Výplachy pochvy: Ano či ne?


Zdroj: OpenImageBank.com

Výplachy pochvy nejsou žádnou novinkou. Ženy je používaly již v minulosti, a to z různých důvodů. Ne vždy však dosáhly zamýšleného efektu. A ani v současnosti tomu není jinak. Použití výplachu má svá pravidla. V jakém případě je tedy výplach vhodný? A jak jej provést? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Vysoká škola není zadarmo!


Na českých vysokých školách začíná nový akademický rok a rodiče počítají, kolik je bude vysokoškolský student stát. Banka ING udělala průzkum mezi rodiči budoucích vysokoškoláků, jak jsou na tyto...


Má mít dítě účet a platební kartu?


Motivace bank k nabízení účtů a karet pro děti, jejichž základní vedení bývá zdarma, je jasná: S čím v mládí zacházíte, to zpravidla nezměníte ani v pozdějším věku. Finanční domy tak počítají s t...


Jaký výstřih zvolit


Foto: Melancholiaphotography / Pixabay.com

Při výběru oblečení asi hlavně řešíte, zda vám sedí, má tu správnou barvu a střih, je z příjemného materiálu, líbí se vám. A ...


Deníky a články rodičů

Jak vybrat postýlku pro ...


Nedávno jsme s manželem vybírali postýlku pro našeho Lukáška a dalo nám docela dost práce najít takovou, která bude vyhovovat jak nám, tak i dítěti a navíc nějakou d...

Jak jsme s dcerou vyrábě...


Poslední víkend prázdnin byl u nás poměrně deštivý a zakaboněný, navíc mi přišlo, že na všechny dolehla ne moc dobrá nálada konce prázdnin, nutnosti jít do školy, zh...

Komentáře rodičů

Komentář
Holky, kde kupujete? Máte osvědčený e-shop, kde mají třeba i slevy?...>>
Komentář
Zdravím holky, já jsem loni kupovala zážitkový dárek od www.adrop.cz. Mrkněte, m...>>
Komentář
Stáňo, ano, můžou ho dospělí i děti od 12 let. Teď na podzim je to ideální dopln...>>

Jaké povlečení vybrat


Foto: Idealpestcontrol / Pixabay.com

V posteli člověk stráví poměrně velkou část života, takže se určitě vyplatí vybrat nejen dobrou postel, ale i peřinu, polštář a samozřejmě povlečení a prostěradlo. Postel by měla nejen pěkně vypadat, ale hlavně se v ní člověk musí cítit dobře. Jak na to? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Dozvíte se v něm to, jaké povlečení vybrat, aby se vám v něm krásně spalo. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Mussoliniho holič


Mussoliniho holič

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Mussoliniho holič a další příběhy malých postav velkých dějin. Autorem knihy je Graeme Donald. Kniha je určena všem, kteří mají rádi novodobou historii, rádi by se dozvěděli něco ze zákulisí a odhalili zcela nové stránky zdánlivě dobře známých událostí. Příjemné čtení.


Proč dávat dětem kapesné


Kapesné pro děti spousta rodičů vidí jako zbytečně vyhozené peníze. Protože si za něj děti koupí spoustu hloupostí, které by jim oni nikdy nekoupili. Navíc, všechno co potřebují, přece dostanou, tak k čemu utrácet víc. Jenomže tato představa je hodně mylná. Odborníci se shodují, že kapesné je pro správný vývoj finanční gramotnosti velmi důležité.


Bezlepková dieta


Zdroj: OpenImageBank.com

V posledních letech se často mluví a píše o lepku, celiakii a o speciální stravě bez lepku. Pro někoho je život bez lepku ze zdravotních důvodů nezbytný, pro jiné se stal módou. Ale pozor, všeho moc škodí. Pokud se ze stravy zcela bezdůvodně vyloučí nějaká potravina, nemusí to být vždy ku prospěchu věci. Chcete vědět na toto téma více? Pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Co číst: Knihy nejen pro děti a mládež na Vánoce 2019


Možná se to ještě nezdá, ale Vánoce jsou nedaleko - a s nimi i čas vybrat dárky pro své blízké. Knihy patří k oblíbeným vánočním dárkům a nejinak tomu určitě bude i letos. Jaké knihy vycházejí v druhé polovině roku 2019 a které z nich byste neměli přehlédnout? Tady jsou naše tipy.


Nahota v běžném životě


Foto: Gaille / Pixabay.com

Nahota je všude kolem nás. Spatřit nahé ženy a muže je možné nejen v časopisech, ale i v televizi či na internetu. Říká se, že nahota je přirozená, ale není jí přeci jen už moc? A co nahota v soukromí, respektive nahota v rodinách s dětmi? Jak vůbec nahotu vnímají děti? Jaký by měl být přístup rodičů? Tak nejen na tyto otázky budeme hledat společné odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Neplodnost je velkým trápením českých párů


Výskyt problémů s neplodností podle odborníků narůstá. Neúspěšně počít potomka se aktuálně snaží každý čtvrtý až pátý pár, přičemž příčiny mohou být různé. V loňském roce převýšil počet provedených umělých oplodnění u nás už hranici 39 tisíc, ale ani tyto postupy nejsou všespásné.


Když dítě cestuje do zahraničí


Zdroj: OpenImageBank.com

Všichni si už asi zvykli na to, že pokud dítě cestuje do zahraničí, tak musí mít vlastní cestovní pas, anebo občanský průkaz. Jenže v některých případech nemusí být tento doklad dostačující, a to zejména pokud dítě cestuje bez rodičů, anebo jen s jedním rodičem mimo země EU. Co je třeba v takových případech ještě zařídit? Kde jsou uvedeny informace o cestách do zahraničí a povinnostmi s nimi spojenými? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist