Tip na víkend: Mnichovo Hradiště a okolí


Mnichovo Hradiště

Víkend se blíží, a tak je nejvyšší čas popřemýšlet, kam se s rodinou vydáte na výlet. V rámci speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce bychom vás rádi tentokráte pozvali do Středočeského kraje, konkrétně do města Mnichovo Hradiště a do jeho krásného okolí. Příjemné čtení.

(Dnes | 0:47) Celý článek >>>

Soutěž o knihu Ať se ti líbí na světě


Ať se ti líbí na světě

Redakce JáRodič.cz ve spolupráci s nakladatelstvím LIKA KLUB připravila novou soutěž o pět krásných knih s názvem Ať se ti lí...


Dětský ráj v srdci Šumavy


S kozami ve výběhu je zábava. Foto: autor

Šumava patří mezi nejoblíbenější destinace pěších turistů, cykloturistů a lyžařů všeho druhu. Pokud mezi ně patříte a hledáte...


Logopedická poradna pro čtenáře JáRodič.cz


Řeč patří k nejdůležitějším schopnostem člověka. Jejím prostřednictvím se přece dorozumívá se svým okolím. Kolem desátého měs...


Deníky a články rodičů

plnění snů


S přítelem plánuje stěhovaní které by mělo proběhnout během následujících třech měsíců.Bude to pro nás náročný čas,hlavně pro naši psychiku.Nemám ráda změny,a už vůb...

snaha o miminko


S přítelem se už dlouhou dobu snažíme o miminko ale zatím se nám bohužel nedaří,stále se zatím snažíme přírodní cestou jako jsou bylinky,ovoce a zelenina a také vita...

Komentáře rodičů

Komentář
Každý den připravuji dětem svačinku do školy,kterou si ráno berou sebou.Většinou...>>
Komentář
Občas bolestí hlavy trpím,a většinou vím že spouštěčem je čokoláda a nebo nedost...>>
Komentář
Čistění zubů jsem neměla nikdy v lásce.Už od malička jsem tuto činost neměla rád...>>

Jak vybrat sportovní vybavení (nejen) pro děti


Sportovní vybavení

V posledních letech se různým sportovním aktivitám věnují celé rodiny. Rodiče i děti těší, že mohou být spolu a zároveň tráví tento čas aktivně. A protože je k těmto činnostem často potřeba nějaké speciální vybavení, připravila pro vás redakce JáRodič.cz seriál článků ve formě speciálu, který je věnován právě výběru sportovního vybavení, a to zejména pro děti (ale nejen pro ně). Dozvíte v něm množství tipů a rad, na co se při výběru zaměřit, respektive co je důležité. A to není samozřejmě všechno. Zároveň se těšíme i na vaše příspěvky, příběhy, zkušenosti, rady i tipy, které jistě ocení i ostatní čtenáři.


Vyhodnocení Soutěže o výrobky společnosti VARTA


Emergency Powerpack Micro Varta

Soutěž o výrobky společnosti VARTA právě skončila. Pravidla soutěže byla jako obvykle snadná a zúčastnit se tedy mohl skutečně každý. Stačilo zodpovědět čtyři otázky, přičemž ke třem z nich byla připravena nápověda a u čtvrté stačilo popřemýšlet, jaký speciál na stránkách JáRodič.cz. chybí. Pokud jste se soutěže zúčastnili, tak už určitě netrpělivě čekáte na výsledky. Výherci se totiž mohou těšit nejen na domácí nabíjecí stanici, ale i na nabíječku a sadu baterií. A kdo tedy vyhrál? Už vás nebudeme dále napínat. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Drak Natlučnos


Drak Natlučnos

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince, která je určena zejména všem začínajícím čtenářům, kteří mají rádi pohádky. Knihu napsala Lenka Rožnovská a krásnými ilustracemi ji doplnila Iveta Autratová. Příjemné čtení.


Tip na víkend: Průhonice a okolí


Zámek Průhonice

Víkend se blíží a možná přemýšlíte, co byste mohli se svou rodinou podniknout. V dnešním příspěvku, který je součástí speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a jiné zajímavé akce budeme objevovat Průhonice. Společně navštívíme nejen Průhonický park a Dendrologickou zahradu, ale také se vydáme údolím potoka Botiče do Hostivaře. Doufáme, že pro vás bude naše putování zajímavou inspirací. Příjemné čtení.


Kdy se miminko narodí: Stanovení termínu porodu


Termín porodu

Dvě čárky na těhotenském testu a s tím spojená velká radost. A brzy na to i otázky, kdy se miminko vlastně narodí. Podle čeho ale stanovit termín porodu? Jaká je pravděpodobnost, že se děťátko narodí právě v tento den? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Velikonoce 2014


Velikonoce

Rok utekl jako voda a už jsou tu opět Velikonoce. Pro někoho představují oslavu příchodu jara a probouzení přírody, pro jiné patří k nejdůležitějším svátkům v roce. Mnozí využijí prodloužený víkend k návštěvě blízkých, k pobytu venku či k odpočinku. Někteří nezapomenou ani na tradice a zvyky, které jsou s Velikonocemi spojeny. A Velikonocům samozřejmě patří i různé dobroty. A o tom všem bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak si užít příjemné rodinné setkání


zdroj: OpenImageBank.com

Čas od času se rodinná setkání nevyhnou téměř nikomu. Některá taková setkání jsou samozřejmě velmi příjemná, panuje na nich přátelská a uvolněná atmosféra. Jiná ale mohou být poměrně náročná a výjimkou nejsou ani menší či větší „katastrofy.“ A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Připravili jsme pro vás totiž povídání o tom, jak se na takovou rodinnou sešlost připravit a jak ji bez problémů zvládnout. Příjemné čtení.


Vyvolávaný (indukovaný) porod


Porod

Někdy se stává, že miminko přichází na svět trochu jinak, respektive samo nerozhodne o tom, že je čas se narodit. O jeho narození rozhodne lékař, a to tak, že porod vyvolá. Co si ale pod tímto způsobem ukončení těhotenství představit? V jakých případech k němu vlastně dochází? A jak vyvolávaný porod probíhá? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Dnes se chystám na procházku přírodou už se těším (brontik)
Před chvílí jsem se vrátila od kámošky, teď sedím v teplíčku a koukám na televizi (holcice)
Moje drahá polovička si tento týden otevřela eshop s dětským softshellovým oblečením - TEMAKids ( www.temakids.eu ) (sladekm)
Právě jsem "vnikl" na tyto stránky,pokusím se s jejich obsahem podrobněji seznámit a snad také občas přijít s nějakou tou krapkou do mlýna nápadů.Vzhledem k tomu,že jsem nejen rodič,ale i prarodič a dokonce praprarodič-tedy lépe zněj (Jardamalej)
Milé maminky, pokud jste nyní po porodu a máte své vytoužené miminko nebo děťátko do dvou let, budu moc ráda, když se Vám bude chtít vyplnit dotazník na téma Sex po porodu: https://www.surveymonkey.com/s/NYP3R-RG Dotazník je anonymní, ne (strape)

Anketa©2009-2014 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist