Rodiče sobě


Skvělý dárek pro milovníky kosmonautiky


Kosmonauti nula

Přesně před dvěma lety jsme vám tu doporučovali knihu Stanislava Kužela nazvanou Kosmonautika za oponou, která u čtenářů zaslouženě zabodovala, a dnes vám tu přinášíme tip na nejnovější knihu od stejného autora s názvem Kosmonauti nula. A můžeme vám bez jakýchkoli pochybností už dopředu slíbit, že to bude zase výborné čtení. Koneckonců dále najdete i ukázku z této knihy, takže to můžete posoudit sami.


Jak zabránit podráždění kůže při holení


Foto: 2204574_/ Pixabay.com

Kdo by nechtěl krásnou hladkou pokožku? Asi není třeba se ptát, že? Ženy vynakládají poměrně dost úsilí na to, aby měly hladké nohy a podpaží či jiné partie bez chloupků. Někdy je ale jejich snaha „odměněna“ zarudnutím nebo dokonce vyrážkou. Jak tedy na to, aby byla pokožka hladká a krásná? Tak právě o tom bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Proč je chůze zdravá


Foto: Pcdazero / Pixabay.com

O tom, že je chůze zdravá, není pochyb. Navíc chůzi může provozovat téměř každý a super je, že není potřeba žádné speciální vybavení. Podstatné je chodit pravidelně a vždy po určitou dobu a výsledek se brzy dostaví. Nevěříte? Čtěte dále a dozvíte se více.


Co jsou džegíny a tregíny


Foto: Kodeakdesign / Pixabay.com

V posledních letech se objevilo množství nových slov, u kterých člověk váhá, co vlastně znamenají. A svět módy není výjimkou. V dnešním příspěvku si představíme džegíny a tregíny. Co si pod tímto kouskem oblečení představit? Kdy se tyto „kalhoty“ nosí? Čtěte dále a dozvíte se odpovědi nejen na tyto otázky. Příjemné čtení.


Co možná nevíte o kávě


zdroj: OpenImageBank.com

Káva – voňavý, lahodný nápoj, bez kterého si mnozí nedovedou svůj život snad ani představit. Pro někoho představuje šálek kávy ranní „životabudič,“ jiný má kávu spojenou s chvílemi pohody, s posezením s přáteli či třeba s návštěvou u rodičů. Jaké účinky ale káva na lidský organismus má? Příjemné čtení a dobrou chuť.


Pro zdraví: Spinal touch


Foto: Malubeng / Pixabay.com

Máte chuť zkusit něco nového? Chcete se nechat aspoň chvíli rozmazlovat? Rádi byste se zbavili stresu, bolesti zad či nabrali novou energii? Anebo přemýšlíte o netradičním dárku pro svého partnera? Tak právě pro vás je určen dnešní příspěvek. A o čem bude? Tentokráte se dozvíte zajímavé informací o různých typech masáží, k čemu jsou určeny a jak probíhají. Příjemné čtení.


Vánoční dárky aneb Na co si dát pozor při výběru hraček


Vánoční dárek

Vánoce se kvapem blíží a rodiče, prarodiče, tetičky i strýčkové už přemýšlí, jakou hračku dětem v rodině pořídit. Chtějí udělat dítěti samozřejmě radost, a tak zvažují, která hračka by dítě pod vánočním stromečkem okouzlila. Jenže to by nemělo být jediné kritérium výběru. Tím nejdůležitějším kritériem je totiž bezpečnost hračky. A možná překvapí, že splnění právě tohoto kritéria není na českém trhu samozřejmostí. Chcete vědět více, pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Na co si dát při oblékání pozor aneb Módní faux pas


zdroj: OpenImageBank.com

Oblečení je samozřejmě důležité. Navíc to může být jedna z věcí, kterou si na tom druhém všimneme. Často slýcháme či čteme, jaké jsou módní trendy, co se k sobě hodí a co nikoliv a co je skutečné módní faux pas. Jak moc jsou ale tyto informace pro běžný život důležité? A existuje něco jako módní faux pas? Neměl by se člověk oblékat podle sebe a nevšímat si okolí? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist