Tip na knihu: Mí praštění rodiče


Mí praštění rodiče

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Mí praštění rodiče, kterou napsal Pete Johnson. Jedná se o vtipné pokračování knihy Jak si vycvičit rodiče, kterou jsme vám představili na stránkách JáRodič.cz nedávno. Příjemné čtení.


Jak se rychle zbavit chrapotu


 zdroj: OpenImageBank.com

Během života postihne chrapot asi každého. Příčiny mohou být různé, nicméně výsledek je stejný – tedy nepříjemný. Člověk nemůže mluvit a k tomu se někdy přidají další potíže. Dá se chrapotu vlastně nějak předcházet? A co udělat, když člověka postihne? Kdy je nutné navštívit lékaře? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Nejen pro gurmány: Datle


Foto: Lumir_/ Pixabay.com

Datle má asi většina z nás spojeny s Vánocemi či třeba s dovolenou v nějaké exotičtější zemi. Možná překvapí, že datle jsou nejen chutné, ale obsahují i množství tělu prospěšných látek a mají tak pozitivní vliv na fungování celého organismu. Co tedy datle vlastně obsahují? V čem jsou zdraví prospěšné? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak přežít učení s dětmi


Foto: Geralt / Pixabay.com

Když se řekne škola, objeví se rodičům zejména mladších školáků v očích téměř hrůza: domácí úkoly, učení, shánění či příprava různých pomůcek, a to vše je často třeba stihnout po návratu ze zaměstnání. Jak vše zařídit, aby učení a příprava do školy probíhala v co největším klidu? Pojďme společně hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak se vyhnout uklouznutí


Zima je v plném proudu a s ní i chladné počasí, sníh a mráz. Chodníky a cestičky jsou často zapadlé a pod sněhem se ukrývá led. Ať už viditelný či ukrytý led představuje riziko uklouznutí a pádu, který může mít nepříjemné následky. Jak se uklouznutí a hlavně pádu vyhnout? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Pojďme se smát častěji


Foto: 5688709_/ Pixabay.com

Možná si říkáte, co je to za nesmysl, vždyť se přeci smějete tehdy, když je k tomu důvod. Je to ale skutečně pravda? Nenašlo by se více příležitostí, kdy by se mohl člověk jen tak usmát, anebo od srdce zasmát? Vždyť smích je přeci zdravý a navíc pozitivně ovlivňuje i okolí. Anebo jsou to jen výmysly? Pojďme tento „problém“ společně prozkoumat. Příjemné čtení.


Rodičovský příspěvek v roce 2018


zdroj: OpenImageBank.com

Narození dítěte je spojeno s vyššími výdaji rodiny a zpravidla zároveň s nižšími příjmy. Tato ztráta je částečně kompenzována státem, respektive poskytovanou dávkou rodičovský příspěvek. Až dosud byla pravidla pro délku čerpání a výši striktně dána. Nyní dochází k velkým změnám, které by měly rodičům poskytnout větší volnost v rozhodování. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak na prasklé koutky


Foto: Aleksandra85foto / Pixabay.com

Čas od času téměř každého potrápí popraskaný koutek na rtech. Zpravidla se nejedná o nic zásadního, nicméně dovede potrápit. Navíc v některých případech může být projevem nějaké nemoci, oslabené imunity či nedostatku potřebných vitamínů a minerálních látek. Proto je třeba tento problém nepodceňovat, a to zejména tehdy, pokud se objevuje častěji. Čím jsou popraskané koutky způsobeny? Jak se jim dá předcházet? A jak je léčit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist