15. a 16. rok


Co vám nesmí chybět do tanečních


Foto: Mimik22_/ Pixabay.com

Blíží se podzim a s ním i období tanečních kurzů a plesů. Pokud se chystáte prožít podzim a část zimy v rytmu tance, je třeba zkontrolovat a doplnit šatník o potřebné oblečení a samozřejmě také o vhodné doplňky. Věřte nevěřte, kabelka je nezbytnou součástí outfitu. Jakou kabelku si do tanečních či na ples pořídit? Podle čeho vybírat? A je skutečně kabelka nezbytná? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jaké boty vybrat do tanečních


Foto: LisaLiza / Pixabay.com

Podzim se blíží a s ním i začátky tanečních kurzů. Je proto třeba pro dívky vybrat vhodné šaty, doplňky a kabelku, pro chlapce oblek a kravatu či motýlka a pro obě pohlaví pak taneční boty. Jaké by měly boty být? Na co se při výběru zaměřit? Jakou zvolit velikost? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Dny otevřených dveří


zdroj: OpenImageBank.com

Termín podání přihlášek na víceletá gymnázia, na střední školy, na střední odborné školy a na odborná učiliště se blíží. Mnoho škol proto pořádá dny otevřených dveří, které určitě stojí za návštěvu. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Na jaké dny otevřených dveří se vypravit? Čeho si všímat a na co se ptát? Tak nejen na tyto otázky jsme pro vás připravili odpovědi. Příjemné čtení.


Nový přístup k léčbě akné


Obr.: Sébium Global

Akné je onemocnění, se kterým se v průběhu života setkal nebo setká téměř každý z nás. Jedná se o chronické zánětlivé onemocnění mazové žlázy a přilehlého vlasového folikulu. I když jde o nepříjemný problém, řešení existuje!


Starší články >>>

Příspěvky rodičů do rubriky 15. a 16. rok


Rodiče zatím do této rubriky nepřispěli.


Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist