O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Jak řešit neplodnost
Rodinné finance
Recepty pro každý den
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályTěhotenství


Zotavení po císařském řezu

V některých případech je těhotenství ukončeno císařským řezem. V podstatě se jedná o operaci, která vyžaduje rekonvalescenci. K tomu se novopečená maminka musí vyrovnat i... (24. 4. 2017)


Jak se změní tělo po porodu

Během těhotenství se tělo ženy výrazně změní. Porodem se samozřejmě tělo nevrátí jako mávnutím kouzelného proutku do své původní podoby. Chce to čas a trpělivost... (5. 4. 2017)


Jak zvládnout změny nálad v těhotenství

Říká se, že těhotenství patří k nejkrásnějším obdobím v životě každé ženy. Některé ženy s tímto tvrzením určitě souhlasí, jiné to vidí úplně jinak. Ať... (30. 1. 2017)


Proč po porodu padají vlasy

Vlasy jsou pýchou každé ženy. Když začnou padat, tak je to nepříjemná situace. S padáním vlasů se mnoho žen setká po porodu. Příčin je hned... (8. 11. 2016)


Jak se změní tělo po porodu

Během těhotenství se tělo ženy výrazně změní. Porodem se samozřejmě tělo nevrátí jako mávnutím kouzelného proutku do své původní podoby. Chce to čas a trpělivost... (27. 10. 2016)


Zvyšování hmotnosti v těhotenství

Těhotenství je spojeno s mnoha změnami. Jednou z nich je i přírůstek váhy, který se týká každé budoucí maminky. Některá žena přibere více, jiná méně.... (6. 5. 2016)


Jak v těhotenství příliš nepřibrat

Není žádným tajemstvím, že těhotenství představuje pro tělo ženy velkou zátěž. Musí se přizpůsobit nárokům rostoucího miminka, připravit se na porod a pak také na... (29. 9. 2015)


Jak oznámit těhotenství

Možná se právě radujete ze dvou čárek na těhotenském testu a rádi byste se o svou radost podělili s celým světem. Na druhou stranu nechcete... (1. 9. 2015)


Jak se připravit na příchod miminka

Těhotenský test ukázal radostnou novinu a mnoho budoucích maminek se nemůže dočkat, až se jejich miminko narodí. Příchod dítěte na svět je ale pro rodinu... (10. 8. 2015)


Jak zjistit pohlaví nenarozeného dítěte

Když se na těhotenském testu objeví dvě čárky, radost je zpravidla veliká. Rodiče začnou plánovat, jak zařídí dětský pokojíček, jaké nakoupí oblečení a další výbavičku... (2. 7. 2015)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)