Květomluva


Každá žena by ráda určitě dostala od své drahé polovičky květinu.Víte však co Vám muž darovanou květinou chce vlastně říct?


Típněte svou poslední cigaretu


Už Vás nebaví stát v zimě na balkóně a třást se zimou s cigaretou v ruce nebo Vám samotným už začíná vadit,že smrdíte kouřem?Proto je zde pár rad jak s kouřením přestat.


Denní jídelníček pro Vaše batole


Strava v batolecím věku se zásadně neliší od stravy koncem prvního roku.Skoro každé dítě projde v batolecím období vybíravostí.Kolem jednoho roku je obvyklé,že se u dětí chutě často střídají.


Jak jíst zdravě a přitom nezblbnout 2.část


Obědvat bychom neměli v poklusu. Je to jeden ze zlozvyků,kterého se dopuštíme. Důležitou roli ve stravování totiž hraje i to, jak je jídlo připravené, kolik si jej na talíř naložíme a taky jak jej jíme.


Jak jíst zdravě a přitom nezblbnout 1.část


Motivace je důležitá Motivuj se, raduj se z každé trvalé změny, které docílíš, a neváhej se odměnit - i maličkost potěší. Měla by sis vytyčit několik cílů, kterých bys chtěla dosáhnout.


Děti a sluníčko


Letní sluníčko je velmi silné, obzvlášť pro dětskou pokožku, která je tenoučká, má ještě nedokonale vyvinutý kožní film a její obranyschopnost je také snížená. Děťátka do 6 měsíců by měla být proti sluníčku maximálně chráněná například slunečníky, síťkami, pokrývkou hlavy, vzdušným oblečením a kvalitním krémem s faktorem 60.


Omalovánky-mandaly pro děti i dospělé


Hledáte vhodné omalovánky pro Vaše děti , nebo pro Vás ? Vyzkoušeli jste si někdy vymalovat mandalu ? Umíte při kreslení odpočívat ?


Jak na těžkosti s močovým měchýřem


Víte, že při nachlazení si člověk může přivodit zápal močového měchýře a močových cest? Je to jedno z nejčastějších onemocnění v tomto chladném období.


Starší články >>>

Rodič: domu09

Stránky: hlavní©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist