Prodlužování a zhušťování vlasů


Foto: Engin_Akyurt / Pixabay.com

Snad každá žena touží po krásných, hustých a lesklých vlasech. Ne každá je však takovými vlasy obdarována. V současné době je možné takové vlasy získat a dokonce si je nechat během krátké doby i „narůst.“ A právě na toto téma je náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak se připravit na jaro


zdroj: OpenImageBank.com

Zima se snad blíží ke konci, a tak je nejvyšší čas připravit se na jaro. Příprava by měla být postupná, aby tělo nebylo ještě...


Pro zdraví: SM Systém


Foto: Voltamax_/ Pixabay.com

Při dnešním způsobu života nejsou žádnou výjimkou bolesti zad. Jedná se přitom o potíže, které postihují velkou část populace...


Problémy s řečí: Koktavost


Foto: Free-photos_/ Pixabay.com

Řeč je pro každého velmi důležitá. Díky ní může vyjádřit své pocity, myšlenky, názory a další. Někdy se ale stane, že řeč nen...


Deníky a články rodičů

Výlet s Cyklohráčkem


Chystáte se na výlet na kole a máte v plánu použít vlak, avšak strachujete se zda v něm bude dostatek místa pro kola? To se vám s Cyklohráčkem nestane!...

Dětská psychiatrie FN MO...


Každý jste nejspíše zajisté už měl nějaké, i když drobnější psychické potíže a to se samozřejmě týká i vašich dětí. Pokud mu přerostou přes hlavu je pravděpodobné, ž...

Komentáře rodičů

Stil
Za sebe a především své dvě dítka můžu doporučit batohy Stil. Pořídili jsme akto...>>
Komentář
My máme vekovní rolety, protože soused dělá nekalé a rušné věci a já to večer ne...>>
Komentář
Vybírala jsem úplně mezi stejnýma značkama jako Kristýna. Vybrala jsem Stil a za...>>

Jaké sportovní aktivity jsou pro děti vhodné?


Foto: Gavinseim / Pixabay.com

V posledních letech se hodně mluví o zdravém životním stylu, o správném stravování a také o pravidelném pohybu. O tom, že pohyb je (nejen) pro děti nesmírně důležitý, není pochyb. Jakým sportům či pohybovým aktivitám by se ale děti měly věnovat? Podle čeho vybírat? A kolik času by jim sporty měly zabrat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Pro gurmány: Cottage sýr


Foto: OanaNegru_/ Pixabay.com

V dnešním příspěvku ze speciálu Recepty nejen pro gurmány vám představíme sýr, který je nejen chutný a zdravý, ale lze jej připravit na mnoho způsobů. Řeč bude o cottage sýru, který pochází z anglického venkova a postupně se rozšířil dále do světa. Zajímá vás, v čem je tento sýr tak výjimečný? A jak jej připravit, aby chutnal zajímavě? Tak čtěte dále a dozvíte se více. Příjemné čtení.


Pro zdraví: Jumping®


Foto: Stevepb_/ Pixabay.com

Volného času je sice neustále málo, nicméně i tak by člověk neměl zapomínat na péči o své tělo. Občas se určitě vyplatí se zastavit a udělat něco pro své zdraví. V dnešním příspěvku vám představíme cvičení s názvem Jumping®. Jak už název napovídá, jedná se o skákání. Dozvíte se nejen to, komu je Jumping® určen, ale i to, proč jej cvičit. Příjemné čtení.


Co nám řeknou naše ruce


Foto: Zhivko_/ Pixabay.com

Čtení z ruky má dlouhou historii a ani v dnešní době není zapomenuto. V některých částech světa patří k životu. A ruce toho o člověku prý mohou říci hodně. Věříte na předpovídání budoucnosti, věštění a podobně? Domníváte se, že je možné dozvědět se svou budoucnost? Chcete vědět více? Pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Komunikace s miminkem v těhotenství


Foto: TawnyNina_/ Pixabay.com

Dva proužky oznamující těhotenství znamenají pro většinu maminek obrovskou radost. Také jsou však spojeny s určitou nejistotou, co ženu do budoucna čeká. Zároveň se přidá i určitá zvědavost a očekávání, jaké miminko bude. Každopádně nový tvoreček roste a vyvíjí se, a tak není od věci s ním komunikovat a navzájem se poznávat. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Maxovy trable - Zamčený ve školní skříňce


Maxovy trable

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Maxovy trable - Zamčený ve školní skříňce. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která napsala i úspěšnou sérii knih Deníky mimoňky. První kniha ze vznikající série o Maxovi je také plná vtipných a výstižných ilustrací. Příjemné čtení.


Dráždivý kašel


Foto: Semevent_/ Pixabay.com

Dráždivý, respektive suchý kašel zažil asi každý. Nepříjemný problém, který dovede člověka skutečně potrápit. Nedá mu spát, vyčerpává ho, nedovoluje mu věnovat se běžným aktivitám. Co je nejčastější příčinou dráždivého kašle? Dá se mu nějak předcházet? A jak se s ním poprat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Nejen pro gurmány: Kurkuma


Foto: Stevepb / Pixabay.com

V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Recepty nejen pro gurmány vám představíme koření s exotickým názvem kurkuma. Dozvíte se nejen to, odkud pochází a k čemu se používá, ale i například to, jaké má léčivé účinky. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist