Příspěvky rodičů do rubriky Těhotenství


Těhotenské oblečení BE-safe - štít, který vás ochrání


Ačkoliv si to neuvědomujeme, je elektromagnetické záření (tzv. elektrosmog) běžnou součástí našeho života. Generují ho předměty, se kterými se denně dostáváme do kontaktu jako například mobilní telefony, LCD obrazovky, počítače nebo mikrovlnné trouby. To může poškodit lidský organismus a ovlivnit zejména plod a kojence. Jak se chránit? Oblečením BE-safe.


O těhotenství a dětech


O těhotenství a dětech


Jak na těžkosti s močovým měchýřem


Víte, že při nachlazení si člověk může přivodit zápal močového měchýře a močových cest? Je to jedno z nejčastějších onemocnění v tomto chladném období.


Jak správně jíst v těhotenství


Milé nastávající maminky,občas si některá lámete hlavu nad tím,co všechno v období těhotenství vlastně můžete jíst.Snad Vám pomohou následující rady.Tak směle do čtení.


Spermiogram


Koncem února to budou tři roky, kdy se u nás doma poprvé začalo mluvit o spermiogramu. U svého lékaře jsem dostala zkumavku s tím, že přesně za týden ji mám přinést - ovšem plnou.


Představení: 2. Část - Těhulka


Přináším slibovaný druhý díl svého deníčku. Tentokrát zachycuje mé druhé "životní" odobí, a to období s bříškem. To, které jsem všem kolem mně záviděla a to, kterého jsem se po vymodlených dvou letech, konečně také dočkala.


Představení: 1. - Snažilka


Milé maminky, tatínci, děti... Našla jsem tuhle stránku vlastně náhodou, když jsem hledala rady jak a kdy dát dítě na nočník. Při té příležitosti jsem četla dál a dál a dál... Až jsem se rozhodla zaregistrovat a přijít sem mezi vás. Úvodem bych se měla představit a napsat něco o sobě, jak se sluší. Protože by to byl zřejmě deníček na několik stran a několik hodin čtení, rozhodla jsem se jej rozdělit na tři části, ostatně, každá část vydá na samostatný deníček, protože zachycuje pokaždé jiné z mých významných období...


Těhotenství za polovinou


Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Mimčo (no, já vím, že když je ještě u mně, tak se mu mimčo říkat nemá, ale my jsme tady rodiče a budeme si mu říkat, jak chceme :) roste (teď už to poznáváme nejen podle ultrazvuku :) a skoro všechno je pořád fajn...


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist