Tip na knihu: Jedině Neapol


Jedině Neapol

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Jedině Neapol aneb Co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině. Autorkou je Katherine Wilsonová. Kniha zavede čtenáře do Itálie a provede je italským životním stylem, seznámí je s italskou kuchyní a samozřejmě nebude chybět ani romantika. Příjemné čtení.


Jak odnaučit spát dítě v ložnici


Dítě v ložnici

Zná to mnoho rodičů: dítě rozvalené v posteli v ložnici a rodiče se krčí na samém okraji postele. Ráno jsou samozřejmě rodiče nevyspalí a protivní. A jeden krásný den si řeknou: Dost, chci se vyspat. No, jo, jak ale malého vetřelce z ložnice vystrnadit? Jak ho přesvědčit, že spaní ve vlastní posteli a ve vlastním pokoji je výrazně lepší? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak na bodnutí vosou a včelou


zdroj: OpenImageBank.com

Léto se sice blíží ke svému konci, ale bodnutí včelou, vosou či jiným podobným hmyzem stále ještě hrozí. Samozřejmě nejlepší je se takové situaci vyhnout, nicméně ne vždy je to možné. Proto se určitě vyplatí znát pravidla první pomoci v případech, kdy někoho bodne včela, vosa, sršeň či čmelák a vědět, že někteří lidé mohou být dokonce v ohrožení života. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na víkend: Teplice a okolí


zdroj: OpenImageBank.com

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Dnes se vypravíme do Ústeckého kraje, konkrétně do lázeňského města Teplice a do jeho okolí. Společně navštívíme nejen České středohoří, ale i Krušné hory. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jaké spodní prádlo vybrat na sportování


Foto: Hans / Pixabay.com

Pěkné počasí láká lidi ven. Mnohem více se hýbou a věnují různým sportovním aktivitám. Proto není špatné pořídit si takové oblečení a spodní prádlo, které vyhovuje zvýšeným nárokům spojeným se sportováním. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Jaké spodní prádlo vybrat? Z jakého by mělo být materiálu? Na co si dát při výběru pozor? Čtěte dále a dozvíte se více. Příjemné čtení.


Pro radost: Výběr vůně


Foto: Domeckopol_/ Pixabay.com

Není nad to mít dobrou náladu a cítit se příjemně. Někdy k tomu stačí relativně málo - pěkné počasí, slušivé a pohodlné oblečení, hezký účes, vhodný make-up a příjemná vůně. A právě na téma vůně bude náš dnešní příspěvek. Podle čeho vůni vybírat? Jak ji nanášet? Jak ji skladovat, aby vydržela co nejdéle? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Hola, hola, škola volá aneb Začátek školního roku


Začátek školního roku

Prázdniny utekly jako voda a před námi je poslední víkend. V pondělí děti opět usednou do školních lavic, což pro ně (ale vlastně nejen pro ně) samozřejmě bude po dvou měsících velká změna. Největší změna to však bude pro prvňáčky a samozřejmě také pro děti, které nastupují do nových škol. Zapomenout nesmíme ani na mrňousky, kteří jdou poprvé do školky či podobného zařízení. Jak tedy zvládnout začátek školního roku co nejlépe? Tak právě o tom bude poslední prázdninový příspěvek. Příjemné čtení.


Hořčík v těhotenství


zdroj: OpenImageBank.com

Těhotenství je pro mnoho žen sice krásným, ale poměrně náročným obdobím. Jejich tělo se musí přizpůsobit obrovským změnám. Proto se určitě vyplatí mu v jeho „práci“ pomoci a dodat mu všechny potřebné látky. Jednou z nich je i hořčík. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist