O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat


Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Super soutěž o ceny pro děti
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, Speciály13. a 14. rok


Má mít dítě účet a platební kartu?

Motivace bank k nabízení účtů a karet pro děti, jejichž základní vedení bývá zdarma, je jasná: S čím v mládí zacházíte, to zpravidla nezměníte ani... (28. 9. 2019)


Proč dávat dětem kapesné

Kapesné pro děti spousta rodičů vidí jako zbytečně vyhozené peníze. Protože si za něj děti koupí spoustu hloupostí, které by jim oni nikdy nekoupili. Navíc,... (3. 9. 2019)


Nepodceňujte časté bolesti zad u dětí

Ano, bolest zad je častý problém, se kterým se běžně setkáváme u dospělých, ale týká se nejen jich. Stále častěji se ale nolest zad objevuje... (19. 2. 2019)


Dny otevřených dveří

Termín podání přihlášek na víceletá gymnázia, na střední školy, na střední odborné školy a na odborná učiliště se blíží. Mnoho škol proto pořádá dny otevřených... (7. 2. 2017)


Výběr první podprsenky

Z vaší malé holčičky se pomalu, ale jistě stává dospívající slečna. Její tělo se mění a možná právě nyní nastala ta správná chvíle pro pořízení... (26. 5. 2015)


Jak přežít soužití s puberťákem

A je to tady: z vaší roztomilé malé slečny či chlapce se téměř přes noc stala bytost, která jen odmlouvá, hádá se, tváří se otráveně.... (15. 5. 2015)


Jak zvládnout změny nálad u puberťáka

Razantní změna nálady během pár vteřin, třískání dveří, řev nebo naopak mlčení, oči v sloup a další - to není projev zákeřné choroby, to je... (21. 1. 2015)


Když syn dospívá

Váš malý chlapeček se téměř ze dne na den začne proměňovat - stává se z něj „velký kluk“ a než se otočíte, tak je z... (7. 8. 2014)


Když dcera dospívá

Vaše malá holčička se téměř ze dne na den začne proměňovat - stává se z ní větší slečna a než se otočíte, tak je z... (6. 6. 2014)


Tip na knihu: Tereza

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Tereza.“ Její podtitul je Etiketa pro... (2. 5. 2014)


Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)