Pro gurmány: Pekanový ořech


Foto: Lisaredfern_/ Pixabay.com

V dnešním pokračování speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Speciál nejen pro gurmány se vydáme po stopách jedné zdravé pochoutky, která pochází ze Severní Ameriky. Řeč bude o pekanovém ořechu, který je nejen chutný, ale i zdravý a má široké využití. Příjemné čtení.


Tip na výlet: Hardegg a NP Podyjí


Hardegg

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se vydáme na hranice České republiky, konkrétně do Jihomoravského kraje a také do Rakouska. Společně si prohlédneme hrad a vydáme se do Národního parku Podyjí, respektive do Národního parku Thayatal. Příjemné čtení a hlavně putování.


Jak mít hezké břicho


Foto: Survivor / Pixabay.com

Nemůžete přes břicho dopnout kalhoty či sukni a říkáte si, že je nejvyšší čas s tím něco udělat? Jednou z možností je koupit větší velikost oblečení, tou druhou zhubnout. Pokud jste se rozhodli pro druhou možnost, pak je určitě fajn rozhodnutí neodkládat a rovnou se pustit do realizace. A právě o tom bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak připravit dítě na zklamání


Foto: Pezibear_/ Pixabay.com

Každý rodič si přeje, aby jeho dítě bylo šťastné a spokojené. V životě ale dítě zažívá i situace a s nimi spojené pocity, které pro něj nejsou příjemné. Rodiče se sice často snaží své děti ze všech sil před tímto chránit, nicméně v konečném důsledku jim neprokazují nejlepší službu. Dítě se totiž musí naučit vypořádat se i s takovými situacemi. V dnešním článku se zaměříme na zklamání a na to, jak mohou rodiče dítěti pomoci se s tímto pocitem vyrovnat. Příjemné čtení.


Jak předejít mykóze nehtů


Foto: Stevepb_/ Pixabay.com

Nohy během života nachodí spousty kilometrů. Aby dobře sloužily, je třeba o ně pravidelně pečovat. Zvýšenou pozornost jim je třeba věnovat zejména v teplém počasí, při návštěvách bazénů a koupališť a také tehdy, pokud člověk pravidelně nosí uzavřené boty. Jak je vidno, péče o nohy je vlastně celoroční záležitost. Na co je třeba si dát zejména pozor? Jak zabránit problémům v podobě mykóz? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na víkend: Vranov nad Dyjí a okolí


Vranov nad Dyjí

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Tentokráte se společně vydáme do Jihomoravského kraje, konkrétně do městyse Vranov nad Dyjí a do jeho okolí. Společně navštívíme zámek, prohlédneme si město a pak se vydáme do přírody. Příjemné čtení a hlavně putování.


Tip na knihu: Deník mimoňky – Příběhy neschopný psí chůvy


Deník mimoňky 10

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Deník mimoňky – Příběhy neschopný psí chůvy. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která knihu také doplnila vtipnými a výstižnými ilustracemi. Nový Deník mimoňky určitě potěší nejen všechny příznivce Nikky Maxwellové, se kterou se měli možnost seznámit již v předchozích dílech, ale určitě si ji oblíbí i další čtenáři, respektive čtenářky. Příjemné čtení.


Triky, jak zamaskovat kruhy pod očima


Foto: Mihai Paraschiv / Pixabay.com

Každá žena chce vypadat krásně a samozřejmě se tak i cítit. Někdy se ale stane, že se ráno probudí a při pohledu do zrcadla se skoro zděsí, protože vidí tmavé kruhy pod očima, popřípadě otoky. Vypadá unaveně, strhaně a přitom se tak vlastně ani necítí. Co s tím? Jak kruhy pod očima zamaskovat? A dá se jim i nějak předcházet? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist