Pro zdraví: Pole dance


Foto: Ivanovgood / Pixabay.com

Řekne-li se tanec u tyče či pole dance, většina lidí si asi představí nějaký noční klub a spoře oblečenou slečnu. Možná překvapí, že tento druh tance se stal oblíbeným cvičením a je dokonce považován za sport. Proč je najednou pole dance tak oblíbený? A v čem cvičení vlastně spočívá? Komu je určeno? tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. příjemné čtení.


Pro gurmány: Olivy


Foto: Couleur / Pixabay.com

Když se řeknou olivy, tak si mnozí představí moře, teplo a nějaký chutný pokrm. A zatímco dříve u nás olivy nebyly běžné, dne...


Vztahy na pracovišti


V práci člověk tráví velkou část dne, a proto je fajn, když ho práce baví a vztahy na pracovišti jsou v pohodě. Jenže právě v...


Čaj nejen pro gurmány: Kvetoucí čaj


Foto: Pexels / Pixabay.com

„Čaj hojí duši i tělo,“ říká asijská lidová moudrost. A v případě kvetoucího čaje je třeba ještě dodat, že je krásný i na poh...


Deníky a články rodičů

Výroba domáceho jogurtu ...


Sa stále viac možnosťami a spotrebičmi, ktoré súčasná doba prináša, je jednoduchšie ako inokedy si pripravovať niektoré potraviny pod vlastným dohľadom doma. Vedľa n...

Výroba šatů pro dcerku


Jak jsem sháněla šaty pro dcerku a nakonec je sama ušila....

Komentáře rodičů

Komentář
Zdravím, mé dítě trápil ucpaný nos. Nemohla kvůli tomu spát. Pak mě kamarádka po...>>
Komentář
Ahojky, kde nakupujete spodní prádlo pro svého chlapa? Blíží se vánoce, tak jsem...>>
Komentář
Ahoj, můj manžel preferuje trenky a má rád volnost. A já je objednávám na stránk...>>

Tip na knihu: Charlotta – Žena T.G.M.


Charlotta

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Charlotta – Žena T.G.M., kterou napsala Lenka Slívová. Kniha představí čtenářům Charlottu Garrigue Masarykovou, manželku prvního československého prezidenta, a to z trochu jiného pohledu. Autorka se zaměřila na méně známé příběhy z jejího života. Příjemné čtení.


Kdy jídlo vyhodit


Foto: Meditations / Pixabay.com

V poslední době se hodně mluví o plýtvání potravinami. Je pravda, že mnoho lidí nakoupí více potravin než je schopno spotřebovat. Jídlo se pak zkazí a vyhodí. V některých případech však může být vyhození potraviny předčasné, protože je ještě poživatelná. Jindy naopak není na místě váhat. Jak se pozná, že je potravina zkažená? Které potraviny určitě nejíst? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Prokoukněte komunikační styly druhých


Prokoukněte komunikační styly druhých

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince z nabídky nakladatelství Grada - Prokoukněte komunikační styly druhých známé lektorky a koučky Michaely Daňkové. Publikace čtenáře bezpečně provede úskalími na cestě za poznáním a osvojením si komunikačních stylů. Příjemné čtení.


Proč si nesedat na záchodové prkénko


Foto: Stevepb / Pixabay.com

Mnoho lidí je téměř denně nuceno využít záchod mimo svůj domov. Někdy se jedná o veřejný záchod, jindy o záchod ve veřejném prostředku či třeba v restauraci či v kulturním zařízení. Nejčastěji pak samozřejmě využívají záchod v zaměstnání. Čistota se v jednotlivých místech liší, a proto je vždy třeba myslet na své zdraví, respektive snažit se vyvarovat různých nepříjemností, které by si člověk z těchto míst mohl odnést. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak vybírat čaj


Foto: Skitterphoto / Pixabay.com

Čaj patří k nejoblíbenějším nápojům na světě. Je nejen chutný, ale má i pozitivní vliv na lidské zdraví. Co všechno lze ale pod název čaj zahrnout? Existují nějaké normy, které složení a kvalitu čaje upravují? A proč vlastně čaj pít? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Čeští cestovatelé


Čeští cestovatelé

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Čeští cestovatelé“ a přináší známé i neznámé příběhy dobrodružných výprav. Knihu napsala Jana Jůzlová. Ilustracemi ji doplnil Jiří Fixl. Příjemné čtení.


Jaké hodinky vybrat pro děti


Foto: The5th / Pixabay.com

Vánoce se blíží, a tak možná už přemýšlíte o tom, jaké dárky koupit pro své dítě pod stromeček. Ne vždy je to lehké, protože některé děti mají seznam na tři stránky a naopak jiné vlastně nic nechtějí. Co tedy vybrat, respektive jaký dárek koupit, aby dítěti udělal radost? Zajímavým tipem mohou být hodinky. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Zajímavé rostlinky: Jasmín pravý


Foto: Capri23auto / Pixabay.com

V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Bylinky, koření a zajímavé rostlinky si představíme rostlinku, která má omamnou vůni – jasmín. Možná překvapí, že jasmín nejen krásně voní, ale že má také množství pozitivních účinků na lidské zdraví. V dnešním příspěvku se dozvíte nejen něco o jasmínu jako takovém, ale hlavně o jeho využití a o pozitivních účincích na lidské tělo. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist