Jak ukládat dítěti peníze na studium již od miminka, aby měly co nejvyšší zhodnocení


Od narození miminka dostávají rodiče pro svého potomka menší i větší částky. Je lépe za peníze miminku ihned pořídit hračku, nebo peníze uložit? Které otázky je důležité si na počátku zodpovědět? To vše mnohem více se dočtete v tomto článku. Příjemné čtení.


Kašlete na cestovky - do zahraničí jedině levně


Tento článek píšu proto, abych se podělil o úspory na nervech a financích, které se mi povedly díky cestování bez „pomoci“ cestovních kanceláří.


Jak hospodařit s penězi?


Jak hospodařit s penězi tak, aby se nerozutekly? Když člověk dostanu výplatu, často letí komínem dřív, než bychom chtěli. Jak tomu zabránit?


Jak si organizovat kancelář?


Jak si dokonale organizovat pracovní prostor? Tuhle otázku si už pokládám, co jsem nastoupil do nového zaměstnání. Za dva roky boje s nepořádkem a neustálého hledání papíru, který jsem měl před chvílí v ruce, přicházím s několika tipy, jak si prostor organizovat.


Jak se efektivně učit?


Protože se často do práce musím učit celou řadu informací pro zahraniční prezentace nebo ohledně nového produktu, rád bych se podělil o několik užitečných způsobů, jak si dobře pamatovat.


Kam se mi podařilo poslat děti?


Moji synové jsou neúnavní - a to jak psychicky, tak fyzicky. Navíc mají neustálou potřebu střídat hračky, koníčky, oblečení, kamarády, a opravdu nechci vědět, co přijde v pubertě. Jak se mi povedlo je zabavit?


Jak se mám zbavit chrápání?


Nikdy jsem nebyl příliš šarmantní muž. Měl jsem spoustu problému se sebou, s oblečením a s hygienou. Jsem rád, že jsem se oženil. Mohl jsem přestat dbát o některé povrchní věci a začít budovat charakter a rodinu. Jenže pak přišlo chrápání.


Rodič: Janecek

Stránky: hlavní©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist