Jaké (ne)výhody má práce z domova


zdroj: OpenImageBank.com

Sen mnoha lidí: pracovat z domova. Jenže představy a realita se mohou někdy hodně lišit a práce z domova nemusí být tím, co si člověk představoval. Právě naopak. Je třeba se smířit s tím, že tento způsob práce není pro každého. Tzv. home office klade značné nároky nejen na zaměstnance, ale přizpůsobit se musí i rodina. Na druhou stranu s sebou práce z domova přináší i řadu výhod. Jak si tedy práci z domova zorganizovat tak, aby byla pro člověka skutečným benefitem? Tak nejen na tuto otázku vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Životní styl dnešních školáků


Foto: Alexsalon / Pixabay.com

Životní styl mnoha školáků není ideální. Děti tráví hodně hodin ve škole, po příchodu domů pak u počítače, televize či u jiné...


Kam s tím aneb Jak třídit odpad


 zdroj: OpenImageBank.com

Třídění odpadů je dnes již ve většině domácností samozřejmostí. Nakonec povinnost třídit odpad ukládá i zákon. Téměř bez prob...


Tip na výlet: Holice a okolí


Jarní Holice

Je tu středa a s ní již tradičně příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte...


Deníky a články rodičů

Poloviční jízdné


Jako obvykle jsme jeli autobusovou dopravou z Hané na Vysočinu. V Brně na Zvonařce jsme nastoupili do autobusu našeho dosud oblíbeného dopravce ICOM....

Jak ukládat dítěti peníz...


Od narození miminka dostávají rodiče pro svého potomka menší i větší částky. Je lépe za peníze miminku ihned pořídit hračku, nebo peníze uložit? Které otázky je důle...

Komentáře rodičů

Komentář
Tak to bych se musela také nejraději naučit...>>
Komentář
Legíny nosím nejraději :-)...>>
Komentář
Dobrý den, děkuji Vám za radu, už jsem se na ně dívala, ty tarify se mi taky líb...>>

Jak nastartovat metabolismus


zdroj: OpenImageBank.com

S přicházejícím jarem je ta správná chvíle zamyslet se nad tím, zda tělo funguje správně. Možná je po zimě unavené, metabolismus nefunguje tak, jak má a objevila se třeba i nějaká ta kila navíc. Co s tím? Jak zajistit, aby se tělo dostalo zase do formy? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak zmírnit příznaky alergie


zdroj: OpenImageBank.com

Dlouho čekávané jaro je konečně tady a s ním i krásně kvetoucí květiny a stromy. Na pohled je to sice nádhera, ale alergikům toto období příliš velkou radost nedělá. Právě nyní se totiž u mnohých dostaví nepříjemné projevy v podobě rýmy, kýchání, svědění či únavy. Proč tomu tak je? Co alergii způsobuje? U koho se nejčastěji objevuje? Dá se jí nějak předcházet? A jak s ní bojovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Kdy nechat dítě doma samotné


Foto: Tebielyc / Pixabay.com

Možná vaše dítě dosáhlo věku, kdy začínáte přemýšlet o tom, že byste ho nechali doma samotné delší dobu. Na toto téma se často vedou diskuze a názory se samozřejmě různí. Kdy je tedy ta správná chvíle nechat dítě doma samotné? A jak zajistit, aby vše zvládlo v pohodě? Jak ho připravit, aby se nebálo? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Za záhadami čínského kalendáře


Foto: Peggy_Marco / Pixabay.com

Možná jste na přelomu ledna a února zaznamenali oslavy čínského nového roku. Anebo jste se třeba někdy setkali s čínským horoskopem. Kde se ale tento kalendář vzal? V čem je jiný než gregoriánský? Využívá se ještě někde? A jak vypadá čínský horoskop? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak si rozdělit domácí práce


Domácí práce

Domácí práce zpravidla nepatří k oblíbeným činnostem. Je ale jasné, že udělat se musí, a tak je jen otázkou, jak se o ně doma partneři podělí. Pryč jsou doby, kdy byly veškeré domácí práce povinností žen. Dnes se na chodu domácnosti podílí čím dále častěji i muži. Anebo je to jinak? Jaká je situace ve většině českých domácností? A jak docílit toho, aby všechny domácí práce nepadaly jen na bedra žen? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Vitariánství aneb syrová živá strava


zdroj: OpenImageBank.com

V posledních letech se velmi často hovoří o zdravé výživě a o různých konceptech stravování. Poměrně novým stylem je vitariánství, neboli raw food, česky syrová (živá) strava. Co si pod tímto pojmem představit? Jak takové jídlo vypadá? Komu je vitariánství určeno a jaké jsou jeho přínosy? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jarní péče o pleť


Foto: Gerryimages / Pixabay.com

Jaro je konečně tady. Venku je krásné a slunečné počasí, ptáci zpívají, objevují se lístky na stromech a kvetou kytičky. Paráda. Ovšem přechod ze zimy do jara nemusí být pro lidský organizmus snadný. A totéž samozřejmě platí i pro pleť. Je proto třeba se zastavit a věnovat pleti speciální péči. Chcete vědět jakou? Čtěte dále a dozvíte se více. Příjemné čtení.  


Jak vypadat štíhlejší


Foto: Cocoparisienne / Pixabay.com

Snad každá žena někdy řeší svůj vzhled. Tu a tam není spokojena třeba se svým účesem, jindy s kvalitou pleti či třeba s váhou. A právě váha bývá často předmětem nespokojenosti. A když ne přímo váha, pak silnější stehna, ruce, velký zadek a podobně. Jak se těchto nedostatků zbavit? Jak prostě vypadat a cítit se dobře? V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili několik typů, jak na to. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2016 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist