Jak rozdávat a přijímat komplimenty


Foto: Bergadder / Pixabay.com

Chvála a ocenění je přesně to, co po čem většina lidí touží, ale mnozí neumí dávat ani přijímat. Jak se naučit komplimenty dávat? Jaké komplimenty vlastně vybrat, respektive kdy a které jsou vhodné? A jak komplimenty přijímat? Jak poznat, že jsou myšleny vážně? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Z Horních Míseček na Prameny Labe


Krkonoše

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Dnes se vypravíme do Krkonoš, konkrétně k pramenům Labe a do jejich okolí. A pokud budete mít čas a chuť, můžete navštívit i naše sousedy. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak se pozná, že tělu chybí železo


Foto: Jerzy Gorecki_/ Pixabay.com

Asi není třeba zdůrazňovat, že tělo potřebuje pro správné fungování dostatek vitamínů a minerálních látek. Velkou roli hraje složení stravy, ze kterých potřebné látky získává. V dnešním příspěvku bude řeč o železu, které je pro tělo důležité. A možná překvapí, že není žádnou výjimkou, že ho má tělo nedostatek. Jak se takový nedostatek projevuje? Kdy a jakým způsobem se pozná? Jak železo doplnit? Je možná nějaká prevence? Tak právě na tyto otázky vám odpovíme v dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak překonat dětský strach


Foto: Alexas Fotos / Pixabay.com

„Dětství je nejkrásnější období v lidském životě. Žádné starosti, jen málo povinností, hodně času na hry.“ Také jste takové či podobné věty slyšeli? Souhlasíte s nimi? Anebo si naopak myslíte, že i děti mají své starosti, strachy a obavy, které nejsou, respektive nemusí být vůbec malé? Jak dětem pomoci jejich strach či obavu zvládnout? A dá se jim nějak předcházet? Tak nejen na tyto otázky budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Pro zdraví: Jízda na koloběžce


Foto: Kirbyboy_/ Pixabay.com

Víkend se blíží, a tak je nejvyšší čas popřemýšlet, co ve volných dnech podniknete, respektive co uděláte pro své zdraví. Máte-li chuť vyzkoušet něco nového, podívat se do přírody a ještě k tomu vylepšit svou kondici, pak jsme pro vás připravili zajímavý tip – jízda na koloběžce. Příjemné čtení a putování.


Afty: Jak se jim vyhnout


Foto: NinaMarie / Pixabay.com

Jsou sice relativně malé, ale dovedou skutečně potrápit. Řeč je o aftách, které čas od času potrápí poměrně dost lidí. Příčina jejich vzniku není zcela jasná, takže prevence a boj s nimi není samozřejmě jednoduchý. Nicméně důležité je se nevzdávat. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Hrad Pecka a okolí


Pecka

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek ze Speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se vypravíme do Královéhradeckého kraje, konkrétně do středního Podkrkonoší do okresu Jičín. Společně navštívíme hrad Pecka a poté se vydáme do okolní přírody a do Lázní Bělohrad. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak zatočit se špatnou náladou


Jak zatočit se špatnou náladou

Asi každý to zná: jsou prostě dny, kdy se nic nedaří a všechno je špatně. Člověk má špatnou náladu a nic ho netěší. Nejraději by si zalezl někam do nory a nikoho neviděl ani neslyšel. Na všechny kolem je protivný a vlastně je protivný i sám sobě. Co dělat? Jak se špatné nálady zbavit? A na co si dát pozor? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist