Příběhy pro děti - ve formě hry


Jeden z příběhů čarodějky Alice

Více než 1,4 milionu lidí už zná čarodějnici Alici, stovky tisíc pak třeba Davida, který pátrá po vesmírných pokladech. Co mají jejich příběhy společného?


Jak se zbavit mílií


Foto: Starkvisuals / Pixabay.com

Každá žena chce mít krásnou pleť. Ne vždy je to úplně snadné, protože pleť toho o lidech prozradí hodně – o jejich životosprávě, náladě, nemocech a podobně. A k tomu se občas přidají nepříjemnosti v podobě akné či třeba mílií. Co to mílie vlastně jsou? Škodí nějak lidskému zdraví? Jak jim předcházet? A jak je léčit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Syndrom bělavých bradavek


Foto: Stocksnap / Pixabay.com

Kojení je v současné době považováno za ideální způsob výživy miminek a malých dětí. Mnoho žen zvládá kojení naprosto bez problémů a užívají si chvíle s miminkem. Jsou ale i ženy, které mají s kojením potíže. Jednou z příčin může být tzv. syndrom bělavých bradavek. Co je podstatou tohoto syndromu? Proč ztěžuje či někdy dokonce znemožňuje kojení? Jak mu předcházet? A jak jej léčit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Existuje syndrom chronické únavy?


Foto: Concord90 / Pixabay.com

Čas od času asi každý člověk pociťuje velkou únavu. V tom lepším případě na chvíli vypne, odpočine si a únava je pryč. Jenže někdy i přes dostatečný odpočinek únava přetrvává. Co je příčinou? Kde hledat pomoc? A jak únavu nakonec překonat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.    


Jak se neschvátit aneb Život v klidu


Foto: Pasja1000 / Pixabay.com

Tempo současného světa i našich životů je hodně rychlé. Pořád se za něčím honíme, spěcháme a věčně nemáme čas. Je to opravdu nezbytné? A jak je to vlastně možné, když máme k dispozici nejmodernější technologii a různé další vychytávky, které nám život usnadňují? Neděláme si to vlastně tak trochu sami? Tak nejen na tyto otázky budeme hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Svratka a okolí


Svratka

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek redakce JáRodič.cz ze speciálu s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Dnes se vypravíme do Kraje Vysočina, a to konkrétně do města Svratka a do jejího okolí. A možná překvapí, že i zde se nachází Karlštejn. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jaké mít příjmení po uzavření manželství


Foto: Toanmda / Pixabay.com

Sňatek je důležitým krokem v životě obou partnerů. Nejen, že se rozhodnou pro společnou cestu životem, ale taktéž se často rozhodují i pro změnu příjmení. U nás je zvykem, že své příjmení mění žena. Není to ale pravidlem. Existuje více možností, jak příjmení po sňatku upravit. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Nejen pro gurmány: Cuketa


Foto: Couleur / Pixabay.com

V dnešním pokračování speciálu nejen pro gurmány vám představíme zeleninu, kterou sice určitě všichni znáte, ale možná vás překvapí, jaký vliv má na lidské tělo. Řeč je o cuketě, která obsahuje množství vitamínů a minerálních látek, které lidský organismus skutečně ocení. Pokud chcete vědět více, pak čtěte dále. Příjemné čtení.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist