O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Jak řešit neplodnost
Rodinné finance
Recepty pro každý den
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályPříběh české čarodějky, která dobyla svět, teď vychází knižně

Jen s málokterou knihou, která u nás vychází, se pojí tak nevšední příběh, jako s Polepšovnou pro čarodějky, jež se právě ocitá na pultech knihkupectví. Její... (25. 11. 2019)


10 největších chyb rodičů při výchově dítěte - a jak se jich vyvarovat

Většina rodičů se bezpochyby snaží, aby jejich děti prožily šťastné dětství a vyrostli z nich takoví lidé, které my všichni chceme mít ve svém okolí.... (23. 11. 2019)


Jak nakoupit na internetu vánoční dárky bezpečně

Ušetří vám čas i peníze a nabídne možnost vyhnout se přeplněným obchodům. Nakupování vánočních dárků na internetu z pohodlí domova se rok od roku těší... (22. 11. 2019)


Jak se poprat s kritikou

Kritiku asi nemá nikdo obzvláště rád, nicméně je třeba se smířit s tím, že prostě patří k životu a že se jí většina lidí prostě... (18. 11. 2019)


Jak se vyhnout rozestupu břišních svalů

Těhotenství je pro každý organismus poměrně náročnou záležitostí. Tělo mění nejen vzhled, ale i jinak funguje, což není vůbec snadné. A po porodu se pak... (4. 11. 2019)


Mimi dětská rozkládací pohovka, nebo křesílko- jak vybrat?

Nedávno viděl náš syn u kamaráda dětskou pohovku, která se mu tak zalíbila, že začal skoro nepřetržitě vyžadovat podobnou i u sebe v pokojíčku. Řekla... (blog, 3. 11. 2019)


Fototerapie a vliv světla na naši psychiku

Přestože většina z nás bere denní světlo jako samozřejmost, nevystavujeme se jeho blahodárným účinkům tak často, jak by si naše tělo zasloužilo. O to více... (27. 10. 2019)


Kdo objevil hranolky

Kdo by neznal hranolky. Zatímco dříve byly u nás spíše výjimečnou či možná slavností přílohou, dnes se s nimi setkáváme v každé restauraci či v... (21. 10. 2019)


Vysoká škola není zadarmo!

Na českých vysokých školách začíná nový akademický rok a rodiče počítají, kolik je bude vysokoškolský student stát. Banka ING udělala průzkum mezi rodiči budoucích vysokoškoláků,... (8. 10. 2019)


Výplachy pochvy: Ano či ne?

Výplachy pochvy nejsou žádnou novinkou. Ženy je používaly již v minulosti, a to z různých důvodů. Ne vždy však dosáhly zamýšleného efektu. A ani v... (7. 10. 2019)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)