O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip: Super dárek za vysvědčení
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciálySedmý rok


Zápisy do 1. třídy na školní rok 2016/2017

Pokud máte doma předškoláka, tak se už asi připravujete na zápis do první třídy. Základní školu už máte zřejmě vybranou a možná i trénujete některé... (11. 1. 2016)


Jakou aktovku či batoh vybrat pro prvňáčka

Prázdniny letí jako voda a za pár týdnů začne nový školní rok. Pokud máte doma prvňáčka a ještě jste mu nepořídili školní aktovku či batoh,... (30. 7. 2015)


Jak zvládnout letní tábor

Letní prázdniny jsou konečně tady a s nimi i doba táborů, na které každoročně odjíždí mnoho dětí. Možná to letos čeká i vaše dítě: možná... (8. 7. 2015)


Nejčastější problémy dětí ve škole

Děti tráví ve škole značnou část dne. Je proto důležité, aby tam byly spokojené. Jenže ne vždy se to daří a rodiče pak musí řešit... (2. 3. 2015)


Učení nemusí být mučení aneb Jak usnadnit dítěti přípravu do školy

Školní rok je v plném proudu a na pořadu dne jsou písemky a zkoušení, které je třeba co nejlépe zvládnout. A to se zpravidla neobejde... (3. 2. 2015)


Co si představit pod pojmem školní zralost?

Zápisy do prvních tříd se blíží a mnozí rodiče přemýšlí, zda jsou jejich děti připraveny zvládnout nároky, které na ně škola bude mít. Co by... (23. 1. 2015)


Zájmové kroužky

Září je v plném proudu a s ním i výběr zájmových kroužků. Některé děti pokračují v těch, které navštěvovaly již v loňském roce, další společně... (12. 9. 2014)


Tipy na svačiny pro školáky

Prázdniny utekly jako voda a školní rok je opět tady. Děti i rodiče se pomalu ale jistě musí vrátit k pravidelnému školnímu režimu. Čekají je... (9. 9. 2014)


Tip na knihy: Hravá škola hezkého chování

Nejen pro děti je někdy v životě obtížně rozeznat, co je špatné a co dobré. Není proto nic lepšího, než podpořit získání této dovednosti hravou... (29. 7. 2014)


Tipy, jak dítěti usnadnit první třídu

Nástup do první třídy představuje pro prvňáčka obrovskou změnu. Zatímco až dosud mělo ve školce dost času na hraní, na běhání venku či na odpočinek,... (20. 5. 2014)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)