Výplachy pochvy: Ano či ne?


Zdroj: OpenImageBank.com

Výplachy pochvy nejsou žádnou novinkou. Ženy je používaly již v minulosti, a to z různých důvodů. Ne vždy však dosáhly zamýšleného efektu. A ani v současnosti tomu není jinak. Použití výplachu má svá pravidla. V jakém případě je tedy výplach vhodný? A jak jej provést? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Má mít dítě účet a platební kartu?


Motivace bank k nabízení účtů a karet pro děti, jejichž základní vedení bývá zdarma, je jasná: S čím v mládí zacházíte, to zpravidla nezměníte ani v pozdějším věku. Finanční domy tak počítají s tím, že se jim odpuštěné poplatky jednou vrátí. Má to ale smysl i pro děti a pro rodiče?


Jaký výstřih zvolit


Foto: Melancholiaphotography / Pixabay.com

Při výběru oblečení asi hlavně řešíte, zda vám sedí, má tu správnou barvu a střih, je z příjemného materiálu, líbí se vám. A možná vůbec nepřemýšlíte o tvaru výstřihu. Přitom právě tvar a velikost výstřihu hraje velkou roli. Jaký výstřih tedy vybrat? A jak by měl být výstřih veliký? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jaké povlečení vybrat


Foto: Idealpestcontrol / Pixabay.com

V posteli člověk stráví poměrně velkou část života, takže se určitě vyplatí vybrat nejen dobrou postel, ale i peřinu, polštář a samozřejmě povlečení a prostěradlo. Postel by měla nejen pěkně vypadat, ale hlavně se v ní člověk musí cítit dobře. Jak na to? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Dozvíte se v něm to, jaké povlečení vybrat, aby se vám v něm krásně spalo. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Mussoliniho holič


Mussoliniho holič

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Mussoliniho holič a další příběhy malých postav velkých dějin. Autorem knihy je Graeme Donald. Kniha je určena všem, kteří mají rádi novodobou historii, rádi by se dozvěděli něco ze zákulisí a odhalili zcela nové stránky zdánlivě dobře známých událostí. Příjemné čtení.


Proč dávat dětem kapesné


Kapesné pro děti spousta rodičů vidí jako zbytečně vyhozené peníze. Protože si za něj děti koupí spoustu hloupostí, které by jim oni nikdy nekoupili. Navíc, všechno co potřebují, přece dostanou, tak k čemu utrácet víc. Jenomže tato představa je hodně mylná. Odborníci se shodují, že kapesné je pro správný vývoj finanční gramotnosti velmi důležité.


Bezlepková dieta


Zdroj: OpenImageBank.com

V posledních letech se často mluví a píše o lepku, celiakii a o speciální stravě bez lepku. Pro někoho je život bez lepku ze zdravotních důvodů nezbytný, pro jiné se stal módou. Ale pozor, všeho moc škodí. Pokud se ze stravy zcela bezdůvodně vyloučí nějaká potravina, nemusí to být vždy ku prospěchu věci. Chcete vědět na toto téma více? Pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Co číst: Knihy nejen pro děti a mládež na Vánoce 2019


Možná se to ještě nezdá, ale Vánoce jsou nedaleko - a s nimi i čas vybrat dárky pro své blízké. Knihy patří k oblíbeným vánočním dárkům a nejinak tomu určitě bude i letos. Jaké knihy vycházejí v druhé polovině roku 2019 a které z nich byste neměli přehlédnout? Tady jsou naše tipy.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist