Orchidej


Orchidej - exotická květina, která vypadá skutečně úžasně. Jenže nevím, jak je to možné, ale u nás se orchidejím prostě nedaří, respektive spíše nutno použít minulý čas, neb teď to vypadá nadějně - klep, klep. Jaké máte zkušenosti vy? Poradíte, podle čeho květinu vybírat a jak ji pěstovat?


Báseň - Jaro!


Na dnešní den si pro vás má dcera připravila báseň s názvem Jaro! Tak si ji pěkně vychutnejte.


Čekání na půlnoc


A je tu další článek mé dcery. Zítra je Silvestr, a tak vás určitě zaujme téma "Čekání na půlnoc". Jak do půlnoci zabavit děti? Nevíte, tak čtěte dále a dozvíte se to.


Čekání na Ježíška


Dcera mi právě přinesla další článek. Tak se o něj s vámi hned podělím. A o čem tentokráte bude? Za dveřmi už je Štědrý den. Nevíte, jak zabavit dítě v tento den? Přečtěte si tento článek.


Rozsvícení vánočního stromku na Staroměstském náměstí


Máte rádi období adventu? Navštěvujete předvánoční akce, trhy a podobně? Chtěli byste zažít rozsvícení obrovského vánočního stromku na Staroměstském náměstí? Pokud ano, pak čtěte dále a možná si to raději rozmyslíte.


Děti se nechtějí učit anglicky


A dnes tu mám opět příspěvek své dcery, která šetří bodiky na jednu z odměn. Přemýšlela jsem, zda v přepisu opravit chyby, ale nakonec jsem se rozhodla, že to opíši přesně tak, jak to napsala dcera. Příjemnou zábavu.


Jak vám pomáhá dítě?


Nedávno se mnou dcera koukala na stránku JáRodič, respektive na odměny za body a velmi zatoužila po bubínku či autu na dálkové ovládání. Hned zjišťovala, co musí udělat pro to, aby je získala. Odpověděla jsem po pravdě - musí napsat článek. Tak se do toho hned pustila. A zajímá vás, co má osmiletá dcera stvořila? Tak čtěte dále (pro představu přidávám i fotografii originálního textu).


Dovolená u moře - dovolená s dětmi


Chystáte se letos s dětmi na dovolenou k moři? Už se moc a moc těšíte a nebo naopak přemýšlíte, zda to všechno zvládnete? Ráda bych vám poslala příběh své dovolené a popřála vám, aby ta vaše byla aspoň stejně tak dobrá.


Rodič: Karolína

Stránky: hlavní, Cestování, Zážitky©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist