O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Jak řešit neplodnost
Rodinné finance
Recepty pro každý den
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályRodiče sobě


Co jsou džegíny a tregíny

V posledních letech se objevilo množství nových slov, u kterých člověk váhá, co vlastně znamenají. A svět módy není výjimkou. V dnešním příspěvku si představíme... (19. 5. 2017)


Co možná nevíte o kávě

Káva – voňavý, lahodný nápoj, bez kterého si mnozí nedovedou svůj život snad ani představit. Pro někoho představuje šálek kávy ranní „životabudič,“ jiný má kávu... (30. 3. 2017)


Pro zdraví: Spinal touch

Máte chuť zkusit něco nového? Chcete se nechat aspoň chvíli rozmazlovat? Rádi byste se zbavili stresu, bolesti zad či nabrali novou energii? Anebo přemýšlíte o... (27. 12. 2016)


Vánoční dárky aneb Na co si dát pozor při výběru hraček

Vánoce se kvapem blíží a rodiče, prarodiče, tetičky i strýčkové už přemýšlí, jakou hračku dětem v rodině pořídit. Chtějí udělat dítěti samozřejmě radost, a tak... (12. 12. 2016)


Na co si dát při oblékání pozor aneb Módní faux pas

Oblečení je samozřejmě důležité. Navíc to může být jedna z věcí, kterou si na tom druhém všimneme. Často slýcháme či čteme, jaké jsou módní trendy,... (27. 9. 2016)


Jak si více věřit

Většina lidí se čas od času dostane do situace, kdy si nejsou příliš jistí, respektive kdy by potřebovali mít větší sebevědomí. Je pravda, že sebevědomí... (29. 7. 2016)


Jak si užít léto bez dětí

Možná máte před sebou týden, dva, měsíc či dokonce dva bez dětí a přemýšlíte, jak tento čas co nejlépe využit. V hlavě se vám rojí... (4. 7. 2016)


Pro gurmány: Jak chutnají šneci

V dalším pokračování Speciálu nejen pro gurmány jsme pro vás připravili povídání o u nás ne příliš rozšířené pochoutce. Dnes totiž společně ochutnáme šnečí maso.... (26. 2. 2016)


Jak vypadat mladě i po čtyřicítce

Čtyřicítka sice není žádný věk, na druhou stranu se často právě v tomto věku začne tělo měnit rychleji, respektive stárnout viditelněji. A ne vždy je... (1. 2. 2016)


Aby zažívání dobře fungovalo

Ať se nám to líbí či nikoliv, zažívání hraje v životě člověka velkou roli. Pokud nefunguje správně, má to vliv na běžný život. Potíže se... (12. 1. 2016)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)