Pro zdraví: Lymfatická masáž


Foto: Kai Miano / Pixabay.com

Neustálý shon, pracovní vytížení a stres a na odpočinek či dokonce péči o zdraví moc času nezbývá. Jenže tělo si péči určitě zaslouží a navíc díky ní je možné předejít některým problémům. Výborným tipem je v tomto směru lymfatická masáž, která může být nejen prevencí, ale zároveň některé potíže odstraňuje. Čím je tedy tělu prospěšná? Jak taková masáž probíhá? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:53) Celý článek >>>

Výhody a nevýhody odděleného spaní


Foto: Greekfood Tamystika / Pixabay.com

V České republice manželé zpravidla sdílejí společnou ložnici. Je to dáno tradicí. Dříve tomu ale samozřejmě bylo jinak. Každ...


Tip na víkend: Velíz


Foto: Dukeash / Pixabay.com

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zají...


Pojďme se vyzout aneb Chůze naboso


Foto: Wokandapix / Pixabay.com

V létě člověk čas od času sundá boty a chodí naboso po písku či po trávě. Většinou si to dost užívá, neboť má pocit pohody a ...


Deníky a články rodičů

Dětská psychiatrie FN MO...


Každý jste nejspíše zajisté už měl nějaké, i když drobnější psychické potíže a to se samozřejmě týká i vašich dětí. Pokud mu přerostou přes hlavu je pravděpodobné, ž...

Co společného má zdravá ...


Chůze je pro člověka nejzdravějším a nejpřirozenějším pohybem. Brno je krásné město, které má turistům co nabídnout....

Komentáře rodičů

Komentář
Ryor neznám, zdál se mi dost drahý, tak jsem zkusila tohle, narazila jsem to na ...>>
Komentář
A jak si spokojená s kvalitou zboží?...>>
Komentář
Jee, super, to by bylo něco pro mě, a pošleš mi prosím odkaz? ...>>

Jak dítě naučit pracovním návykům


Foto: TeGy_/ Pixabay.com

Určité pracovní návyky jsou pro život nezbytné. Proto je třeba dítě již odmala vést k tomu, že existují určité činnosti a povinnosti, které je třeba udělat a splnit. Ne vždy je to sice snadné, ale důslednost se do budoucna určitě vyplatí a s největší pravděpodobností ji ocení i vaše dítě. Anebo je to jinak? Jak dítě naučit pracovním návykům? Jak a kdy začít? Co by mělo dítě postupně samo zvládnout? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Bylinky, koření a zajímavé rostlinky: Hlíva ústřičná


Foto: Evitaochel / Pixabay.com

V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Bylinky, koření a zajímavé rostlinky si trochu netradičně představíme houbu. Nejedná se však o jen tak obyčejnou houbu, ale o houbu téměř kouzelnou. Že přeháníme? Možná, ale určitě stojí za to dozvědět se něco více o hlívě ústřičné a jejich účinkách na lidský organismus. Příjemné čtení.


Syndrom suchého oka


Foto: Alexas_Fotos / Pixabay.com

Asi není třeba zdůrazňovat, že oko je velice důležitý orgán, bez kterého by byl náš život ochuzen o vjemy, které nelze získat jiným způsobem. Je třeba si ale uvědomit, že o oči je nutné pravidelně pečovat. V případě jakýchkoliv potíží, je pak důležité navštívit odborníka a požádat jej o pomoc. V dnešním příspěvku vám představím jednu nepříjemnost, která může potkat každého - syndrom suchého oka. Čím je způsoben? Jak se projevuje? A jak se léčí? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme dále. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Kuks a okolí


Hospital Kuks

Víkend se blíží, a tak asi čekáte na pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. V tom dnešním se vypravíme do Královéhradeckého kraje, do okresu Trutnov. Společně navštívíme hospitál Kuks a poté se vydáme do jeho okolí. Cestou samozřejmě nevynecháme známý Braunův Betlém. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak komunikovat s dospívajícími


Foto: Cuncon / Pixabay.com

Máte-li doma dospívajícího potomka, pak možná řešíte, jak se s ním dorozumět. Mluví sice stejně jako vy česky, nicméně vám se zdá, že se jedná o zcela odlišnou řeč. Anebo naopak nemluví vůbec. Jak docílit toho, abyste s vaším dospívajícím potomkem v pohodě komunikovali? Jak předcházet nedorozumění a konfliktům? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak snížit váhu u dětí


Foto: 3dman_eu_/ Pixabay.com

Nadváha je dnes často diskutované téma. Nepotýkají se s ní jen dospělí, ale týká se i dětí. A věřte nevěřte, děti dovede skutečně potrápit. Díky nadváze se stávají terčem posměchu, mají problémy se sportovními aktivitami a objevit se samozřejmě mohou i zdravotní problémy. Přitom kila navíc se dají řešit, chce to jen čas a trpělivost. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jakou vybrat řasenku


Foto: Werbefabrik / Pixabay.com

Mnoho žen se pravidelně líčí. Používají nejen oční stíny, pudry, ale samozřejmě také řasenky. Právě ty dovedou výrazně změnit vzhled, a to jak v pozitivním, tak i v negativním slova smyslu. Proto je třeba jejich výběru věnovat zvýšenou pozornost. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Pro zdraví: Piloxing


Foto: Hannahwells / Pixabay.com

Času není nikdy dost, přesto by si člověk měl aspoň sem tam najít volnou chvilku a udělat něco pro své zdraví a psychickou pohodu. Co třeba vyzkoušet relativně novou sportovní aktivitu zvanou piloxing? Co se po tímto tajemným výrazem vlastně skrývá? A komu je tento druh pohybu určen? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist