O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip na knihu: Polepšovna pro čarodějky
7 tipů, jak být úplně v pohodě
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, Speciály


Výchova dítěte


Jak na tvrdohlavé dítě

Být rodičem není vůbec snadné a být rodičem tvrdohlavého dítěte je ještě těžší. Každopádně rodič se musí k dané situaci nějak postavit a zároveň se... (20. 2. 2018)


Pozor na uplácení dětí

Vychovávat dítě rozhodně není snadný úkol. Novopečený rodič je postaven do role, kterou se vlastně učí za pochodu. A ne vždy se to samozřejmě daří... (7. 2. 2018)


Jak s dětmi trénovat orientaci v prostoru

Orientace v prostoru je pro život velmi důležitá. Nejde jen o to, aby se člověk neztratil, věděl, kde je vpravo a vlevo, ale orientace je... (23. 1. 2018)


Jak přežít učení s dětmi

Když se řekne škola, objeví se rodičům zejména mladších školáků v očích téměř hrůza: domácí úkoly, učení, shánění či příprava různých pomůcek, a to vše... (11. 1. 2018)


Proč na děti nekřičet

Když se narodí děti, zpravidla mají rodiče vcelku jasnou představu, jak je budou vychovávat. Někdo zahrne výchovné prvky svých rodičů, jiný se jim naopak snaží... (26. 9. 2017)


Praktické tipy, jak ušetřit při nákupu školních potřeb

Začátek září je rozhodně finančně nejnáročnějším obdobím pro rodiny s dětmi. Po sezóně dovolených, kde si řada z nás dopřeje a utrácí více, než po... (18. 9. 2017)


Když se dítě loudá

Ráno: za chvíli začíná škola/školka, jede autobus a podobně a váš potomek sedí v křesle a v žádném případě to nevypadá, že by byl během... (29. 8. 2017)


Školky umí rozveselit děti

Možná jen neradi vzpomínáte na školkové období, kdy se vám ani trochu nechtělo z bezpečí domova. Naštěstí dnešní děti nemusí čelit stejným problémům jako v... (22. 8. 2017)


Jak naučit děti udržet pozornost

Je jisté, že bez pozornosti se člověk v životě neobejde. Miminka se však s vyvinutou pozorností nerodí. Musí si ji v průběhu času vytrénovat. A... (18. 8. 2017)


Jednotná výchova v rodině anebo raději ne

Výchova dítěte by měla být v rodině jednotná, respektive přístup obou rodičů k dítěti a k jeho výchově by měl být stejný. Je něco takového... (27. 6. 2017)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2024 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)