První zoubky aneb Jak jejich růst zvládnout


Foto: Jarmoluk/Pixabay.com

Máte roztomilé bezzubé miminko a již netrpělivě očekáváte první zoubek? Tak právě vám je určen dnešní příspěvek. Dozvíte se v něm nejen to, kdy začínají první zoubky růst a jak se to projevuje, ale i to, jak dítěti ulevit od bolesti. A chybět nebude samozřejmě ani povídání o tom, že už o první zoubky je třeba pečovat. Příjemné čtení.


5 zaručených tipů, jak opravdu zhubnout


Obzvlášť na začátku roku mnohé - a mnozí - z nás mají představu, že by konečně, ale opravdu konečně už mohly/i zhubnout. Chce...


Proč vlastně chřipka bolí - a co s tím


Chladné měsíce roku každoročně provází zvýšený výskyt chřipky a dalších respiračních onemocnění. Důvodem je vyšší koncentrace...


Existuje závislost na čokoládě?


Foto: Pixel2013 / Pixabay.com

Když se řekne čokoláda, mnohým se vybaví sladká pochoutka, bez které si svůj život nedovedou vlastně představit. Touha po čok...


Deníky a články rodičů

Jak vyrobit vánoční stro...


Vánoce mám moc ráda mimo jiné také proto, že můžeme s dětmi tvořit nejrůznější dekorace a doplňky do bytu. Některé z nich nejsou vůbec komplikované a přitom přinesou...

Mimi dětská rozkládací p...


Nedávno viděl náš syn u kamaráda dětskou pohovku, která se mu tak zalíbila, že začal skoro nepřetržitě vyžadovat podobnou i u sebe v pokojíčku. Řekla jsem si, že to ...

Komentáře rodičů

Komentář
A poradíte mi, který vybrat? Nevíte jaký Vaše mamka užívá?...>>
Komentář
Od jaké agentury jste prosím zážitkový dárek kupovali? ...>>
Komentář
Už jsem ho objednala, těším se až nespavost odezní. Moc díky za tip....>>

Cholesterol - který je ten hodný a který zlý


Téměř tři čtvrtiny Čechů mají vysokou hladinu cholesterolu v těle. Většina naší populace tedy čelí hrozbě vážných kardiovaskulárních chorob, jako je například srdeční infarkt, které jsou v České republice nejčastější příčinou úmrtí. Tradiční český sváteční stůl je na cholesterol doslova bohatý a může se stát velmi nebezpečným nepřítelem, a to i přesto, že se jedná o krátkodobou záležitost. Obrana je přitom snadná.


Jakou podložku vybrat na cvičení


Foto: 5132824 / Pixabay.com

Začátek roku je tady a s ním i novoroční předsevzetí. Někteří z nás se rozhodnou ozdravit svůj životní styl, a to nejen kvalitnějším stravováním, ale i pravidelným pohybem. A protože je venku chladno, možná je rozumnější volbou cvičení uvnitř. K některým cvičením je potřebná podložka. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Dozvíte se nejen to, proč je správná podložka tak důležitá, ale i to, jakou vybrat. Příjemné čtení.


Jak snadno, rychle a zdarma vytvořit video


On-line editor videa zdarma - i s databankou videí zdarma

Vytvářet vlastní videa bylo po dlouhou dobu velmi náročné na počítače i na další vybavení, dnes je to ale až neuvěřitelně snadné a rychlé. Můžete si snadno vytvořit krátké i delší video online a svůj výtvor pak publikovat podle libosti, třeba na YouTube, na Facebooku nebo kdekoli jinde. Máme pro vás tip na on-line editor, se kterým jsou střihání a tvorba videí opravdu snadné - a navíc je na něm i knihovna se spoustou záběrů k vašemu použití zdarma.


Tip na knihu: Moderní české dějiny


Moderní české dějiny

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Moderní české dějiny. Knihu napsal spisovatel a autor literatury faktu o moderních dějinách František Emmert. Přehledně strukturovaná kniha přináší ucelený obraz moderních českých dějin a potěší všechny příznivce literatury faktu a napínavého čtení. Příjemné čtení.


Krizi středního věku mají i ženy


Foto: 5688709 / Pixabay.com

V souvislosti s krizí středního věku se častěji mluví o mužích než o ženách. Tato krize však postihuje i ženy. Co je vlastně příčinou krize středního věku? Postihuje každého? Dá se jí nějak předcházet? A jak s ní bojovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.    


Příběh české čarodějky, která dobyla svět, teď vychází knižně


Polepšovna pro čarodějky

Jen s málokterou knihou, která u nás vychází, se pojí tak nevšední příběh, jako s Polepšovnou pro čarodějky, jež se právě ocitá na pultech knihkupectví. Její hlavní hrdinku už teď zná více než 1,5 milionu lidí po celém světě, a to z her přeložených do řady světových jazyků. K jejich popularitě nepochybně výrazně přispěla i grafika, kterou stvořila česká grafička a tatérka Jana Buštíková.


10 největších chyb rodičů při výchově dítěte - a jak se jich vyvarovat


chyby výchova dítěte

Většina rodičů se bezpochyby snaží, aby jejich děti prožily šťastné dětství a vyrostli z nich takoví lidé, které my všichni chceme mít ve svém okolí. Výchova ale nemusí být vždy jednoduchá, lze při ní udělat spoustu bezděčných, zbytečných a někdy i hloupých chyb. Které jsou ty nejčastější a jak se jich vyvarovat?


Jak nakoupit na internetu vánoční dárky bezpečně


Ušetří vám čas i peníze a nabídne možnost vyhnout se přeplněným obchodům. Nakupování vánočních dárků na internetu z pohodlí domova se rok od roku těší větší oblibě. V záplavě e-mailových potvrzení o objednávce, údajích k bezhotovostní platbě či informacích od přepravce ale můžete najít i pokusy, jak vás připravit o peníze nebo informace o vašem účtu. Čeho se tedy ve vánočním shonu při online nakupování vyvarovat a za čím vším se může skrývat hrozba, která vás ve výsledku může přijít opravdu draho?


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist