Synova chválaStalo se vám někdy,že strávíte i několik hodin v kuchini a nemáte žádnou pochvalu ani od muže a ani od dětí?Mě se to nestává.

Můj syn vždy at uvařím snad cokoliv vždycky mě strašně krásně chválí.Že umím vařit nejlíp na světě.Že mu ode mě všechno moc chutná atd... Pro někoho možná maličkost,ale já si toho moc vážím.Je to taková moje podpora.Můžu vařit s úsměvem a ne celá otrávená.JE KRÁSNÝ,ŽE TAK MALÉ DÍTĚ DOKÁŽE PODPOŘIT SVOJI MAMINU,KDYŽ TO NĚKDY NEDOKÁŽE ANI DOSPĚLEJ MUŽSKEJ.Závidím dívce,kterou si jednou veme za ženu.


(24. 1. 2013 | annahb)


Autorem tohoto textu není redakce těchto webových stránek, ale jeden z rodičů, tedy uživatelů/ek: annahb (kliknutím na jeho/její jméno přejdete na jeho/její domovskou stránku). Chcete-li si zde také vést deník nebo sem psát články, zaregistrujte se/přihlašte se na této stránce.

Další články tohoto rodiče: všechny jeho/její články
Facebook Twitter
Komentáře, názory a rady

Chvála
Tak já mohu jen tiše závidět. Mě sice chválí občas jak muž, tak dcera, ale určitě to není pokaždé. Dceři je 4,5 roku a už se mi snaží hodně v kuchyni pomáhat, takže vždy hrdě hlásí, že to ona vařila a...

>>> Číst a vkládat komentáře <<<

Další články tohoto rodiče

všechny jeho/její články

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist