O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat


Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Super soutěž o ceny pro děti
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, Speciály15. a 16. rok


Má mít dítě účet a platební kartu?

Motivace bank k nabízení účtů a karet pro děti, jejichž základní vedení bývá zdarma, je jasná: S čím v mládí zacházíte, to zpravidla nezměníte ani... (28. 9. 2019)


Co vám nesmí chybět do tanečních

Blíží se podzim a s ním i období tanečních kurzů a plesů. Pokud se chystáte prožít podzim a část zimy v rytmu tance, je třeba... (11. 10. 2017)


Jaké boty vybrat do tanečních

Podzim se blíží a s ním i začátky tanečních kurzů. Je proto třeba pro dívky vybrat vhodné šaty, doplňky a kabelku, pro chlapce oblek a... (21. 9. 2017)


Dny otevřených dveří

Termín podání přihlášek na víceletá gymnázia, na střední školy, na střední odborné školy a na odborná učiliště se blíží. Mnoho škol proto pořádá dny otevřených... (7. 2. 2017)


Nový přístup k léčbě akné

Akné je onemocnění, se kterým se v průběhu života setkal nebo setká téměř každý z nás. Jedná se o chronické zánětlivé onemocnění mazové žlázy a... (5. 10. 2015)


Tip na knihu: Kreslený svět podle Annie

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Kreslený svět podle Annie.“ Autorkou je... (7. 2. 2014)


Jak vybrat střední školu

Pokud máte doma páťáka, sedmáka či deváťáka, tak možná právě nyní přemýšlíte o tom, jakou střední školu pro něj vybrat. U páťáků a sedmáků je... (5. 2. 2013)


Kam po deváté třídě aneb Jak vybrat střední školu

Definitivní rozhodnutí o tom, kam budou směřovat další kroky žáků devátých tříd se blíží. Rodiče, žáci, ale samozřejmě i učitelé společně zvažují, která škola či... (12. 12. 2011)


Rodinné finance: Jak se naučit hospodařit

Pro děti i mladé lidi je velmi důležité, aby znali hodnotu peněz, věděli, co si mohou dovolit a co už je nad jejich možnosti a... (8. 7. 2010)


Brigády nejen na léto

Vzpomínáte na své brigády? Říkáte si, jaké to bylo báječné období, když jste sbírali brambory, jezdili na chmel, anebo dělali praktikanta či vedoucího na letním... (20. 4. 2010)


Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)