O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Jak řešit neplodnost
Rodinné finance
Recepty pro každý den
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, Speciály11. a 12. rok


Výběr první podprsenky

Z vaší malé holčičky se pomalu, ale jistě stává dospívající slečna. Její tělo se mění a možná právě nyní nastala ta správná chvíle pro pořízení... (26. 5. 2015)


Jak přežít soužití s puberťákem

A je to tady: z vaší roztomilé malé slečny či chlapce se téměř přes noc stala bytost, která jen odmlouvá, hádá se, tváří se otráveně.... (15. 5. 2015)


Když dcera dospívá

Vaše malá holčička se téměř ze dne na den začne proměňovat - stává se z ní větší slečna a než se otočíte, tak je z... (6. 6. 2014)


Tip na knihu: Tereza

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Tereza.“ Její podtitul je Etiketa pro... (2. 5. 2014)


Pocení v pubertě

Čas běží a z vašeho caparta je najednou dospívající slečna či chlapec. Puberta je poměrně složité období, a to nejen pro dospívajícího, ale i pro... (15. 1. 2014)


Studium na víceletých gymnáziích

Máte-li doma pilného „páťáka“ či „sedmáka“, tak možná uvažujete o tom, že by mohl od příštího školního roku začít studovat na víceletém gymnáziu – osmiletém... (18. 10. 2013)


Jak pečovat o pleť v pubertě

Každý z nás si asi vzpomene na svou pubertu. Přitom se mu možná vybaví nevzhledné pupínky, které hyzdily obličej a nejraději se objevovaly v době,... (21. 5. 2013)


Tip na vánoční dárek: kniha Kletba rodu Bardulfů

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Kletba rodu Bardulfů, kterou napsal Gareth P. Jones a do českého jazyka... (28. 11. 2012)


Zažijte s dětmi to pravé Westernové léto

Kovbojové, indiáni, zlatokopové a koně - to je styl "western", jak si ho asi většina z nás představí. A léto je to nejvhodnější období, kdy... (26. 7. 2012)


Tip na knihu: Neštovice, mor a jiné pohromy

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Neštovice, mor a jiné pohromy. Jak už název napovídá, nejedná se o... (16. 4. 2012)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)