Monitor dechuNa trhu se můžete setkat se 3 typy monitorů. K rozhodnutí vám může pomoci otázka, zda bude miminko spát jen v postýlce nebo jej budete často přenášet mezi několika postýlkami a třeba kočárkem.

Deskový monitor dechu

Jedná se o nejrozšířenější typ monitoru dechu do postýlky. Při koupi v balení najdete snímací desku a vyhodnocovací jednotku, které se k sobě připojují kabelem. Snímací deska se nejčastěji pokládá pod matraci, na které miminko spí. Maximální povolenou tloušťku matrace zjistíte u výrobce a rozhodně nedoporučujeme tento fakt podceňovat. Pokud byste použili tlustší matraci, hrozí, že monitor nebude správně fungovat. U nedonošených miminek nebo miminek s nízkou váhou se monitor může pokládat i pod prostěradlo, aby byl schopen dech správně monitorovat.


(7. 6. 2018 | Petra5)


Autorem tohoto textu není redakce těchto webových stránek, ale jeden z rodičů, tedy uživatelů/ek: Petra5 (kliknutím na jeho/její jméno přejdete na jeho/její domovskou stránku). Chcete-li si zde také vést deník nebo sem psát články, zaregistrujte se/přihlašte se na této stránce.

Další články tohoto rodiče: všechny jeho/její články
Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Další články tohoto rodiče

všechny jeho/její články

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist