Jak zorganizovat návštěvu Mikuláše, čerta a anděla


Mikuláš, čert a anděl

Do 5. prosince sice zbývají ještě téměř dva týdny, ale pokud jste ještě nestačili návštěvu Mikuláše, čerta a anděla zorganizovat, tak máte skutečně nejvyšší čas. Jak by ale taková návštěva oblíbených bytostí měla vypadat? A kde Mikuláše, čerta a anděla sehnat? Na co si dát při výběru pozor? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:25) Celý článek >>>

Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Angry Birds: Kdo jsou jednotliví rozhněvaní ptáci - podruhé


Angry Birds

Každý z vás asi ví, kdo jsou Angry Birds, ale znáte je skutečně dobře? Dokázali byste vyjmenovat všechny jejich druhy? Tušíte...


Syndrom mizejícího dvojčete


Těhotenství

V současné době není narození dvou miminek žádnou výjimečnou událostí. Za poslední roky počet dvojčat zejména díky hormonální...


Deníky a články rodičů

šľahačkove rezy


Narodeninovy kolač pre deti...

Citronovy kolač


Pre letne dni...

Komentáře rodičů

Gratulace
Výhercům gratuluji....>>
Propíchávání
Dcerce jsem nechala propíchnout uši v necelých 3 měsících. Propíchnutí prováděl ...>>
Kočky, koťata a toxoplazmoza
Od malička mám moc ráda kočky. Když jsem byla malá měli jsme venkovní kočku, co ...>>

Angry Birds Speciál: Co prostě musíte vědět


Angry Birds

Je tu někdo, kdo nezná fenomén Angry Birds? Původně se jednalo o hru pro mobilní telefony, kterou si dnes však jednoduše můžete zahrát na herních konzolích, počítačích, velmi oblíbených tabletech nebo dokonce osobně v zábavních parcích, které vznikají po celém světě. Angry Birds jsou prostě populární - zahráli si dokonce i v reklamě. Nabízíme vám pohled do jejich světa!


Angry Birds: Kdo jsou jednotliví rozhněvaní ptáci


Angry Birds

Kdo by neznal Angry Birds, ale znáte je skutečně dobře? Dokázali byste vyjmenovat všechny jejich druhy? Tušíte, v čem všem se liší? Pojďte se na to s námi podívat v tomto článku věnovaném jednotlivým ptákům...


Tip na knihu: Deník mimoňky – Příběhy nešťastné lásky


Deník mimoňky, Příběhy nešťastné lásky

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Deník mimoňky – Příběhy nešťastné lásky. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která knihu doplnila i vtipnými a výstižnými ilustracemi. Nový Deník mimoňky určitě potěší nejen všechny příznivce dívky Nikky, se kterou se měli možnost seznámit již v předchozích dílech, ale určitě si ji oblíbí i další čtenáři, respektive čtenářky. Příjemné čtení.


Tip na víkend: Lysá nad Labem a okolí


Lysá nad Labem

Počasí je sice chladné a občas i mlhavé, ale to neznamená, že by člověk musel sedět doma za pecí. I když na druhou stranu i to může být příjemné. Pojďme ale společně poznávat krásy České republiky a podívejme se do středních Čech, konkrétně do Lysé nad Labem a jejího okolí. Navštívíme zámek a zámecký park, zajdeme na výstaviště a pak se vydáme na výlet do okolí. Příjemné čtení a hlavně putování.


Vyhodnocení soutěže o 3 originální kuchařky Maminko, vyprávěj o vaření


Maminko, vyprávěj o vaření

Soutěž o 3 originální kuchařky „Maminko, vyprávěj o vaření“ právě skončila. Pokud jste se jí zúčastnili, tak již určitě netrpělivě čekáte na to, zda jste byli vylosováni a získáte tak jednu z cen, které do soutěže věnovalo nakladatelství Babičkářství. V dnešním příspěvku se samozřejmě dozvíte nejen to, kdo vyhrál, ale také správné odpovědi na soutěžní otázky. Příjemné čtení.


Pořízení prvního mobilního telefonu


zdroj: OpenImageBank.com

„Mami, tati, já chci mobil.“ Tak s touto či podobnou větou se dříve či později setká snad všichni rodiče. Najednou před nimi stojí dilema, zda telefon dítěti pořídit, anebo zda ještě nějaký čas počkat. Kdy dítěti mobil tedy vlastně koupit? Je v dnešní době opravdu nezbytný? A podle čeho první telefon vybírat? V následujícím příspěvku se vám pokusíme odpovědět na tyto a další otázky. Příjemné čtení.


Jak rozeznat dvojčata


Foto: Jack Moreh / Freerange.com

V současné době nejsou dvojčata žádnou výjimkou. Ze statistik vyplývá, že se narodí při každém padesátém porodu. Důvodem nárůstu počtu narozených dvojčat je zejména hormonální léčba, asistovaná reprodukce a užívání hormonální antikoncepce. Dnešní příspěvek bude věnován právě dvojčatům. Dozvíte se nejen to, jak dvojčata vznikají, ale i to, v čem se liší a mnohé další informace. Příjemné čtení.


Tip na víkend: Hornopožárský les


Hornopožárský les

Přestože chladný podzim je už skutečně tady, není důvod vzdát se chození do přírody a výprav za poznáním. Dnes se v rámci speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce vypravíme společně do Středočeského kraje, konkrétně do okolí obce Těptín (Kamenice) a Prosečnice. Příjemné čtení a hlavně putování.


Starší články >>>

241.000 inzerátů na Modrykonik.cz

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Sedím u počítače a počítám dny,kdy mě sundají sádru z nohy, jsem otrávená celé léto, ale za blbost se platí, mám čumět na zem. (Danulka)
Dnes začíná druhá polovina letních prázdnin.Chystáme se na Starý dobrý western na Bystřičku.Hlavně se těšíme,že se tam po roce sejdeme s kamarády a přáteli,kteří bydlí roztroušení pocelé naší republice..... (lorja58)
sport news (easonjack521)
jaký dárek (pelago)
Dnes se chystám na procházku přírodou už se těším (brontik)

Anketa©2009-2014 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist