Jaké hodinky vybrat pro děti


Foto: The5th / Pixabay.com

Vánoce se blíží, a tak možná už přemýšlíte o tom, jaké dárky koupit pro své dítě pod stromeček. Ne vždy je to lehké, protože některé děti mají seznam na tři stránky a naopak jiné vlastně nic nechtějí. Co tedy vybrat, respektive jaký dárek koupit, aby dítěti udělal radost? Zajímavým tipem mohou být hodinky. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:18) Celý článek >>>

Příběhy pro děti - ve formě hry


Jeden z příběhů čarodějky Alice

Více než 1,4 milionu lidí už zná čarodějnici Alici, stovky tisíc pak třeba Davida, který pátrá po vesmírných pokladech. Co ma...


Zajímavé rostlinky: Jasmín pravý


Foto: Capri23auto / Pixabay.com

V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Bylinky, koření a zajímavé rostlinky si představíme rostlinku, kte...


Jsou sýry zdravé?


Foto: Vmonte13 / Pixabay.com

Pokud patříte k milovníkům sýrů, pak se možná nad názvem dnešního příspěvku trochu zarazíte. Nakonec sýry přeci obsahují znač...


Deníky a články rodičů

Pračka se sušičkou nebo ...


Holky, musím vám říct, co se mi stalo… Jelikož jsem už v 34 tt, mám nakoupenou většinu výbavičky. Našla jsem si i vhodný prášek, abych mohla všechny ty roztomiloučk...

Výbavička pro miminko


Milé maminky, už brzy se nám narodí holčička a my ji chceme přivítat v krásném a bezpečném prostředí. Řešíme proto tři zásadní věci – kočárek, sedačku a postýlku. ...

Komentáře rodičů

Komentář
Ahoj, zkus mrknout i tady. Mají tam i fitness věci. Objednávám tam často. Maj...>>
Stil
Za sebe a především své dvě dítka můžu doporučit batohy Stil. Pořídili jsme akto...>>
Komentář
My máme vekovní rolety, protože soused dělá nekalé a rušné věci a já to večer ne...>>

Běhání s dětmi


Foto: Jill111 / Pixabay.com

Pohyb je (nejen) pro děti velmi důležitý. Malé děti rády poskakují, pobíhají, občas i chodí. Určitě se proto vyplatí podporovat je v těchto aktivitách. A to třeba tak, že s nimi budete chodit na procházky, hrát hry, běhat. Zejména u běhu je však třeba myslet, že dětské tělo je na běh připraveno až později. Kdy je tedy možné začít s dítětem běhat? Jaký terén a vzdálenosti volit? A kdy může začít „opravdový“ trénink? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak vyčistit rychlovarnou konvici


Foto: Pexels / Pixabay.com

Rychlovarná konvice je spotřebič, který dnes už nechybí téměř v žádné domácnosti. Používá se velmi často, zpravidla několikrát za den. Je proto třeba myslet na to, že aby konvice dobře sloužila, je nutné ji věnovat určitou péči. Samozřejmostí je pravidelné mytí. Čas od času ale konvice potřebuje i důkladnější očistu. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Pro zdraví: Breussova masáž


Foto: Rhytmuswege / Pixabay.com

V každodenním shonu není příliš času se zastavit, odpočinout si, udělat něco pro sebe. Nicméně určitě se vyplatí myslet na sebe, na své zdraví, protože jinak se dostaví problémy, které se pak řeší dlouhodobě. Zajímavým tipem na odbourání stresu, dodání energie a „narovnání“ zad je Breussova masáž. Chcete vědět více? Pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Jakou barvu rtěnky vybrat


Foto: AdinaVoicu / Pixabay.com

Rtěnka by neměla chybět v kosmetické výbavě žádné ženy. Na trhu se nabízí velké množství nejen různých druhů rtěnek, ale hlavně různých barev/odstínů. A proto není vždy snadné si správně vybrat. Podle čeho si tedy rtěnku vybírat? Co by mělo být hlavním kritériem? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.    


Když má žena staršího partnera


Foto: Severyanka / Pixabay.com

Láska je mocná čarodějka a někdy dá dohromady lidi, kteří by spolu podle zažitých zvyklostí či názoru odborníků vlastně ani neměli být. Důvodem může být například velký věkový rozdíl mezi partnery. Naštěstí dnes jsou tyto „nerovné“ vztahy přijímány s větším pochopením, nicméně i tak se najdou lidé, kteří „ví všechno lépe.“ Proč si ale vlastně ženy hledají výrazně starší partnery? Jakou perspektivu má takový vztah? Jaké jsou jeho výhody a nevýhody? Tak nejen na tyto otázky budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak zvládnout strach o své dítě


Foto: Marvelmozhko / Pixabay.com

Nejkrásnější událost je tady – stali jste se rodiči. S dětmi přicházejí nejen radosti, ale také starosti. Rodiče si přejí, aby jejich dítě bylo hlavně zdravé a šťastné a udělali by pro to cokoliv. Snaží se dítě chránit a děsí se toho, že by se mu mohlo něco stát. Občasná úzkost či strach sice k rodičovství patří, neustálé obavy ale zdraví rozhodně neprospívají. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Ultrazvukové vyšetření


Foto: Medical Prudens / Pixabay.com

Není třeba zdůrazňovat, že k nejdůležitějším věcem v životě patří zdraví. Proto je důležité o něj pečovat, pravidelně chodit na preventivní prohlídky a podobně. Čas od času vás také možná lékař pošle na ultrazvukové vyšetření, které je dnes nejčastěji používanou lékařskou metodou. Kdy se SONO vyšetření využívá? A jak probíhá? Je třeba se nějak speciálně připravit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Těhotenství: Těžké nevolnosti aneb Hyperemesis gravidarum


Foto: Greyerbaby / Pixabay.com

Těhotenský test ukázal pozitivní výsledek a nastává devět měsíců těšení se a příprav na nového člena rodiny. Nastávajícím maminkám sice není vždy v prvním trimestru úplně dobře, ale dá se to zvládnout. Jsou ale ženy, které první měsíce těhotenství doslova protrpí, protože je postihnou těžké těhotenské nevolnosti, zvracení. Odborně se tomu říká Hyperemesis gravidarum. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist