Pro zdraví: Breussova masáž


Foto: Rhytmuswege / Pixabay.com

V každodenním shonu není příliš času se zastavit, odpočinout si, udělat něco pro sebe. Nicméně určitě se vyplatí myslet na sebe, na své zdraví, protože jinak se dostaví problémy, které se pak řeší dlouhodobě. Zajímavým tipem na odbourání stresu, dodání energie a „narovnání“ zad je Breussova masáž. Chcete vědět více? Pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Příběhy pro děti - ve formě hry


Jeden z příběhů čarodějky Alice

Více než 1,4 milionu lidí už zná čarodějnici Alici, stovky tisíc pak třeba Davida, který pátrá po vesmírných pokladech. Co ma...


Jakou barvu rtěnky vybrat


Foto: AdinaVoicu / Pixabay.com

Rtěnka by neměla chybět v kosmetické výbavě žádné ženy. Na trhu se nabízí velké množství nejen různých druhů rtěnek, ale hlav...


Když má žena staršího partnera


Foto: Severyanka / Pixabay.com

Láska je mocná čarodějka a někdy dá dohromady lidi, kteří by spolu podle zažitých zvyklostí či názoru odborníků vlastně ani n...


Deníky a články rodičů

Klimatizace a děti. Jak ...


Letošní vlna veder zase část z nás posunula směrem k rozhodování, zda mít doma klimatizaci. Při rozhodování nesmíte zapomínat ani na děti,a tak jsem se podíval, co m...

Jak jsme s dcerou vyrábě...


Poslední víkend prázdnin byl u nás poměrně deštivý a zakaboněný, navíc mi přišlo, že na všechny dolehla ne moc dobrá nálada konce prázdnin, nutnosti jít do školy, zh...

Komentáře rodičů

Komentář
Ahoj, zkus mrknout i tady. Mají tam i fitness věci. Objednávám tam často. Maj...>>
Stil
Za sebe a především své dvě dítka můžu doporučit batohy Stil. Pořídili jsme akto...>>
Komentář
My máme vekovní rolety, protože soused dělá nekalé a rušné věci a já to večer ne...>>

Jak zvládnout strach o své dítě


Foto: Marvelmozhko / Pixabay.com

Nejkrásnější událost je tady – stali jste se rodiči. S dětmi přicházejí nejen radosti, ale také starosti. Rodiče si přejí, aby jejich dítě bylo hlavně zdravé a šťastné a udělali by pro to cokoliv. Snaží se dítě chránit a děsí se toho, že by se mu mohlo něco stát. Občasná úzkost či strach sice k rodičovství patří, neustálé obavy ale zdraví rozhodně neprospívají. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Ultrazvukové vyšetření


Foto: Medical Prudens / Pixabay.com

Není třeba zdůrazňovat, že k nejdůležitějším věcem v životě patří zdraví. Proto je důležité o něj pečovat, pravidelně chodit na preventivní prohlídky a podobně. Čas od času vás také možná lékař pošle na ultrazvukové vyšetření, které je dnes nejčastěji používanou lékařskou metodou. Kdy se SONO vyšetření využívá? A jak probíhá? Je třeba se nějak speciálně připravit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Těhotenství: Těžké nevolnosti aneb Hyperemesis gravidarum


Foto: Greyerbaby / Pixabay.com

Těhotenský test ukázal pozitivní výsledek a nastává devět měsíců těšení se a příprav na nového člena rodiny. Nastávajícím maminkám sice není vždy v prvním trimestru úplně dobře, ale dá se to zvládnout. Jsou ale ženy, které první měsíce těhotenství doslova protrpí, protože je postihnou těžké těhotenské nevolnosti, zvracení. Odborně se tomu říká Hyperemesis gravidarum. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak se zbavit mílií


Foto: Starkvisuals / Pixabay.com

Každá žena chce mít krásnou pleť. Ne vždy je to úplně snadné, protože pleť toho o lidech prozradí hodně – o jejich životosprávě, náladě, nemocech a podobně. A k tomu se občas přidají nepříjemnosti v podobě akné či třeba mílií. Co to mílie vlastně jsou? Škodí nějak lidskému zdraví? Jak jim předcházet? A jak je léčit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Syndrom bělavých bradavek


Foto: Stocksnap / Pixabay.com

Kojení je v současné době považováno za ideální způsob výživy miminek a malých dětí. Mnoho žen zvládá kojení naprosto bez problémů a užívají si chvíle s miminkem. Jsou ale i ženy, které mají s kojením potíže. Jednou z příčin může být tzv. syndrom bělavých bradavek. Co je podstatou tohoto syndromu? Proč ztěžuje či někdy dokonce znemožňuje kojení? Jak mu předcházet? A jak jej léčit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Existuje syndrom chronické únavy?


Foto: Concord90 / Pixabay.com

Čas od času asi každý člověk pociťuje velkou únavu. V tom lepším případě na chvíli vypne, odpočine si a únava je pryč. Jenže někdy i přes dostatečný odpočinek únava přetrvává. Co je příčinou? Kde hledat pomoc? A jak únavu nakonec překonat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.    


Jak se neschvátit aneb Život v klidu


Foto: Pasja1000 / Pixabay.com

Tempo současného světa i našich životů je hodně rychlé. Pořád se za něčím honíme, spěcháme a věčně nemáme čas. Je to opravdu nezbytné? A jak je to vlastně možné, když máme k dispozici nejmodernější technologii a různé další vychytávky, které nám život usnadňují? Neděláme si to vlastně tak trochu sami? Tak nejen na tyto otázky budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Svratka a okolí


Svratka

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek redakce JáRodič.cz ze speciálu s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Dnes se vypravíme do Kraje Vysočina, a to konkrétně do města Svratka a do jejího okolí. A možná překvapí, že i zde se nachází Karlštejn. Příjemné čtení a hlavně putování.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist