Čas na podzimní výzdobu


Měsíc listopad je krásný hlavně ,když zlátne a barví se listí a padá ze stromů a když je hezky a čas na podzimní procházku.


Obměny super potraviny kuskus :-)


Psala jsem zde na JáRodič komentář ke kuskusu. Ráda se podělím s některými dobrými zeleninovými směsi, které se ke kuskusu hodí a jsou ňam ňam.


Výlet do zoo Ústí nad Labem


Vypisuju zde několik letošních letních srandiček co dostalo lidi kolem... Toto je malý článeček co se stalo v zoologický zahradě.


Mátovo-jablečný čajík :-) pro špunty i pro dospěláky


Recept na čajík nebo chcete-li nápoj, který chci vložit je jednoduchý na přípravu i čas.


Červenec 2011


Tak taková příliš neveselá zprávička z hlediska letošního počasíčka.Zatím letošní léto není moc krásné. Je chladno a často prší. Třeba včera celý den a tak se snad můžem těšit na houbičky...


Tohle je z léta 2009:-)


Michálek moc rád jezdí autem. Autosedačka je nezbytností...


Krátké představení


Jmenuji se Renata. Deník jsem založila, abych si zapisovala krásné zážitky se svým synem. Chlapeček se jmenuje Michálek a v prosinci mu budou 3 roky. Ještě mám dceru a té bude na podzim 15 let. Je to už velká slečna a skloubit zábavu pro tak věkový rozdíl dětí je prakticky ne příliš možný. Přesto se snažím a hledám inspirace právě zde u rodičů a na těchto stránkách. Chci si zde také ukládat fotky malého, abych měla vše v jednom.


Rodič: Renata5

Stránky: hlavní


©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist