O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Super soutěž o ceny pro děti
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, Speciály9. a 10. rok


Tip na knihu: Světoví Češi

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Světoví Češi“ a přináší příběhy lidí... (18. 5. 2015)


Tip na knihu: Deník mimoňky – Příběhy nestylový TV celebrity

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Deník mimoňky – Příběhy nestylový TV celebrity. Autorkou je Rachel Renée Russellová,... (4. 3. 2015)


Tip na knihy: Hugo idolem

Hledáte nějakou knihu, u které by se váš potomek skutečně pobavil? Pak vězte, že knižní novinka s názvem Hugo idolem, která je třetím dílem série... (26. 11. 2014)


Tip na knihu: Deník mimoňky – Příběhy nešťastné lásky

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Deník mimoňky – Příběhy nešťastné lásky. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která... (20. 11. 2014)


Pořízení prvního mobilního telefonu

„Mami, tati, já chci mobil.“ Tak s touto či podobnou větou se dříve či později setká snad všichni rodiče. Najednou před nimi stojí dilema, zda... (14. 11. 2014)


Tip: Vtipný vánoční video-pozdrav a vánoční hra

Jestli rádi posíláte vtipné video-pozdravy svým přátelům – nebo jestli třeba vy nebo vaše děti rádi hrajete zajímavé hry – máme tu pro vás tip:... (12. 11. 2014)


Tip na knihu: Nevyplašte Hadipouše

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince, která je volným pokračováním knihy s tajuplným názvem Jak se straší Stráchnivec. Napínavá a... (5. 12. 2013)


Synova chvála

Stalo se vám někdy,že strávíte i několik hodin v kuchini a nemáte žádnou pochvalu ani od muže a ani od dětí?Mě se to nestává.... (24. 1. 2013)


Porucha učení

Poruchy učení a její odstarnění... (23. 1. 2013)


Tip na knihu za vysvědčení: Jak fungují stroje

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince, která je tentokráte poněkud netradiční, respektive není to jen tak obyčejná kniha. Jedná se... (11. 1. 2013)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)