O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Jak řešit neplodnost
Rodinné finance
Recepty pro každý den
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályDospělost


Nitroděložní tělíska

Nejčastějším typem antikoncepce, které u nás ženy používají, jsou antikoncepční pilulky. Stejně jako ostatní druhy antikoncepce má i tato své nevýhody. Navíc jsou ženy, které... (12. 6. 2015)


Nezapomínejte na preventivní kontroly u lékaře

Hodně lidí chodí k lékaři až ve chvíli, kdy je skutečně něco trápí. Byť se situace pomalu, ale jistě zlepšuje, preventivní kontroly stále bohužel nejsou... (16. 1. 2015)


Jak zacházet s vizitkami

Přestože se dnes preferuje vše v elektronické podobě, vizitky mají stále velký význam. Je to totiž nejjednodušší způsob, jak druhé osobě předat důležité informace a... (25. 11. 2014)


Jak vybrat vysokou školu

Pokud máte doma maturanta, tak možná právě nyní společně řešíte, jakou vysokou školu vybrat. Definitivní rozhodnutí o tom, kam budou směrovat jeho další kroky, se... (24. 2. 2014)


Jak budou probíhat maturity v roce 2014

Maturity jsou často diskutovaným tématem již několik let. Zavedené i připravované změny nejsou vždy přijímány pozitivně a v některých případech se vlastně ani není čemu... (17. 2. 2014)


Jak rozumně ušetřit za studium v zahraničí

Studium v zahraničí je (nejen) pro mladé lidi výbornou příležitostí pro to, aby se zlepšili v cizích jazycích, poznali jinou kulturu a samozřejmě také nové... (1. 11. 2013)


Absolventi na trhu práce – ztracená generace?

Práce, respektive zaměstnání hraje v životě člověka významnou roli a v pomyslném žebříčku hodnot se většinou umístí v první pětici. Je tedy logické, že pokud... (3. 10. 2013)


Jaké spodní prádlo zvolit pod svatební šaty

Den D se blíží a ze seznamu úkolů, které je třeba ještě před svatbou zařídit, pomalu, ale jistě mizí jednotlivé položky. Vybráno je místo, kde... (20. 9. 2013)


Jak postupuje personalista při výběru zaměstnanců

Možná právě hledáte nové zaměstnání a připravujete se na pohovor s personalistou. Určitě vás zajímá, na co se u něj personalista zaměří, co od vás... (4. 3. 2013)


Jak se vyrovnat se samotou

Život není vždy lehký a někdy se zdá, že je na člověka nakládáno více starostí než je schopen unést. Není žádným tajemstvím, že za nejstresovější... (21. 2. 2013)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)