Jak oživit vztah


zdroj: OpenImageBank.com

Je jisté, že každý vztah se v průběhu času mění. Pokud byla na začátku zamilovanost, tak ta časem odezní a pak je důležité, na čem je vztah postaven. Každopádně i v kvalitním vztahu může čas od času nastat chvíle, kdy má jeden či oba partneři pocit, že už to není jako dříve. Co teď? Jak vztah oživit a vrátit mu dřívější náboj, jiskru? A má vůbec smysl se do něčeho takového pouštět? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:54) Celý článek >>>

Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Tip na výlet: Potštejn a okolí


Zámek Potštejn

Jsme opět v polovině pracovního týdne a nesmí tedy chybět náš pravidelný tip na víkend. Dnes se v rámci speciálu redakce JáRo...


Kopřivka dokáže život znepříjemnit


 zdroj: OpenImageBank.com

S kopřivkou se ve svém životě setká velká část lidí. Někdo ji pozná doslova na vlastní kůži, jiný zprostředkovaně, třeba přes...


Deníky a články rodičů

Čtvrťáci ZŠ


Terezka (9 roků) začne chodit do 4.třídy ZŠ na nové velké škole....

TIP NA VÝLET S DĚTMI: Ak...


Trávíte celé dny se svými dětmi v hlučném, zalidněném městě? Nebaví Vás už přeplněná brněnská koupaliště, kde je hlava na hlavě? Sbalte si ranečky se svačinou a přij...

Komentáře rodičů

Oznámení těhotenství v práci
S tím oznámením v práci to není tak jednoduché. Je třeba projít si smlouvu, vypl...>>
Komentář
Na internetu je opravdu hodně, mnohdy velice hezkých kousků. I přesto přes inter...>>
Komentář
Nevím, jak to má 211, já byla s naší pojiťovnou RBP u moře, jako puberťák, a vím...>>

Jak naučit dítě oblékat se


Foto: Girlliuxia / Pixabay.com

Samostatné oblékání je jeden z požadavků při nástupu do školky. Děti ale naštěstí začínají trénovat oblékání zpravidla již dříve. Zpočátku jim to samozřejmě moc nejde, ovšem během nějaké doby se naučí obléknout si téměř vše. Někdy se sice rodiče diví, že jednotlivé kusy oblečení nejsou oblečeny v takovém pořadí, v jakém by měly být, jsou naruby či obráceně, popřípadě jsou dokonce navlečeny na jinou část tělo než je obvyklé, nicméně dítě je šťastné, že to dokázalo. Jak dítěti pomoci, aby se naučilo samo správně oblékat? Jaké oblečení vybírat, aby mělo dítě oblékání co nejjednodušší? Kdy je vhodná doba začít s tréninkem? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Nový přístup k léčbě akné


Obr.: Sébium Global

Akné je onemocnění, se kterým se v průběhu života setkal nebo setká téměř každý z nás. Jedná se o chronické zánětlivé onemocnění mazové žlázy a přilehlého vlasového folikulu. I když jde o nepříjemný problém, řešení existuje!


Jak uchovat zeleninu a ovoce co nejdéle čerstvé


zdroj: OpenImageBank.com

Do každodenního jídelníčku dnes již u velkého množství lidí nedomyslitelně patří ovoce a zelenina. Často ale není čas tyto potraviny pořizovat každý den, a tak se nakupují dopředu. Jak je ale uskladnit tak, aby vydržely co nejdéle čerstvé a chutné? Tak nejen o tom bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Vyhodnocení soutěže o vstupenky na veletrhy FOR BABIES, FOR TOYS a FOR GAMES


Podzimní veletrh

Soutěž o vstupenky na veletrhy FOR BABIES, FOR TOYS a FOR GAMES právě skončila. Pokud jste se jí zúčastnili, tak již určitě netrpělivě čekáte na to, zda jste byli vylosováni a získáte tak jednu z cen. V dnešním příspěvku se samozřejmě dozvíte nejen to, kdo vyhrál, ale také správné odpovědi na soutěžní otázky. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Litomyšl a okolí


Litomyšl

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i náš tradiční speciál Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se vydáme na východ Čech, konkrétně do Pardubického kraje, do města Litomyšl. Společně si projdeme město, navštívíme zámek, který je zapsán na seznamu UNESCO, dále si spolu s dětmi zahrajeme zajímavou hru a nakonec se vydáme do přírody. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak v těhotenství příliš nepřibrat


zdroj: OpenImageBank.com

Není žádným tajemstvím, že těhotenství představuje pro tělo ženy velkou zátěž. Musí se přizpůsobit nárokům rostoucího miminka, připravit se na porod a pak také na následnou péči o nového človíčka a jeho výživu. S těhotenstvím souvisí změna postavy a přírůstek váhy. A právě z toho má mnoho nastávajících maminek obavy. Je pro ně důležité, nejen to, aby nepřibraly moc, ale také to, aby byly schopny dát tělo po porodu do takového stavu, jako bylo před ním. A právě na toto téma je náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Pro gurmány: Jak poznat kvalitní chléb


Foto: Egomeznbl / Pixabay.com

Krásná chlebová vůně linoucí se z pekárny vám prostě nedá: Musíte se zastavit, chléb si koupit a pokud možno okamžitě se do něj zakousnout. Tak pokud patříte právě k této skupině lidí, pak je dnešní příspěvek přímo pro vás. Ale mnoho informací v něm samozřejmě naleznou i ostatní. Dozví se například, z čeho by měl být chléb složen, jak by měl být skladován a samozřejmě hlavně to, jak chléb vybírat. Příjemné čtení.


Učíme děti samostatnosti


zdroj: OpenImageBank.com

Samostatnost je pro běžný život velmi důležitá. Proto asi nepřekvapí prohlášení, že děti je třeba vést k samostatnosti již odmala. Rozhodně to není snadný úkol, ale výsledek stojí za to. Kdy ale začít učit děti samostatnosti? A jakým způsobem? Která rozhodnutí a v jakém věku nechat na nich? V jakých případech by měli rozhodovat rodiče bez ohledu na přání dítěte? Tak nejen na tyto otázky budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)
Chystáme se na kolo.......... (Alka2015)
Také fandím našim...:) (saskijka)

Anketa©2009-2015 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist