Hydroterapie neboli vodoléčba


Foto: TesaPhotography_/ Pixabay.com

Voda – základ života. O tom určitě nikdo nepochybuje. Voda je nejen důležitou součástí stravování, ale používá se i k léčbě. Tato léčba se jmenuje hydroterapie neboli vodoléčba. Je známa a využívána již po dlouhá staletí. Díky ní se lze zbavit mnoha obtíží. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:51) Celý článek >>>

Když se točí a motá hlava


Foto: Counselling / Pixabay.com

Motání hlavy zažije v průběhu života asi většina lidí. Často se jedná o výjimečnou záležitost, někdy se tento problém čas od ...


Jak na tvrdohlavé dítě


Foto: Cherylholt / Pixabay.com

Být rodičem není vůbec snadné a být rodičem tvrdohlavého dítěte je ještě těžší. Každopádně rodič se musí k dané situaci nějak...


Změna je život: Ofina


Foto: Adina Voicu_/ Pixabay.com

Čas od času má hodně lidí chuť udělat nějakou změnu. Mohou se pustit do rekonstrukce bytu, upravit zahradu, odcestovat do něj...


Deníky a články rodičů

Jak navrhnout vánoční os...


Pár rad, jaké vánoční osvětlení na dům, zahradu i do interiéru si pořídit....

Instalace vánočního osvě...


Jak jsme s dětmi instalovali vánoční osvětlení na dům a do interiéru....

Komentáře rodičů

Stil
Za sebe a především své dvě dítka můžu doporučit batohy Stil. Pořídili jsme akto...>>
Komentář
My máme vekovní rolety, protože soused dělá nekalé a rušné věci a já to večer ne...>>
Komentář
Vybírala jsem úplně mezi stejnýma značkama jako Kristýna. Vybrala jsem Stil a za...>>

Jak předcházet zánětu dásní


Foto: RobinHiggins_/ Pixabay.com

Čas od času postihne krvácení z dásní téměř každého. Že by bylo způsobeno častým čištěním zubů? Anebo je krvácení způsobeno špatnou technikou čištění zubů? Je vůbec důvod k nějakým obavám? A jak krvácení z dásní odstranit? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Co nesmí v kabelce chybět


Foto: LUM3N / Pixabay.cz

Říká se, že bez kabelky by neměla vyrazit žádná žena. Dnes ale mnoho žen nosí různé batůžky či větší tašky. Každopádně i tak by v nich měly mít některé věci, bez kterých se během dne zpravidla neobejdou. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.    


Proč vnímáme chlad rozdílně


Foto: Freestocks-photos / Pixabay.com

Každý z nás je jiný, a proto i každý z nás vnímá teplo a chlad jinak. Zatímco někdo chodí venku v chladném počasí v mikině, jiný má dva svetry, zimní bundu, čepici a samozřejmě rukavice. Jak je to možné? V čem spočívá rozdíl ve vnímání pocitu chladu a tepla? Tak nejen na tyto otázky najdete odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak dítě připravit na lyžařský kurz/výcvik


Foto: KatkaZV / Pixabay.com

Zima je za dveřmi a s ní i zimní radovánky. Milovníci lyžování už netrpělivě vyhlížejí první sněhové vločky a doufají, že letošní zima bude pro lyžování skutečně příznivá. Na zimní radovánky se mohou těšit i žáci či studenti škol, které pořádají lyžařské výcviky. A za pár měsíců jsou i jarní prázdniny, o kterých se děti vydávají na různé lyžařské kurzy. Jak ale dítě na lyžařský výcvik či kurz připravit? Co by mělo mít s sebou? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak udržet nohy v teple


Foto: MabelAmber / Pixabay.com

Zima je skoro tady a s ní i mrazivé teploty, sníh a led. Aby člověk toto roční období v pohodě a s úsměvem zvládl, je důležité, aby se dobře cítil, bylo mu teplo. Podstatné je udržet v teple nejen tělo, ale také nohy. A to není vždycky úplně snadné. Jak na to? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak zvládnout špatné známky


Foto: Geralt / Pixabay.com

První pololetí je za námi a zkoušení a písemky jsou již opět běžnou součástí každého školního dne. A samozřejmě také přibývá známek do žákovských knížek. A ne vždy jsou takové, jaké by si dítě či rodiče představovali. Jaký by k takové situaci měli rodiče zaujmout postoj? Jak postupovat? Jak pomoci dítěti, aby se známky zase zlepšily? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Co si obléknout na svatbu jako host


Foto: BluechipMedia / Pixabay.com

Svatba rozhodně patří k významným životním událostem. Nevěsta i ženich si přejí, aby vše dokonale klaplo a mohli na svůj „Velký den“ vzpomínat s úsměvem. Ke svatbě patří nejen nevěsta a ženich, ale samozřejmě i svatební hosté. I ti by měli přispět k tomu, aby byla svatba nezapomenutelnou událostí v dobrém slova smyslu. V dnešním příspěvku se dozvíte, co si vzít na sebe, pokud se chystáte na svatbu jako hosté. Příjemné čtení.


Pozor na uplácení dětí


Foto: Vborodinova_/ Pixabay.com

Vychovávat dítě rozhodně není snadný úkol. Novopečený rodič je postaven do role, kterou se vlastně učí za pochodu. A ne vždy se to samozřejmě daří zcela dle jeho představ. Určitě se proto vyplatí používat selský rozum a sem tam si třeba přečíst něco, co by člověka mohlo nasměrovat. Je už pak jen na rodiči, zda je pro něj daná informace využitelná či nikoliv. A o výchově bude i náš dnešní příspěvek, který je zaměřen na uplácení dětí. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist