O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip na super knihu: Polepšovna pro čarodějky
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályTěhotenství


Hořčík v těhotenství

Těhotenství je pro mnoho žen sice krásným, ale poměrně náročným obdobím. Jejich tělo se musí přizpůsobit obrovským změnám. Proto se určitě vyplatí mu v jeho... (31. 8. 2017)


Podle čeho vybrat pediatra

Porod se blíží, a tak je nejvyšší čas začít s výběrem pediatra. V některých případech je to poměrně snadné, protože v okolí je pouze jeden... (23. 8. 2017)


Předporodní deprese

O poporodních depresích už asi slyšel každý. Možná ale překvapí, že existují i předporodní deprese. Překvapivě to není výjimečná záležitost. Těhotenství klade na ženu... (10. 7. 2017)


Zotavení po císařském řezu

V některých případech je těhotenství ukončeno císařským řezem. V podstatě se jedná o operaci, která vyžaduje rekonvalescenci. K tomu se novopečená maminka musí vyrovnat i... (24. 4. 2017)


Jak se změní tělo po porodu

Během těhotenství se tělo ženy výrazně změní. Porodem se samozřejmě tělo nevrátí jako mávnutím kouzelného proutku do své původní podoby. Chce to čas a trpělivost... (5. 4. 2017)


Jak zvládnout změny nálad v těhotenství

Říká se, že těhotenství patří k nejkrásnějším obdobím v životě každé ženy. Některé ženy s tímto tvrzením určitě souhlasí, jiné to vidí úplně jinak. Ať... (30. 1. 2017)


Proč po porodu padají vlasy

Vlasy jsou pýchou každé ženy. Když začnou padat, tak je to nepříjemná situace. S padáním vlasů se mnoho žen setká po porodu. Příčin je hned... (8. 11. 2016)


Jak se změní tělo po porodu

Během těhotenství se tělo ženy výrazně změní. Porodem se samozřejmě tělo nevrátí jako mávnutím kouzelného proutku do své původní podoby. Chce to čas a trpělivost... (27. 10. 2016)


Zvyšování hmotnosti v těhotenství

Těhotenství je spojeno s mnoha změnami. Jednou z nich je i přírůstek váhy, který se týká každé budoucí maminky. Některá žena přibere více, jiná méně.... (6. 5. 2016)


Jak v těhotenství příliš nepřibrat

Není žádným tajemstvím, že těhotenství představuje pro tělo ženy velkou zátěž. Musí se přizpůsobit nárokům rostoucího miminka, připravit se na porod a pak také na... (29. 9. 2015)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)