Tip na výlet: Zvičina


Zvičina

Středa je tady a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Dnes se vypravíme do Královéhradeckého kraje. Společně vystoupáme na vrchol Zvičiny a projdeme se okolní přírodou. Příjemné čtení a hlavně putování.

(Dnes | 0:21) Celý článek >>>

Jak dětem zpestřit dovolenou


zdroj: OpenImageBank.com

Léto je v plném proudu a s ním i rodinné dovolené. Tu svou již máte asi naplánovanou, nicméně možná právě nyní přemýšlíte, ja...


Jak se (nejen) v létě nespálit


Opalování

Léto je tady a s ním snad i krásné počasí plné sluníčka a letních teplot. Sluníčko je pro život nezbytně nutné, nicméně doved...


Jak se vyhnout úpalu


zdroj: OpenImageBank.com

Léto a vysoké teploty jsou spojeny s vyšším rizikem úpalu. Abychom se této nepříjemnosti, která se může stát člověku dokonce ...


Deníky a články rodičů

Výlet s Cyklohráčkem


Chystáte se na výlet na kole a máte v plánu použít vlak, avšak strachujete se zda v něm bude dostatek místa pro kola? To se vám s Cyklohráčkem nestane!...

Dětská psychiatrie FN MO...


Každý jste nejspíše zajisté už měl nějaké, i když drobnější psychické potíže a to se samozřejmě týká i vašich dětí. Pokud mu přerostou přes hlavu je pravděpodobné, ž...

Komentáře rodičů

Komentář
Ryor neznám, zdál se mi dost drahý, tak jsem zkusila tohle, narazila jsem to na ...>>
Komentář
A jak si spokojená s kvalitou zboží?...>>
Komentář
Jee, super, to by bylo něco pro mě, a pošleš mi prosím odkaz? ...>>

Jak se v létě vyhnout zažívacím potížím


zdroj: OpenImageBank.com

Léto je tady a s ním i doba dovolených. Všichni se už těší, jak si odpočinou, budou se věnovat svým zálibám, navštíví nová místa, poznají nové lidi a ochutnají nová jídla. Je třeba ale myslet na to, že vyšší teploty, cestování, nová jídla a třeba i koupání může způsobit zažívací potíže, které určitě nikoho nepotěší. Dá se jim nějak předcházet? Jak je případně léčit? Kdy vyhledat lékaře? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Říčany a okolí


zdroj: OpenImageBank.com

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek ze Speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. V tom dnešním se vypravíme do Středočeského kraje, konkrétně do města s názvem Říčany a do jeho okolí. Společně si nejdříve projdeme město a jeho pamětihodnosti a poté vyrazíme do přírody. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak se v létě osvěžit


zdroj: OpenImageBank.com

Léto je tady a s ním i pražící sluníčko a vysoké teploty. Horko dá někdy pořádně zabrat a člověk nemyslí na nic jiného než na to, jak se osvěžit. Jak si letní dny provázené vysokými teplotami zpříjemnit? Jak se osvěžit? Co tělo skutečně osvěží a co ne? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak se zbavit mastných vlasů


Foto: Melancholia photography / Pixabay.com

Vlasů si zpravidla člověk na druhém všimne téměř okamžitě. Proto se většina lidí snaží, aby právě vlasy vypadaly dobře. Jenže ne vždy se to daří. Někomu se vlasy nadměrně mastí, jiný je má vysušené a polámané, další se trápí lupy a podobně. Co s tím? V dnešním příspěvku se zaměříme na problém mastných vlasů. Dozvíte se nejen to, proč jsou mastné, ale i to, jak se s tímto problémem poprat. Příjemné čtení.


Jak předejít letním úrazům


Foto: Succo / Pixabay.com

Léto je tady a s ním i zvýšené riziko úrazů. Je to logické, protože právě pěkné počasí vybízí děti i dospělé k mnoha aktivitám. Aby si člověk léto skutečně užil a nezkazil si ho zbytečným úrazem, tak se určitě vyplatí dodržovat určitá pravidla. A právě na toto téma je i náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení a užijte si krásné léto.


Letní hit: Espadrilky


Foto: Chezbeate_/ Pixabay.com

Horké počasí se na nějakou dobu usídlilo i u nás, a tak je třeba volit vhodné oblečení a obuv, aby ho člověk co nejlépe zvládal. Hitem letošního léta jsou plátěné espadrilky, které se nabízejí v mnoha různých variantách. Jak takové boty vypadají? A proč si je pořídit? K jakému oblečení se dají nosit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na víkend: Zámek Jablonná a okolí


Zámek Jablonná

Polovina pracovního týdne je konečně tady a s ní i pravidelný příspěvek redakce JáRodič.cz ze Speciálu s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se vypravíme do Středočeského kraje, konkrétně na zámek Jablonná. Chybět nebude ani procházka parkem a pak výlet do přírody. Příjemné čtení a hlavně putování.


Kdy nechat dítě samotné doma


Foto: Pezibear_/ Pixabay.com

Možná je vaše dítě ve věku, kdy by podle vašeho názoru už mohlo být doma nějakou dobu samotné. Anebo vás k takovému rozhodnutí nutí okolnosti. Ať tak či onak, vždy je třeba zvážit více faktorů a teprve pak učinit rozhodnutí. Je jasné, že na toto téma se vedou dlouhé diskuze. Nicméně jednoznačné doporučení neexistuje. Rozhodnutí je vždy jen a jen na rodičích. Kdy je tedy ta správná chvíle nechat dítě samotné? A jak jej na takovou situaci připravit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist