Proč nekouřit (nejen) v těhotenství


Foto: Pexels / Pixabay.com

Kouření škodí lidskému zdraví – to není snad třeba ani zmiňovat. Nicméně lidskému zdraví škodí daleko více věcí a přesto je lidé dělají. Tak to prostě je a je na každém člověku, aby posoudil, zda mu ta činnost skutečně stojí za to či nikoliv. Trochu jiná situace je ale v těhotenství, kdy maminka nemá odpovědnost jen za sebe, ale i za ještě nenarozené dítě. Jak je to s kouřením v těhotenství? Jak ovlivňuje ještě nenarozené dítě? Tak nejen na tyto otázky budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:30) Celý článek >>>

Tip na knihu: Takové jsme my


Takové jsme my

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Takové jsme my. Autorkou je Ellen Baileyová. Ilustra...


Proč pít kakao


Foto: Stevepb / Pixabay.com

Mnoho lidí má kakao spojeno s dětstvím. Někdo jej miluje, jiný by tento nápoj nevzal do úst. Ať tak či onak, je dobré vědět, ...


Co si myslíte o předmanželské smlouvě?


Zhruba každé druhé manželství končí rozvodem. Je proto zřejmě dobré myslet dopředu a zbytečným sporům o majetek předcházet. K tomu slouží předmanželská smlouva, ve které si snoubenci dohodnou jin...


Deníky a články rodičů

Co mi pomohlo k lepšímu ...


Jaké změny jsem provedla, že už dnes spím lépe a probouzím se dobře vyspaná?...

Ideální rodinný vůz - co...


Ideální rodinný vůz, tipy do budoucna :-) ...

Komentáře rodičů

Komentář
Ahoj jaké máte zkušenosti s nosními kapkama? Které jsou dobré je jich tolik, že ...>>
Komentář
Zdravím, mé dítě trápil ucpaný nos. Nemohla kvůli tomu spát. Pak mě kamarádka po...>>
Komentář
Ahojky, kde nakupujete spodní prádlo pro svého chlapa? Blíží se vánoce, tak jsem...>>

Quarter-life crisis


Foto: Freephotos / Pixabay.com

Každý už asi někdy slyšel o krizi středního věku, která ve větší či menší míře postihuje téměř každého. Možná ale překvapí, že se v životě objevuje ještě další větší krize, která dostala název „The quarter-life crisis“ a postihuje lidi mezi dvacátým a třicátým rokem života. Co je příčinou krize v tomto věku? Jak ji poznat? Dá se jí předcházet? A jak ji řešit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Dětské hodinky s GPS znamenají jistotu bezpečí pro starostlivé rodiče


Dnešní doba je plná nástrah a nikdo bohužel nemůže své ratolesti kontrolovat čtyřiadvacet hodin denně. Nakonec, bylo by to pro jejich normální vývoj spíš škodlivé. Jak ale mít záruku, že se neděje nic tak vážného, aby bylo potřeba zásahu ze strany dospělých? Že nikdo není v nouzi, ale všichni si bezstarostně hrají? Můžete se dívat nenápadně z lodžie, pokud jsou na hřišti před domem. Ale také kontrolovat situaci zcela nenápadně, protože v moderní době již existuje i speciální elektronika.


Proč nedávat malým dětem smažené jídlo


Foto: Sharonang / Pixabay.com

Hranolky, smažené kuřecí kousky, smažený sýr a další smažená jídla jsou mezi dětmi zpravidla velmi oblíbená. A proč nakonec dětem nedávat to, co mají rády, že? Anebo je to jinak? Patří smažená jídla skutečně do dětského jídelníčku? Anebo jsou naprosto nevhodná? Tak právě na tyto otázky budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.    


Pozor na nebezpečné dětské židličky


U jídelních stolů mají malé děti běžně své místo ve vysoké židličce. Spotřebitelská organizace dTest otestovala 22 modelů  a čtyři židličky propadly ve zkoušce stability. Při jejich použití hrozí převrácení židličky i s dítětem vzad.


Tip na knihu: Co vidíme ve hvězdách


Co uvidíme ve hvězdách

Díváte se rádi na noční oblohu? Chtěli byste vědět více o hvězdách, které na obloze vidíte? Tak právě vám je určeno dnešní povídání o knižní novince s názvem Co vidíme ve hvězdách; Ilustrovaný průvodce noční oblohou. Autorkou je Kelsey Oseidová. Tato půvabná cesta kosmem udělá radost vesmírným nadšencům všech věkových kategorií. Příjemné čtení.


Velikonoční zvyky a tradice: Barvení vajíček


Foto: Couleur / Pixabay.com

Jaro je tady a s ním i Velikonoce. Někdo považuje tyto svátky za nejdůležitější svátky v roce, další je má spojené hlavně s příchodem jara a s volnými dny navíc. Ať už pro vás znamenají Velikonoce cokoliv, určitě stojí za to si připomenout, kdy a proč se Velikonoce slaví a jaké zvyky a tradice jsou s nimi spojeny. A chybět nebudou ani tipy na barvení vajíček. Příjemné čtení.


Většinu maminek zaskočí finanční náročnost mateřství


Oblečení, výživa, pleny a kočárek. To jsou nejčastěji uváděné položky, do kterých ženy považují za nutné investovat v souvislosti s narozením dítěte. Bez základní výbavy se žádná maminka neobejde a je přirozené, že ženy na její součásti myslí v první řadě, nejde ale ani zdaleka o jediný výdaj. Co ukázal průzkum zadaný společností GSK? Pojďme se podívat!


Jak se zbavit knírku


Foto: RuslanaBabenko / Pixabay.com

Knížek u mužů je normální, ale ženy si ho rozhodně nepřejí. Jenže mnoho žen s tímto problémem bojuje. Naštěstí existuje relativně hodně způsobů, jak se s nechtěnými chloupky v obličeji poprat. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist