Výlet s CyklohráčkemChystáte se na výlet na kole a máte v plánu použít vlak, avšak strachujete se zda v něm bude dostatek místa pro kola? To se vám s Cyklohráčkem nestane!

CyklohráčekCyklohráček je vlak provozovaný Českými drahami, který je uzpůsoben cestování s koly a dětmi. Skládá se ze čtyř vagónů, přičemž každý má speciální účel. První vagón je plný hraček, druhý plný balonků, třetí plný her a čtvrtý plný kol. Cyklohráček je jedno velké pojízdné hřiště a díky cyklovozu se cesty s koly opravdu nemusíte bát. Průvodčí jsou zde velmi milí a s radostí vám pomohou s koly při nakládání i vykládání. Navíc zajisté odpadne otravná otázka dětí Kdy už tam budem?, spíše nebudou chtít vystoupit. O vaše pohodlí se stará nejen průvodčí ale i hrajvedoucí, který všem rozdá malé dárečky a navíc půjčuje stolní hry.

Cyklohráček jezdí každý víkend a svátek dvakrát denně z pražského Hlavního nádraží do Slaného a vřeůe doporučuji cestovat púrávě s ním, jelikož při cestě s ním se určitě nudit nebudete!


(29. 6. 2017 | Albert Horáček)Autorem tohoto textu není redakce těchto webových stránek, ale jeden z rodičů, tedy uživatelů/ek: Albert Horáček (kliknutím na jeho/její jméno přejdete na jeho/její domovskou stránku). Chcete-li si zde také vést deník nebo sem psát články, zaregistrujte se/přihlašte se na této stránce.

Další články tohoto rodiče: všechny jeho/její články
Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Zatím sem nikdo nevložil žádný komentář. Buďte první...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Další články tohoto rodiče

všechny jeho/její články

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist