O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip na super knihu: Polepšovna pro čarodějky
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályČtvrtý rok


Státní nebo soukromá mateřská škola

Možná vás v nejbližší době čeká po rodičovské dovolené návrat po zaměstnání, a tak přemýšlíte, do jaké mateřské školy svého potomka umístíte. Vzhledem k tomu,... (13. 11. 2015)


Jak zvládnout nástup do mateřské školky

Nástup do mateřské školky představuje pro dítě (a nejen pro něj) obrovskou životní změnu. Zatímco až dosud bylo v celodenní péči jednoho z rodičů či... (25. 8. 2014)


Jaké oblečení potřebují děti do školky

Prázdniny utekly jako voda a začátek školního roku se nezadržitelně blíží. Rodiče pomalu, ale jistě začínají řešit, co pořídit svému dítěti do školky. Není to... (20. 8. 2014)


Tip na knihu: Rozvoj inteligence u dětí od 3 do 6 let

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince, která je tentokráte z oblasti pedagogiky. Jejím cílem je otevřít dětem dveře do světa... (25. 4. 2014)


Dětský ráj v srdci Šumavy

Šumava patří mezi nejoblíbenější destinace pěších turistů, cykloturistů a lyžařů všeho druhu. Pokud mezi ně patříte a hledáte výchozí bod pro své túry s dětmi,... (18. 10. 2013)


Vývojová dysfázie

Jak často zdůrazňujeme na našich stránkách, každé dítě je jiné – některé začne brzy chodit, jiné třeba mluvit a dalšímu vše trvá o něco déle.... (27. 9. 2013)


Jak naučit dítě čísla

Z batolete se postupně stává „velké“ stvoření, které se neuvěřitelnou rychlostí učí nové věci. Rodiče se starají nejen o to, aby jejich dítě prospívalo po... (14. 8. 2013)


Co je koktavost

Řekne-li se koktavost, mnozí si vzpomenou na různé legrační scénky z filmů či zábavných pořadů. Ve skutečném životě však tato vada řeči taková legrace není.... (6. 8. 2013)


Super dovolená s dětmi - s dárkem zdarma jen pro vás

Doslova Eldoradem pro rodiny s dětmi je místo, které jsme se vám dnes rozhodli představit jako náš tip na letní dovolenou. A po krátkém dopisování... (17. 6. 2013)


Jak zorganizovat dítěti letní prázdniny

Léto je tu za chvíli a mnoho rodičů již musí definitivně vyřešit, jak svému dítěti zorganizují devět týdnů letních prázdnin. Variant je více, záleží na... (7. 6. 2013)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)