O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat


Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Super soutěž o ceny pro děti
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályPátý rok


Na co se zaměřit při výběru jazykové školky

Chystáte se vybrat vyhovující školku pro vaše dítě? Nejspíše si uvědomujete, že v dnešní době se vyžadují znalosti i několika cizích jazyků. Vaše dítě může... (30. 6. 2016)


Tip na knihy: DeTeKTiVové a zloději kabelek

Pokud je vaše dcera či syn milovníkem záhad, tajemství, napětí a dobrodružství, pak se určitě s chutí pustí do knižní novinky s názvem DeTeKTiVové a... (16. 5. 2016)


Tip na knihy: DeTeKTiVové a falešní stěhováci

Pokud je vaše dcera či syn milovníkem záhad, tajemství, napětí a dobrodružství, pak se určitě s chutí pustí do knižní novinky s názvem DeTeKTiVové a... (21. 4. 2015)


Tip na knihy: DeTeKTiVové a podivné krádeže

Pokud je vaše dcera či syn milovníkem záhad, tajemství, napětí a dobrodružství, pak se určitě s chutí pustí do knižní novinky s názvem DeTeKTiVové a... (26. 2. 2015)


Tip na knihu: LEGO Friends Brickmaster - Hledání pokladu v městečku Heartlake

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem LEGO Friends Brickmaster - Hledání pokladu v městečku Heartlake. Jak již název... (9. 12. 2014)


Naučte dítě znát hodiny

„Mami, kdy pojedeme do ZOO?“ „A kdy už přijde tatínek z práce?“ Tak na otázky tohoto typu odpovídají rodiče malým dětem poměrně často. Menší děti... (26. 8. 2014)


Jak naučit dítě rozeznávat levou a pravou stranu

Rozlišování pravé a levé strany je dovednost, která je požadována před vstupem do první třídy. Ne každé dítě to zvládne stoprocentně (nakonec i někteří dospělí... (20. 12. 2013)


Tip na knihy: Slůně Riang a Bílý tygr

Máte doma předškoláka či malého školáka, který miluje zvířátka? Rádi byste mu večer před spaním přečetli knihu, která vypráví příběh právě ze života jeho oblíbenců?... (29. 10. 2013)


Dětský ráj v srdci Šumavy

Šumava patří mezi nejoblíbenější destinace pěších turistů, cykloturistů a lyžařů všeho druhu. Pokud mezi ně patříte a hledáte výchozí bod pro své túry s dětmi,... (18. 10. 2013)


Tip na knihy: Mokré pohádky a Pohádky z parkoviště

Máte doma předškoláka, který miluje pohádky? Rádi byste mu přečetli nějakou knihu s netradičními pohádkami, které určitě zaujmou? Na dnešní den jsme pro vás připravili... (16. 10. 2013)


Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)