zařizování domu, bytu či pokoje, popřípadě přemýšlíte o tom, jaké změny doma uskutečníte. Je dobré si uvědomit, že právě podlahová krytina hraje při zařizování důležitou roli, protože ovlivňuje vzhled celé místnosti. Nabídka na trhu je široká, a tak není vůbec snadné zvolit správně. A právě s tím by vám měl pomoci dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2016 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist