Junior kvízPo celou dobu našeho speciálu Nejkrásnější dětské knihy jsme pro vás na každý týden připravili ve spolupráci s knihkupectvím Barvič a Novotný prezentaci zajímavé knihy. V přispěvku naleznete nejen informace o knize, ale i pozvánku na zábavnou dílnu pro děti. Přijemné čtení.

 

Čteme rádi
 832 otázek a odpovědí z nejrůznějších oborů pro děti i dospělé, kteří se chtějí něco dozvědět, procvičit si své znalosti nebo zasoutěžit s kamarády. Otázky mají různé stupně obtížnosti a vztahují se např. k přírodě, dějepisu, kultuře i vědě a technice.

Knihu Junior kvíz je možné zakoupit v knihkupectví Barvič a Novotný  nebo v internetovém obchodě. Čteme rádi

 

Pokud si chcete své znalosti procvičit a poměřit i s dalšími dětmi, přijďte si zasoutěžit 23. února od 16:00 do knihkupectví Barvič a Novotný (Masarykova 26, Brno) na setkání Klubu moudré sovy. Máme pro vás připravenou vědomostní soutěž a otázky z Junior kvízu se v ní jistě objeví!

 

Více informací o dětském programu Čteme rádi, o Klubu moudré sovy  i o snahách knihkupectví podporovat děti a jejich aktivní čtení naleznete na www.barvic-novotny.cz.

 

Čteme rádi

 


(17. 2. 2010 | redakce)


Předcházející článek: <<< Soutěž o tři knihy pro děti a další ceny <<<
Následující článek: >>> Nejkrásnější knížky pro prvňáčky >>>

Tento článek je součástí speciálu:

Speciál: Nejkrásnější dětské knihy


Zpívání - S.Svěrák, J.Uhlíř / Nakladatelství Fragment

Máte rádi knihy? Znamená pro vás čtení příjemnou zábavu spojenou s odpočinkem? Anebo je váš vztah k nim jiný? Ať je to jakkoliv, třeba byste své děti rádi přivedli do kouzelného světa dětských knih, kde mohou snít a prožívat neskutečné příběhy se svými hrdiny, poznat nádherné pohádky či se dozvědět něco nového. Redakce JáRodič pro vás na únor a březen připravila speciál Nejkrásnější dětské knihy, ve kterém ty "NEJ" knihy nejen představí, ale dozvíte se i množství dalších zajímavostí z literatury pro děti.


Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist