Jaké oblečení potřebují děti do školky


Oblečení do školky

Prázdniny utekly jako voda a začátek školního roku se nezadržitelně blíží. Rodiče pomalu, ale jistě začínají řešit, co pořídit svému dítěti do školky. Není to úplně snadné, protože během dne bude dítě potřebovat oblečení, které se hodí na různé aktivity. Navíc si ho musí umět samo obléknout. Jak tedy dítě do školky vybavit? Co by nemělo chybět a co je naopak zbytečné? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:05) Celý článek >>>

Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Jak předcházet očním vadám


Jak předcházet očním vadám

Není pochyb o tom, že zrak patří k nejdůležitějším lidským smyslům. Díky němu totiž člověk vnímá nejvíce informací. Většina l...


Domácí zvíře pro dítě: ano nebo ne?


zdroj: OpenImageBank.com

V životě každého rodiče většinou přijde chvíle, kdy mu dítě sdělí, že by chtělo nějaké to zvířátko. Zpravidla ho pak vehement...


Deníky a články rodičů

Za sportem i kulturou do...


Užili jste si výlet do historie ve Slavkově a nyní byste dali přednost místním aktivitám nebo si protáhli tělo při sportu v oblasti Politaví? Pak se vydejte na jihoz...

Užijte si Den dětí v obc...


V sobotu 31. května připravily obchodní domy kika ve spolupráci s KIA Motors Czech a jejich dealery po celé České republice v Praze Letňanech, Čestlicích, Brně, Ostr...

Komentáře rodičů

Oči
Já mám vadu očí, krátkozrakost. Nějakou dobu jsem pomýšlela i na laserovou opera...>>
Zkažené potraviny
To mi připomělo jeden nákup mého přítele asi tak před 3 roky. Jel z práce domů a...>>
Nehty
Mývala jsem trochu horší nehty a dost jsem se za ně styděla. Potom mi známá dala...>>

Jak zvládnout separační úzkost u dětí


Separační úzkost

V životě snad každého malého človíčka nastane chvíle, respektive spíše přijde období, kdy se bez své maminky prostě neobejde. Pokud není na blízku, tak pláče či dává svou nespokojenost najevo jiným způsobem. Odborně se tomu říká separační úzkost. Zajímá vás, kdy a proč se objevuje? A jak se dá řešit, či aspoň zmírnit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Za tajemstvím ajurvédy


zdroj: OpenImageBank.com

V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Pro zdraví vám představíme nejstarší ucelený léčebný systém na světě, který je uznáván i Světovou zdravotnickou organizací – ajurvédu. Jejím cílem není nahradit medicínu jako takovou, ale spíše ji doplňovat. Chcete vědět více, pak čtěte dále. Dozvíte se nejen to, co je principem ajurvédy a jak fáunguje, ale i mnohé další. Příjemné čtení.


Facelifting


Foto: Paul Robinson / Freerange.com

Stárnutí je přirozenou součástí lidského života. U někoho se známky přibývajícího věku objeví dříve, u jiného později. A samozřejmě i samotné projevy se liší. Někdo se v určitém okamžiku rozhodne pro plastickou operaci, která odstraní či zmírní některé projevy stárnutí. V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili povídání právě na toto téma – řeč bude o faceliftingu. Příjemné čtení.


Pro gurmány: Wasabi


Foto: Botanical encyclopedia by Iwasaki Kanen

V dnešním pokračování Speciálu nejen pro gurmány vám představíme wasabi. Zajímá vás, co se pod tímto exotickým názvem vlastně skrývá? A k čemu se využívá? V jaké světové kuchyni se s ním můžete setkat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Co a jak si zabalit na dovolenou


zdroj: OpenImageBank.com

Pokud nepatříte právě k profesionálním cestovatelům a balíte si pouze párkrát do roka na dovolenou či na prodloužený víkend, pak se vám určitě vyplatí mít seznam věcí, které je třeba do svého zavazadla dát. V dnešním příspěvku jsme pro vás právě takový seznam připravili. Nechybí v něm věci jak na letní, tak na zimní dovolenou, k moři i na hory. Každopádně určitě stojí za to si seznam postupně upravovat dle vlastních představ, požadavků a samozřejmě hlavně zkušeností. Příjemné čtení a cestování.


Jak poznat zkažené potraviny


zdroj: OpenImageBank.com

Stalo se to snad už každému člověku – vzal nějakou potravinu z lednice či spíže a zjistil, že vypadá dost nevábně. Důvodem mohla být nejen plíseň na povrchu, neobvyklá barva či vzhled, ale třeba i podivný zápach. Co teď? Je třeba skutečně vždy vyhodit celou potravinu do koše? Dá se nějak nákupu špatných potravin předcházet? A je možné potraviny reklamovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Když syn dospívá


Foto: Wixphoto.com

Váš malý chlapeček se téměř ze dne na den začne proměňovat - stává se z něj „velký kluk“ a než se otočíte, tak je z něj dospělý člověk. Během dospívání prochází mnoha změnami, které se týkají nejen jeho těla, ale i mysli. Právě z tohoto důvodu je prima být připraven, aby – byť si to člověk (ženy tedy svým způsobem) sám prožil – nebyl najednou překvapen. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak zapudit komáry


Foto: Jared Davidson / Freerange.com

Je sice malý, ale život dovede opravdu otrávit. To si člověk tak sedí večer na verandě, leží v posteli či jde na procházku a najednou se ozve nepříjemné bzučení, které se během chvilky změní v svědivý štípanec. Už asi tušíte o kom a o čem je řeč. A máte pravdu – je to komár. V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili několik tipů a rad, jak komáry zapudit, respektive jak se před nimi chránit. Příjemné čtení.


Starší články >>>

241.000 inzerátů na Modrykonik.cz

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Dnes začíná druhá polovina letních prázdnin.Chystáme se na Starý dobrý western na Bystřičku.Hlavně se těšíme,že se tam po roce sejdeme s kamarády a přáteli,kteří bydlí roztroušení pocelé naší republice..... (lorja58)
sport news (easonjack521)
jaký dárek (pelago)
Dnes se chystám na procházku přírodou už se těším (brontik)
Před chvílí jsem se vrátila od kámošky, teď sedím v teplíčku a koukám na televizi (holcice)

Anketa©2009-2014 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist