Tip na výlet: Karlštejn a okolí


Karlštejn

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek redakce JáRodič.cz ze speciálu Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se vydáme do středočeského lázeňského města Poděbrady a do jeho okolí. Společně ochutnáme prameny, projdeme se po promenádě, ochutnáme lázeňské oplatky a pak se vydáme na výlet podél řeky Labe. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak pečovat o dětské vlásky


Foto: Bess-Hamiti / Pixabay.com

U dospělých platí, že vlasy jsou to, čeho si ostatní všimnou na první pohled. U miminek a malých dětí je situace většinou trochu jiná, nicméně i v tomto případě je péče o vlasy a pokožku nesmírně důležitá. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.    


Jak na přejedení


zdroj: OpenImageBank.com

Většina lidí se ráda dobře nají. Nakonec kdo by odolal lahůdkám, které jsou pro něj připraveny na návštěvě, v rámci společenské akce či jinde. Jenže po takových hodech se často dostaví následky minimálně v podobě bolavého břicha. A problémy samozřejmě mohou být i horší. Jak se dobře najíst a vyhnout se následným potížím? Co dělat, když se nějaký problém objeví? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak se vyhnout cestovní trombóze


 zdroj: OpenImageBank.com

Dovolená je často spojena s využíváním dopravních prostředků ve vyšší míře a na delší vzdálenosti. V této souvislosti je třeba myslet na to, že někdy je dlouhé cestování nejen nepohodlné a únavné, ale může mít negativní vliv na naše zdraví. Jedním z nebezpečí, které na cestovatele číhá, jsou tzv. cestovní trombózy. A právě o nich bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Dětská tajemství


Foto: Langll_/ Pixabay.com

Stejně jako mají rodiče tajnosti před dětmi, tak by i děti měly mít tajnosti před rodiči. A rodiče by toto měli akceptovat. Nicméně existují určité hranice. Jsou prostě chvíle, kdy by rodič neměl strkat hlavu do písku a naopak se měl zamyslet, zda se s jeho dítětem něco neděje, respektive, zda jej něco netrápí. Jak ale takové situace rozpoznat? Kde je ta pomyslná hranice? A jak se zachovat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jaký svatební dort vybrat


Foto: Ouacws / Pixabay.com

Pokud právě nyní plánujete svatbu, pak je určen dnešní příspěvek právě vám. Nicméně i pro ostatní může být přínosem, protože většina čtenářů JáRodič.cz si čas od času určitě nějaký dort objednává. Podle čeho tedy dort vybírat? Jak by měl být velký? Jak by měl vypadat? Jakou chuť preferovat? Existují nějaké tradice, které jsou spojeny s krájením dortu? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip nejen pro gurmány: Cider


Foto: StockSnap / Pixabay.com

V dnešním pokračování speciálu nejen pro gurmány vám představíme zajímavý nápoj, který se jmenuje cider. Možná ho budete znát pod názvem jablečné víno, jabčák či jablečný burčák. Nápoj se stal nejen u nás velmi oblíbeným a na trhu se nabízí jeho různé varianty. Chcete vědět více? Pak čtěte dále. Příjemné čtení.


Jak zajistit dítěti bezpečný domov


Foto: Piro4D_/ Pixabay.com

Není žádným velkým tajemstvím, že domov je místo, kde se dětem stává poměrně dost úrazů. Je proto třeba se při příchodu nového člena rodiny vždy zamyslet nad tím, kde by mu hrozilo riziko a zabezpečit byt tak, aby se děťátku nic nestalo. S tím, jak dítě roste je třeba i upravovat byt. Jak na to? Jaké jsou nejčastější úrazy? Co se dá do bytu pořídit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist