Jak se oblékat v těhotenství


Foto: Greyerbaby_/ Pixabay.com

Většina nastávajících maminek začne od určitého stupně těhotenství řešit, co si má obléknout. Naštěstí se na trhu nabízí značné množství různého těhotenského oblečení, které vypadá skutečně dobře. Navíc i v těhotenství je možné použít některé kousky z šatníku, a to jak budoucí maminky, tak tatínka. Jaké oblečení si tedy v těhotenství pořídit? Co by v šatníku rozhodně nemělo chybět? A co si naopak nepořizovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Co nás čeká v roce 2018


zdroj: OpenImageBank.com

Rok 2017 utekl jako voda a je tu nový rok 2018. Ten s sebou přináší – jak už se ostatně stalo zvykem - množství novinek, které se více či méně dotknou každého. Čeho se tedy novinky týkají? Čtěte dále a dozvíte se více. V dnešním příspěvku se zaměříme zejména na oblast sociální a pracovní. Příjemné čtení.


Krmení ptáčků v zimě


Foto: JamesQube_/ Pixabay.com

Zimní počasí vládne Evropě již delší zimu, byť dle kalendáře nastala zima teprve nedávno. Mrazivé počasí je náročné nejen pro lidi, ale i pro zvířata. Konkrétně ptáčci, kteří neodlétají do teplých krajin, mají hodně práce sehnat něco k snědku. A tak jim určitě přijde vhod, když jim s jejich stravováním pomohou lidé. Je ale důležité dělat to správně. Jak na to? Tak právě o tom bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Koření: Magický hřebíček


Foto: Couleur_/ Pixabay.com

V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Koření, bylinky a zajímavé rostliny vám představíme koření, které nedomyslitelně patří k zimnímu období. Hřebíček sice všichni znají a zřejmě i používají, ale ne všichni ví o jeho téměř zázračných účincích na lidský organismus. V čem všem vám může hřebíček pomoci? A kde všude se využívá? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Proč se staví sněhulák


Foto: Klimkin_/ Pixabay.com

Zima je tady a s ní i na mnoha místech vydatná sněhová nadílka. Radost mají určitě nejen děti, ale i milovníci zimních sportů. K zimě také neodmyslitelně patří stavění sněhuláka. Kde se tato tradice vzala? Proč se vlastně sněhové postavy staví? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak na žaludeční neurózy


zdroj: OpenImageBank.com

Čas od času se pocitu plnosti a problémům se zažíváním nevyhne asi nikdo. Někdy jsou způsobeny prostě tím, že se člověk nají více než by měl či sní něco, co by opravdu neměl. Nicméně někdy člověka trápí zažívací potíže delší dobu, má třeba i nepříjemné bolesti a vlastně netuší, čím jsou způsobeny. Může se jednat o tzv. žaludeční neurózu. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Krásné Vánoce a šťastný nový rok!


Vánoční přání

Vánoce jsou tady, děti už jsou celé natěšené a rodiče také - i když leckdy vlastně hlavně na to, až si konečně v klidu sednou... Jasně, víme, že někteří z vás už odjeli na hory, jiní se přípravami na Vánoce nijak nestresují, ale co si budeme povídat - řada z nás investuje do přípravy Vánoc spoustu energie. Pomalu ale opravdu přichází čas se zastavit...


Proč patří koledy k Vánocům


Foto: Goyaines_/ Pixabay.com

Vánoční koledy jsou symbolem adventu a Vánoc. Mnozí si bez nich toto období vůbec nedovedou představit. Bez nich nelze ani navodit tu správnou vánoční atmosféru. Kde se ale koledy vzaly? Kdo je složil? A proč jsou stále tak oblíbené? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist