15. a 16. rok


Dny otevřených dveří


zdroj: OpenImageBank.com

Termín podání přihlášek na víceletá gymnázia, na střední školy, na střední odborné školy a na odborná učiliště se blíží. Mnoho škol proto pořádá dny otevřených dveří, které určitě stojí za návštěvu. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Na jaké dny otevřených dveří se vypravit? Čeho si všímat a na co se ptát? Tak nejen na tyto otázky jsme pro vás připravili odpovědi. Příjemné čtení.


Nový přístup k léčbě akné


Obr.: Sébium Global

Akné je onemocnění, se kterým se v průběhu života setkal nebo setká téměř každý z nás. Jedná se o chronické zánětlivé onemocnění mazové žlázy a přilehlého vlasového folikulu. I když jde o nepříjemný problém, řešení existuje!


Tip na knihu: Kreslený svět podle Annie


Kreslený svět podle Annie

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Kreslený svět podle Annie.“ Autorkou je Laura Lee Gulledge. Jedná se o výjimečný komiks, který vypráví o šestnáctileté dívce, jenž se se svými rodiči přestěhuje z Virginie do New Yorku. A tato změna pro ni není vůbec jednoduchá. Jak se Annie vypořádá s novou situací? Jak zvládne své dospívání a svět kolem sebe? Čtěte dále a dozvíte se více. Příjemné čtení.


Jak vybrat střední školu


Foto: Bilal Aslam / Freerange.com

Pokud máte doma páťáka, sedmáka či deváťáka, tak možná právě nyní přemýšlíte o tom, jakou střední školu pro něj vybrat. U páťáků a sedmáků je nabídka poměrně omezená, jedná se pouze o osmiletá a šestiletá gymnázia. V případě deváťáků je výběr samozřejmě mnohem širší, ovšem na druhou stranu je o to složitější. A to i proto, že žák na nějakou střední školu či učební obor prostě jít musí. V dnešním příspěvku jsme pro vás připravili několik tipů a rad, jak střední školu vybrat, jak se připravit na přijímací řízení a mnohé další informace na toto téma. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Příspěvky rodičů do rubriky 15. a 16. rok


Rodiče zatím do této rubriky nepřispěli.


Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist