K čemu využít tvaroh


Foto: Ponce_photography / Pixabay.com

K čemu využít tvaroh? Co je to za divnou otázku. Tvaroh se přeci jí a používá se do mnoha pokrmů. To je sice pravda, ale možná vás překvapí, že má i další využití a že je velmi prospěšný lidskému organizmu. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. K čemu se tvaroh používá? Proč je považován za zdravý? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme dále. Příjemné čtení.


Jak zvládnout ženský kolektiv


Foto: Rawpixel / Pixabay.com

O ženských kolektivech se často nemluví příliš pěkně. Je pravda, že mají svá specifika a někdy není lehké pobyt v těchto kolektivech zvládnout. V čem jsou ženské kolektivy jiné? Jak postupovat, aby se člověk v takovém kolektivu cítil dobře, anebo aspoň ne nepříjemně? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Proč pořídit dítěti domácího mazlíčka


Foto: Andrewicus / Pixabay.com

Každý rodič si někdy od svého dítěte vyslechne větu: „Mami/tati, já chci pejska/kočičku/králíčka/želvičku.“ Je jen na dospělém, zda se rozhodne svému potomkovi vyhovět, anebo nikoliv. Zvíře může být pro dítě obrovským přínosem, ale zároveň je důležité si uvědomit, že je třeba se o domácího mazlíčka dobře starat. Proč tedy zvíře ne/pořídit? Kdy je dítě schopno se o zvíře postarat? Jakého domácího mazlíčka vybrat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak zbavit dítě nočních můr


Foto: Greekfood-Tamystika / Pixabay.com

Čas od času se téměř každému rodiči stane, že se v noci z dětského pokoje ozve pláč a výkřiky. Když pak celý vyděšený doběhne do pokoje, zjistí, že se jednalo „jen“ o noční můru. Proč se vlastně noční můry objevují? Čím jsou způsobeny? Jsou nebezpečné? A jak se jim dá předcházet? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Výchovná opatření ve škole


Foto: Rawpixel / Pixabay.com

Čas od času zlobí ve škole asi každé dítě. Za své chování dostane černý puntík či poznámku, rodiče mu vyhubují a vše je zpravidla zase v pořádku. V některých případech je ale zlobení dětí častější či závažnější. V těchto případech přistupuje škola ke kázeňským opatřením. O jaká opatření se jedná? Za co se udělují? Jaké pravomoci vlastně škola má? A jak se může bránit rodič? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tajné kódy pro animace na Facebooku: xoxo, radness, bff a další


Existují tajné kódy pro animace na Facebooku

Chcete ozvláštnit svoje statusy na Facebooku? Pak v nich zkuste použít některé z "tajných" kódů pro animace. Tyto kódy po odeslání příspěvku změní barvu a když na ně další uživatelé kliknou, ukáže se nějaká animace. Pojďme se společně podívat, jaké kódy a animace jsou k dispozici.


Pihy a mateřská znaménka


Foto: Pezibear / Pixabay.com

Řekne-li se piha, tak si možná vybavíte Pipi Dlouhou Punčochu, nebo jinou zrzavou holčičku či chlapečka, který má obličej samou pihu. Piha se někdy ale také zaměňuje s mateřským znaménkem. A ta mohou někdy způsobit problémy. Proto je třeba je pravidelně kontrolovat a čas od času navštívit odborníka. Jaká znaménka jsou nebezpečná? Čeho by si měl člověk všímat? A kdy vyhledat odborníka? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Jak na mateřské/rodičovské dovolené nezblbnout


Foto: Profile / Pixabay.com

Narození miminka obrátí často život rodičů naruby. Dokud to člověk nezažil, nedovede si to představit. Přesto to neznamená, že by měl člověk skákat jen kolem děťátka a na vše ostatní rezignovat. To by se totiž asi skutečně zbláznil. Jak tomu tedy předejít? Co během mateřské/rodičovské dovolené podnikat? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist