Pro gurmány: Olivy


Foto: Couleur / Pixabay.com

Když se řeknou olivy, tak si mnozí představí moře, teplo a nějaký chutný pokrm. A zatímco dříve u nás olivy nebyly běžné, dnes jsou v mnoha domácnostech běžnou součástí jídelníčku. Milovníky oliv určitě potěší, že olivy mají pozitivní vliv na lidský organismus. V dnešním příspěvku se dozvíte nejen to, proč jsou olivy tak zdraví prospěšné, ale i to, jaký je rozdíl mezi zelenými a černými olivami a mnohé další. Příjemné čtení.


Vztahy na pracovišti


V práci člověk tráví velkou část dne, a proto je fajn, když ho práce baví a vztahy na pracovišti jsou v pohodě. Jenže právě vztahy na pracovišti bývají někdy kamenem úrazu. Nakonec, kdo někdy nezažil nějaký konflikt s kolegou či s vedoucím, nepříjemnou pracovní atmosféru či neoblíbeného kolegu. Co vlastně bývá nejčastější příčinou konfliktů? Dá se jim nějak předcházet? A jak je řešit? Tak nejen na tyto otázky budeme společně hledat odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Čaj nejen pro gurmány: Kvetoucí čaj


Foto: Pexels / Pixabay.com

„Čaj hojí duši i tělo,“ říká asijská lidová moudrost. A v případě kvetoucího čaje je třeba ještě dodat, že je krásný i na pohled. Během chvilky se totiž nevzhledně vypadající kulička přemění v nádhernou kvetoucí rostlinku. Že jste o kvetoucím čaji ještě neslyšeli, anebo jste jej neochutnali? Pak určitě čtěte dále a dozvíte se více. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Charlotta – Žena T.G.M.


Charlotta

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Charlotta – Žena T.G.M., kterou napsala Lenka Slívová. Kniha představí čtenářům Charlottu Garrigue Masarykovou, manželku prvního československého prezidenta, a to z trochu jiného pohledu. Autorka se zaměřila na méně známé příběhy z jejího života. Příjemné čtení.


Kdy jídlo vyhodit


Foto: Meditations / Pixabay.com

V poslední době se hodně mluví o plýtvání potravinami. Je pravda, že mnoho lidí nakoupí více potravin než je schopno spotřebovat. Jídlo se pak zkazí a vyhodí. V některých případech však může být vyhození potraviny předčasné, protože je ještě poživatelná. Jindy naopak není na místě váhat. Jak se pozná, že je potravina zkažená? Které potraviny určitě nejíst? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Prokoukněte komunikační styly druhých


Prokoukněte komunikační styly druhých

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince z nabídky nakladatelství Grada - Prokoukněte komunikační styly druhých známé lektorky a koučky Michaely Daňkové. Publikace čtenáře bezpečně provede úskalími na cestě za poznáním a osvojením si komunikačních stylů. Příjemné čtení.


Proč si nesedat na záchodové prkénko


Foto: Stevepb / Pixabay.com

Mnoho lidí je téměř denně nuceno využít záchod mimo svůj domov. Někdy se jedná o veřejný záchod, jindy o záchod ve veřejném prostředku či třeba v restauraci či v kulturním zařízení. Nejčastěji pak samozřejmě využívají záchod v zaměstnání. Čistota se v jednotlivých místech liší, a proto je vždy třeba myslet na své zdraví, respektive snažit se vyvarovat různých nepříjemností, které by si člověk z těchto míst mohl odnést. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak vybírat čaj


Foto: Skitterphoto / Pixabay.com

Čaj patří k nejoblíbenějším nápojům na světě. Je nejen chutný, ale má i pozitivní vliv na lidské zdraví. Co všechno lze ale pod název čaj zahrnout? Existují nějaké normy, které složení a kvalitu čaje upravují? A proč vlastně čaj pít? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist