Jak se změní tělo po porodu


zdroj: OpenImageBank.com

Během těhotenství se tělo ženy výrazně změní. Porodem se samozřejmě tělo nevrátí jako mávnutím kouzelného proutku do své původní podoby. Chce to čas a trpělivost a zpravidla je třeba i nějaká snaha ze strany ženy. V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili několik tipů a rad, jak na to. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:17) Celý článek >>>

Když dítě krade


zdroj: OpenImageBank.com

Při přečtení názvu dnešního příspěvku si asi říkáte, že vám se to stát nemůže. Jenže „Nikdy neříkej nikdy.“ Dětské krádeže to...


Jak lépe usínat


zdroj: OpenImageBank.com

Potíže se usínáním a se spánkem jsou v dnešní hektické době poměrně časté. Kvalitní spánek je ale nezbytně nutný pro obnovení...


Jak být oblíbený (nejen) v práci


zdroj: OpenImageBank.com

V práci člověk tráví velkou část dne, a proto by ho měla nejen bavit, ale měl by se v ní také dobře cítit. Spokojenost hodně ...


Deníky a články rodičů

StudioTalentů.cz: herect...


Výuka uměleckých oborů - herectví, pantomima, moderace, hudba, zpěv, tanec, step, cirkus, básnění, multimédia. Ateliéry, kursy, víkendové workshopy. Příprava ke stud...

Aktivity pro děti v Lokt...


Máte obavy, že pobyt v tomto historickém městě nebude bavit vaše děti. Zcela zbytečně! Je totiž mnoho způsobů, jak jim dovolenou zpestřit. Stačí jen vědět o správnýc...

Komentáře rodičů

Komentář
Holky, tak jsme koupili v DM Humanu, přečetla jsem si ještě pár diskuzí, a mamin...>>
Komentář
Když u toho mají skladem, tak by to mělo dojít tak do dvou pracovních dnů....>>
Komentář
moc děkuji za odkaz, hned jsem si je objednala dvoje, snad jsem trefila velikost...>>

Jak se zbavit tetování


Foto: Piancamentil / Pixabay.com

Možná jste si vy, váš partner či potomek nechali vyrobit tetování a nyní toho litujete. Anebo možná o tetování právě uvažujete. Pro obě skupiny bude určitě zajímavé se dozvědět, jak se dá tetování odstranit, respektive co to obnáší. Podstatné je i vědět, že v některých případech tetování zůstává na celý život, protože už nelze odstranit. Chcete vědět více? Pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Polévka je grunt. Anebo je to jinak?


zdroj: OpenImageBank.com

K obědu patří polévka a hlavní jídlo. A polévka je přitom základ. Aspoň tak nás to učily naše babičky, maminky a nakonec vlastně i školní jídelny. Doba se ale změnila a s ní i mnohé stravovací návyky. Navíc pokrmy, které byly dříve běžnou součástí jídelníčku, jsou dnes zatracovány a naopak. Jak jsou na tom polévky? Patří do zdravého jídelníčku, anebo je třeba se jim vyhnout? Které polévky jsou případně vhodné a které nikoliv? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Ještěd a okolí


Ještěd

Je tady středa a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se vydáme na sever naší republiky, do Libereckého kraje, do města Liberec. Nebudeme se toulat městem, i když i to samozřejmě stojí za návštěvu, ale vydáme se na horu Ještěd, kterou pak prozkoumáme ze všech stran. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak zabavit děti při špatném počasí


zdroj: OpenImageBank.com

Podzim je tady a s ním i chladné počasí, déšť, mlha a sychravo. Takové počasí zrovna neláká k dlouhým procházkám či výletům, a tak se stává častější pobyt doma nutností. Je sice fajn si užít teplého a útulného domova, nicméně děti se začnou po nějakém čase nudit a zlobit. Jak dítě zabavit, aby si pobyt doma užilo a nenudilo se? Tak právě na toto téma je náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na dárek: Kniha Módní studio


Módní studio

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince Mladé Fronty s názvem Módní studio. Jak již název napovídá, nejedná se o klasickou knihu, ale o speciální knihu-box, který je vlastně módním salonem. A nechybí v něm ani vybavení a materiály na výrobu originálních papírových outfitů. Příjemné čtení a hlavně tvoření.


Péče o osobu závislou


 zdroj: OpenImageBank.com

Život není peříčko a někdy se stane, že je člověk v situaci, kdy musí zajistit péči o své stárnoucí rodiče. Co teď? Jak skloubit práci, péči o děti a domácnost a péči o rodiče? Takřka neřešitelná situace může mít pro někoho řešení v podobě tzv. péče o osobu blízkou, respektive závislou. Co si pod tímto pojmem představit? Na co má člověk nárok? A započítává se doba péče o blízké do důchodu? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Pitný režim: Sycené nápoje


Sycené nápoje

Často se mluví o tom, že by měl člověk dodržovat pitný režim. Je dokonce přesně stanoveno, kolik tekutin by měl člověk během dne vypít. Zároveň existují i doporučení, které nápoje pít a které nikoliv. Jak si v řebříčku stojí tzv. sycené nápoje? Pít je či nepít? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Hrabětice a okolí


Hrabětice a okolí

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se vydáme do Libereckého kraje, do horské vesničky Hrabětice. Společně vyšplháme na rozhlednu Slovanka a Bramberk a projdeme se v nádherných horských lesích i po loukách. Příjemné čtení a hlavně putování.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2016 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist