Na co si dát při oblékání pozor aneb Módní faux pas


zdroj: OpenImageBank.com

Oblečení je samozřejmě důležité. Navíc to může být jedna z věcí, kterou si na tom druhém všimneme. Často slýcháme či čteme, jaké jsou módní trendy, co se k sobě hodí a co nikoliv a co je skutečné módní faux pas. Jak moc jsou ale tyto informace pro běžný život důležité? A existuje něco jako módní faux pas? Neměl by se člověk oblékat podle sebe a nevšímat si okolí? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Nová práce aneb Jak překonat obavy ze změny


zdroj: OpenImageBank.com

Mnoho lidí nemá rádo změny. Je to vlastně přirozené, protože člověk neví, do čeho jde a zda mu nová situace život zlepší či n...


Jak přivést děti ke čtení


Foto: Oldiefan / Pixabay.com

V posledních letech se často mluví o tom, že děti nečtou, anebo jen málo a že preferují vysedávání u počítače či u televize, ...


Jak si zkrášlit domov aneb Pěstování levandule


Foto: Kaz / Pixabay.com

Při vyslovení slova levandule se asi každému vybaví modře kvetoucí voňavý keřík, který si možná spojí s voňavým pytlíčkem v p...


Deníky a články rodičů

StudioTalentů.cz: herect...


Výuka uměleckých oborů - herectví, pantomima, moderace, hudba, zpěv, tanec, step, cirkus, básnění, multimédia. Ateliéry, kursy, víkendové workshopy. Příprava ke stud...

Aktivity pro děti v Lokt...


Máte obavy, že pobyt v tomto historickém městě nebude bavit vaše děti. Zcela zbytečně! Je totiž mnoho způsobů, jak jim dovolenou zpestřit. Stačí jen vědět o správnýc...

Komentáře rodičů

Komentář
jj je pěknej, celkově jsou ty sety super. No tak samozřejmě záleží na Vašich mož...>>
Komentář
Furt na ty stránky koukám a hrozně se mi líbí tento set http://www.detsketasky.c...>>
Komentář
Já myslím, že ani jednou z těch značek neuděláš chybu, obě jsou teda sice trošku...>>

Tip na výlet: Velká Jizerská louka a Bukovec


Jizerské hory

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. V tom dnešním se vydáme do Libereckého kraje, konkrétně do Jizerských hor. Vyšplháme nejen na jednu z tisícovek, které se v Jizerských horách nachází, ale navštívíme i naše sousedy – Polsko. Příjemné čtení a hlavně putování.


Když vaše dítě začne kouřit


Foto: Unsplash / Pixabay.com

Dítě dospívá a chce vyzkoušet vše, co se dá. Samozřejmě i to zakázané. Nakonec, kdo by neznala rčení, že zakázané ovoce nejlépe chutná. A právě kouření k tomu zakázanému ovoci patří. Některé děti cigaretu vyzkouší a tím to končí, jiné v ní najdou zalíbení a poměrně rychle propadnou závislosti. Co teď? Jak se mají rodiče postavit k tomu, že jejich dítě kouří? A jak dítěti pomoci se závislosti zbavit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak si užít trampolínu


Foto: Cotrim / Pixabay.com

Trampolína je hitem, a to nejen mezi dětmi, ale také mezi dospělými. Jedná se totiž o super zábavu, která je přínosná i pro lidské zdraví. Je ale dobré vědět, že právě na trampolínách dochází poměrně často ke zraněním, která vůbec nejsou příjemná a ani lehká. Proto je dobré dodržovat určitá pravidla, která jsou zároveň prevencí úrazů. Příjemné čtení a hlavně zábavu.


Jak pomoci dítěti zapadnout do kolektivu


Foto: Wikilmages / Pixabay.com

Začal školní rok. Mnoho dětí nastupuje do nového kolektivu. Těší se, ale zároveň mají obavy, zda si budou mít s kým hrát, najdou si kamarády, kolektiv je přijme. Je třeba si uvědomit, že začlenění do kolektivu nemusí být vůbec snadné. Je možné dítěti nějak pomoci? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak přežít návrat z dovolené


zdroj: OpenImageBank.com

Konečně se blíží dlouho očekávaná dovolená, přípravy jsou v plném proudu a vy už nemyslíte na nic jiného, než jak si dovolenou užít. Jenže aby dovolená a hlavně návrat z ní proběhl s co nejmenšími problémy, vyplatí se určitá příprava. Návrat do běžného života totiž nemusí být vůbec snadný. Jak se tedy připravit? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Uhříněves, Kolovraty a okolí


Foto: LoggaWiggler / Pixabay.com

Je tu středa a s ní i pravidelný příspěvek redakce JáRodič.cz ze speciálu Tipy na výlety a zajímavé akce. Dnes se budeme pohybovat na území hlavního města Prahy, konkrétně v tzv. Velké Praze. Společně se vydáme do městských částí Kolovraty a Uhříněves a do jejich nádherného okolí. Příjemné čtení a putování.


Co je burzitida


Foto: Unsplash / Pixabay.com

Možná patříte k těm šťastným, co nikdy neměli problémy s koleny, ani s žádnými jinými klouby. Anebo možná naopak patříte k těm, které čas od času problémy s klouby trápí. Ať tak či onak, určitě se vyplatí o své klouby pečovat a snažit se tak předcházet různým nepříjemnostem. V dnešním článku vám představíme jedno onemocnění, které klouby postihuje: burzitidu. Dozvíte se nejen to, proč a jak vzniká, ale i to, jak se léčí. A chybět nebudou ani tipy na prevenci. Příjemné čtení.


Jak doma pěstovat banánovník


zdroj: OpenImageBank.com

Pokud jste si až dosud mysleli, že banánovník je strom, respektive palma, tak vás asi zklameme. Banánovník je totiž tropická bylina. Pozitivní zprávou ovšem je, že banánovník můžete pěstovat bez problémů doma. A možná se vám podaří i sklízet banány. Jak na to? Tak právě o tom bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2016 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist