O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat


Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Super soutěž o ceny pro děti
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályČtvrtý rok


Když dítě nechce do školky

Když se řekne mateřská školka, někomu se vybaví krásné vzpomínky na první kamarády, na paní učitelku, prima besídky a na další akce. Jiný si naopak... (9. 2. 2017)


Jak odnaučit děti žalovat

„Žalobníček žaluje, pod nosem si maluje, namaloval husu, a pak jí dal pusu.“ Kdo by neznal tuto říkanku, že? Mnoho dnešních rodičů vyrůstalo v prostředí,... (26. 8. 2016)


Jak přežít období PROČ?

Zhruba okolo 3. roku věku se děti dostávají do období, kdy začnou klást otázky s PROČ na začátku. Podle odborníků je toto období nesmírně důležité,... (8. 8. 2016)


Na co se zaměřit při výběru jazykové školky

Chystáte se vybrat vyhovující školku pro vaše dítě? Nejspíše si uvědomujete, že v dnešní době se vyžadují znalosti i několika cizích jazyků. Vaše dítě může... (30. 6. 2016)


Státní nebo soukromá mateřská škola

Možná vás v nejbližší době čeká po rodičovské dovolené návrat po zaměstnání, a tak přemýšlíte, do jaké mateřské školy svého potomka umístíte. Vzhledem k tomu,... (13. 11. 2015)


Jak zvládnout nástup do mateřské školky

Nástup do mateřské školky představuje pro dítě (a nejen pro něj) obrovskou životní změnu. Zatímco až dosud bylo v celodenní péči jednoho z rodičů či... (25. 8. 2014)


Jaké oblečení potřebují děti do školky

Prázdniny utekly jako voda a začátek školního roku se nezadržitelně blíží. Rodiče pomalu, ale jistě začínají řešit, co pořídit svému dítěti do školky. Není to... (20. 8. 2014)


Tip na knihu: Rozvoj inteligence u dětí od 3 do 6 let

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince, která je tentokráte z oblasti pedagogiky. Jejím cílem je otevřít dětem dveře do světa... (25. 4. 2014)


Dětský ráj v srdci Šumavy

Šumava patří mezi nejoblíbenější destinace pěších turistů, cykloturistů a lyžařů všeho druhu. Pokud mezi ně patříte a hledáte výchozí bod pro své túry s dětmi,... (18. 10. 2013)


Vývojová dysfázie

Jak často zdůrazňujeme na našich stránkách, každé dítě je jiné – některé začne brzy chodit, jiné třeba mluvit a dalšímu vše trvá o něco déle.... (27. 9. 2013)


Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)