11. a 12. rok


Tip na knihu: Jan Hus očima krejčího Ondřeje a panny Anežky


Jan Hus očima krejčího Ondřeje a panny Anežky

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Jan Hus očima krejčího Ondřeje a panny Anežky“ a je to první titul z nové knižní edice Velikáni do kapsy. Kniha, kterou napsal Tomáš Němeček a ilustracemi ji doplnil Tomáš Chlud, poutavou a hlavně netradiční formou vypráví o životě Jana Husa. Příjemné čtení.


Jak zvládnout začátek studia na osmiletém gymnáziu


Pixabay.com

Začátek nového školního roku je sice ještě relativně daleko, ale pro některé děti bude první září představovat velkou změnu – nastoupí totiž na osmiletá gymnázia. Studium na těchto školách je náročnější a vyžaduje větší množství práce. Navíc děti vstupují do nového prostředí, setkají se s novými lidmi, a to samozřejmě nemusí být vůbec jednoduché. Jak se tedy na nový školní rok připravit? Mohou nějak pomoci i rodiče? Tak nejen na tyto otázky budeme společně hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Výběr první podprsenky


Výběr první podprsenky

Z vaší malé holčičky se pomalu, ale jistě stává dospívající slečna. Její tělo se mění a možná právě nyní nastala ta správná chvíle pro pořízení první podprsenky. Jak by taková první podprsenka měla vypadat? Na co si dát při jejím výběru pozor? Jak zvolit tu správnou velikost? Kde nakupovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak přežít soužití s puberťákem


Zdroj: Pixabay.com

A je to tady: z vaší roztomilé malé slečny či chlapce se téměř přes noc stala bytost, která jen odmlouvá, hádá se, tváří se otráveně. Prostě puberta je tady. Asi není třeba zdůrazňovat, že toto období je náročné nejen pro puberťáka, ale samozřejmě i pro jeho rodiče a okolí. Jak pubertu ve zdraví přežít? Existují nějaké rady, které rodičům pomohou přežít? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Příspěvky rodičů do rubriky 11. a 12. rok


Rodiče zatím do této rubriky nepřispěli.


Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist