O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip na super knihu: Polepšovna pro čarodějky
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályTěhotenství


Jak oznámit těhotenství

Možná se právě radujete ze dvou čárek na těhotenském testu a rádi byste se o svou radost podělili s celým světem. Na druhou stranu nechcete... (1. 9. 2015)


Jak se připravit na příchod miminka

Těhotenský test ukázal radostnou novinu a mnoho budoucích maminek se nemůže dočkat, až se jejich miminko narodí. Příchod dítěte na svět je ale pro rodinu... (10. 8. 2015)


Jak zjistit pohlaví nenarozeného dítěte

Když se na těhotenském testu objeví dvě čárky, radost je zpravidla veliká. Rodiče začnou plánovat, jak zařídí dětský pokojíček, jaké nakoupí oblečení a další výbavičku... (2. 7. 2015)


Jakou kosmetiku používat v těhotenství

Každá žena chce vypadat dobře, a to samozřejmě i v těhotenství. Nicméně právě v tomto období řeší, jaké přípravky může použít, aby neublížila nenarozenému miminku.... (11. 5. 2015)


Těhotenská cukrovka

V průběhu těhotenství absolvuje budoucí maminka množství různých vyšetření. Jedním z nich je i testování na těhotenskou cukrovku. Tento test byl zaveden pro všechny těhotné... (20. 3. 2015)


Jak na těhotenské nevolnosti

Těhotenské nevolnosti patří k nepříjemnostem, které zažívá v průběhu těhotenství většina žen. Některé je překonávají poměrně snadno, jiným skutečně hodně znepříjemňují život. Byť neexistuje stoprocentní... (12. 3. 2015)


Když se další těhotenství nedaří aneb Sekundární neplodnost

Pokud už pár jedno dítě má, tak zpravidla nepředpokládá, že by s početím toho druhého mohl být problém. Někdy se ale stane, že měsíc za... (12. 2. 2015)


Jak zvládnout poslední dny před porodem

Těhotenství je již téměř u konce, ale stále zbývá několik týdnů či dnů do porodu. A ty se často zdají být nekonečné. Toto období je... (14. 1. 2015)


Hormonální jóga

Co je jóga asi ví každý. V poslední době se ale objevil nový název, a to hormonální jóga. Co si pod tímto názvem představit? A... (12. 1. 2015)


Kdy je v těhotenství nezbytný pobyt v nemocnici

Každé těhotenství je jiné a každá žena ho prožívá jinak. Největším přáním každé nastávající maminky je samozřejmě to, aby se miminko narodilo zdravé a aby... (19. 12. 2014)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)