O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat


Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Super soutěž o ceny pro děti
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, Speciály17. a 18. rok


Jak budou probíhat maturity 2018?

V posledních letech se na všech středních školách a učebních oborech s maturitou konají státní maturity. Jak taková maturita bude letos vypadat? Kdy se bude... (20. 3. 2018)


Maturita z matematiky bude povinná

Školství je oblast, která v posledních letech zaznamenává množství změn. V posledních letech se například zcela změnila koncepce maturitních i přijímacích zkoušek. A to samozřejmě... (13. 1. 2017)


Jak přežít vedra v práci

První tropické dny jsou za námi a s největší pravděpodobností nás během léta čekají další. Může-li být člověk doma či někde v přírodě, u vody,... (21. 7. 2015)


Tradice a zvyky ve svatební den

Svatba je významnou životní událostí. A právě tento den je spojen s mnoha tradicemi, zvyky a samozřejmě i s pověrami. Jejich kořeny lze hledat v... (15. 6. 2015)


Nitroděložní tělíska

Nejčastějším typem antikoncepce, které u nás ženy používají, jsou antikoncepční pilulky. Stejně jako ostatní druhy antikoncepce má i tato své nevýhody. Navíc jsou ženy, které... (12. 6. 2015)


Nezapomínejte na preventivní kontroly u lékaře

Hodně lidí chodí k lékaři až ve chvíli, kdy je skutečně něco trápí. Byť se situace pomalu, ale jistě zlepšuje, preventivní kontroly stále bohužel nejsou... (16. 1. 2015)


Jak zacházet s vizitkami

Přestože se dnes preferuje vše v elektronické podobě, vizitky mají stále velký význam. Je to totiž nejjednodušší způsob, jak druhé osobě předat důležité informace a... (25. 11. 2014)


Nové závěrečné zkoušky v učebních oborech

Zatímco o státních maturitách se vedly dlouhé diskuze, učňovské školství zůstalo tak trochu ve stínu pozornosti veřejnosti. A přitom i zde dochází k mnoha změnám.... (24. 6. 2014)


Jak vybrat vysokou školu

Pokud máte doma maturanta, tak možná právě nyní společně řešíte, jakou vysokou školu vybrat. Definitivní rozhodnutí o tom, kam budou směrovat jeho další kroky, se... (24. 2. 2014)


Jak budou probíhat maturity v roce 2014

Maturity jsou často diskutovaným tématem již několik let. Zavedené i připravované změny nejsou vždy přijímány pozitivně a v některých případech se vlastně ani není čemu... (17. 2. 2014)


Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)