O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat


Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Super soutěž o ceny pro děti
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, Speciály11. a 12. rok


Proč dávat dětem kapesné

Kapesné pro děti spousta rodičů vidí jako zbytečně vyhozené peníze. Protože si za něj děti koupí spoustu hloupostí, které by jim oni nikdy nekoupili. Navíc,... (3. 9. 2019)


Nepodceňujte časté bolesti zad u dětí

Ano, bolest zad je častý problém, se kterým se běžně setkáváme u dospělých, ale týká se nejen jich. Stále častěji se ale nolest zad objevuje... (19. 2. 2019)


Tip na knihu: Jan Hus očima krejčího Ondřeje a panny Anežky

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Jan Hus očima krejčího Ondřeje a... (7. 3. 2016)


Jak zvládnout začátek studia na osmiletém gymnáziu

Začátek nového školního roku je sice ještě relativně daleko, ale pro některé děti bude první září představovat velkou změnu – nastoupí totiž na osmiletá gymnázia.... (17. 7. 2015)


Výběr první podprsenky

Z vaší malé holčičky se pomalu, ale jistě stává dospívající slečna. Její tělo se mění a možná právě nyní nastala ta správná chvíle pro pořízení... (26. 5. 2015)


Jak přežít soužití s puberťákem

A je to tady: z vaší roztomilé malé slečny či chlapce se téměř přes noc stala bytost, která jen odmlouvá, hádá se, tváří se otráveně.... (15. 5. 2015)


Když dcera dospívá

Vaše malá holčička se téměř ze dne na den začne proměňovat - stává se z ní větší slečna a než se otočíte, tak je z... (6. 6. 2014)


Tip na knihu: Tereza

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Tereza.“ Její podtitul je Etiketa pro... (2. 5. 2014)


Pocení v pubertě

Čas běží a z vašeho caparta je najednou dospívající slečna či chlapec. Puberta je poměrně složité období, a to nejen pro dospívajícího, ale i pro... (15. 1. 2014)


Studium na víceletých gymnáziích

Máte-li doma pilného „páťáka“ či „sedmáka“, tak možná uvažujete o tom, že by mohl od příštího školního roku začít studovat na víceletém gymnáziu – osmiletém... (18. 10. 2013)


Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)