Příspěvky rodičů do rubriky Výchova dítěte


Jak se efektivně učit?


Protože se často do práce musím učit celou řadu informací pro zahraniční prezentace nebo ohledně nového produktu, rád bych se podělil o několik užitečných způsobů, jak si dobře pamatovat.


Kam se mi podařilo poslat děti?


Moji synové jsou neúnavní - a to jak psychicky, tak fyzicky. Navíc mají neustálou potřebu střídat hračky, koníčky, oblečení, kamarády, a opravdu nechci vědět, co přijde v pubertě. Jak se mi povedlo je zabavit?


Barvičky


Jak naučit děti barvičky


Synova chvála


Stalo se vám někdy,že strávíte i několik hodin v kuchini a nemáte žádnou pochvalu ani od muže a ani od dětí?Mě se to nestává.


Odměny, tresty a náš motivační kalendář


Náhodou jsem před pár dny narazila na tyto stránky. Zalíbila se mi možnost vložit vlastní článek a tak se o to tady nyní pokusím. :-) Rozdělím se s Vámi o své zkušenosti s tresty a odměnami. A především pak s pozitivní motivací pomocí bodování, které u nás slaví veliký úspěch.


Z plínek na nočník


Jak to děláte vy? Poraďte.


Táta jedináček


Žijete a vychováváte více dětí s mužem,který vyrostl jako jedináček?Já ano a není to nic moc.Ráda se s Vámi o svou zkušenost podělím.Možná někdo z Vás bude mít lepší zkušenost než já.


Z deníčku Šišounka - Na hrnec? Nikdy!


Milé děti, maminky, tatínkové, je to už pěkně dlouho, co jsem vám nenapsala, proto to musím rychle napravit. Popíšu vám co se teď děje u nás. Naši se zřejmě zbláznili.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist