Co si obléknout do tanečních


Foto: Fotoworkshop4You_/ Pixabay.com

Když se řekne taneční, co se vám vybaví? Někomu asi prima zážitky s třídou a s kamarády, nádherné šaty a slavnostní prostředí, jinému třeba i nepříjemné chvíle. Proč vlastně chodit do tanečních? Mají i dnes svůj smysl? Co si do tanečních obléci? Jaké zvolit boty? A co by dívka či chlapec rozhodně neměli zapomenout? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:35) Celý článek >>>

Jak se poprat se střevní chřipkou


zdroj: OpenImageBank.com

Právě v tomto období se často objevuje onemocnění, kterému se říká střevní chřipka. S chřipkou nemá sice vůbec nic společného...


Kdy použít suchý šampon


zdroj: OpenImageBank.com

Suché šampony si v poslední době získaly velkou oblibu. A není divu, protože díky nim lze ze zplihlých vlasů během chvilky vy...


Jak se zbavit zimního splínu


zdroj: OpenImageBank.com

Zima je v plném proudu a mnohým lidem připadá už dlouhá. Počasí nebývá v tomto období příliš příznivé, je málo světla a někdy...


Deníky a články rodičů

StudioTalentů.cz: herect...


Výuka uměleckých oborů - herectví, pantomima, moderace, hudba, zpěv, tanec, step, cirkus, básnění, multimédia. Ateliéry, kursy, víkendové workshopy. Příprava ke stud...

Aktivity pro děti v Lokt...


Máte obavy, že pobyt v tomto historickém městě nebude bavit vaše děti. Zcela zbytečně! Je totiž mnoho způsobů, jak jim dovolenou zpestřit. Stačí jen vědět o správnýc...

Komentáře rodičů

Komentář
A jak si spokojená s kvalitou zboží?...>>
Komentář
Jee, super, to by bylo něco pro mě, a pošleš mi prosím odkaz? ...>>
Komentář
Ahoj holky, kam chodíte nakupovat? Nějaký sekáč nebo tak...Jde mi o to sehnat ně...>>

Co nás čeká v roce 2017


zdroj: OpenImageBank.com

Rok 2016 utekl jako voda a je tu nový rok 2017. Ten s sebou přináší – jak už se ostatně stalo zvykem - množství novinek, které se více či méně dotknou každého. Čeho se tedy novinky týkají? Čtěte dále a dozvíte se více. V dnešním příspěvku se zaměříme zejména na oblast sociální a pracovní. Příjemné čtení.


Maturita z matematiky bude povinná


Zdroj: Pixabay.com

Školství je oblast, která v posledních letech zaznamenává množství změn. V posledních letech se například zcela změnila koncepce maturitních i přijímacích zkoušek. A to samozřejmě zdaleka nejsou všechny změny. Zda tyto změny povedou ke zkvalitnění školství však ukáže jen čas. Do budoucna se připravují i další změny. Jednou z nich je i zavedení povinné maturity z matematiky. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Aby dítě kolo bavilo


Jízda na kole

Pokud rádi jezdíte na kole, určitě budete chtít, aby s vámi na výlety jezdily i vaše děti. Je jasné, že zpočátku nemají děti takovou kondici ani vytrvalost a objevit se mohou i slzičky. Proto je důležité nespěchat a postupně děti naučit, aby měly kolo a jízdu na něm rády. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na dárek: Jak vybrat košili


Foto: Demarius1_/ Pixabay.com

Košile patří k základním kouskům pánského šatníku. Pokud přemýšlíte, že svému partnerovi či někomu jinému pořídíte právě košili, pak dnešní příspěvek je určen vám. Na trhu se totiž nabízí velké množství různých košil a jestliže nekupujete košile často, pak není vůbec snadné se zorientovat a vybrat tu správnou. Podle čeho tedy košili vybírat? Co je hlavním kritériem? Jakou by měla mít barvu a střih? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Co zabalit na lyžařský výcvik


Co zabalit na lyžařský výcvik

Sezóna lyžařských výcviků se blíží a mnohé děti se již nemohou dočkat. Některé jezdí se školou, jiné během jarních prázdnin s různými zájmovými kroužky. Zejména na zimní pobyty je nezbytná pečlivá příprava, respektive sbalení všeho potřebného. Abychom vám balení usnadnili, sestavili jsme pro vás seznam všeho potřebného. Příjemné čtení a balení.


Jak být oblíbený (nejen) v práci


Foto: Vilandrra / Pixabay.com

V práci člověk tráví velkou část dne, a proto by ho měla nejen bavit, ale měl by se v ní také dobře cítit. Spokojenost hodně závisí na vztazích s lidmi, respektive s kolegy. Snad každý si přeje být mezi kolegy oblíbený. Jak toho ale docílit? A co pro to udělat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak změnit křestní jméno


Foto: Fotshot / Pixabay.com

Možná patříte mezi ty, co se jim v dětství jejich křestní jméno vůbec nelíbilo. Vyčítali jste rodičům, jak vám mohli dát takové „ošklivé/nemoderní/divné“ či jiné jméno. S přibývajícím věkem jste si asi už zvykli a možná jste si nakonec své jméno i oblíbili. Co když ale ne? Co dělat, když své jméno skutečně nemáte rádi? Dá se křestní jméno nějak změnit? Kde a za jakých podmínek? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak na nevhodné chování u dětí


Foto: Pezibear / Pixabay.com

Čas od času asi každé dítě své rodiče rozzlobí či dokonce vytočí. Může to způsobit to, že dítě zlobí, nevhodně se chová, odmlouvá či je třeba drzé. Variant je mnoho. Jak by se měl rodič zachovat? Mělo by být dítě potrestáno? Jsou vhodné domluvy? A jak postupovat, pokud se situace opakuje? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist