O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat


Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Super soutěž o ceny pro děti
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályTřetí rok


Změny v předškolním vzdělávání

Jak se stalo v posledních letech zvykem, i letos se objevily novinky v systému školství. Tentokráte se týkají předškolního vzdělávání, respektive zavedení povinného předškolního vzdělávání,... (28. 3. 2017)


Když dítě nechce do školky

Když se řekne mateřská školka, někomu se vybaví krásné vzpomínky na první kamarády, na paní učitelku, prima besídky a na další akce. Jiný si naopak... (9. 2. 2017)


Jak odnaučit děti žalovat

„Žalobníček žaluje, pod nosem si maluje, namaloval husu, a pak jí dal pusu.“ Kdo by neznal tuto říkanku, že? Mnoho dnešních rodičů vyrůstalo v prostředí,... (26. 8. 2016)


5 tipů, jak si malé dítě osvojí cizí jazyk

Malé děti jsou k výuce cizího jazyka mnohem lépe vybaveny, než dospělí. Nové znalosti nasávají jako houba a pokud je v procesu výuky, nebo lépe... (blog, 23. 8. 2016)


Jak přežít období PROČ?

Zhruba okolo 3. roku věku se děti dostávají do období, kdy začnou klást otázky s PROČ na začátku. Podle odborníků je toto období nesmírně důležité,... (8. 8. 2016)


Státní nebo soukromá mateřská škola

Možná vás v nejbližší době čeká po rodičovské dovolené návrat po zaměstnání, a tak přemýšlíte, do jaké mateřské školy svého potomka umístíte. Vzhledem k tomu,... (13. 11. 2015)


Jak zvládnout nástup do mateřské školky

Nástup do mateřské školky představuje pro dítě (a nejen pro něj) obrovskou životní změnu. Zatímco až dosud bylo v celodenní péči jednoho z rodičů či... (25. 8. 2014)


Jaké oblečení potřebují děti do školky

Prázdniny utekly jako voda a začátek školního roku se nezadržitelně blíží. Rodiče pomalu, ale jistě začínají řešit, co pořídit svému dítěti do školky. Není to... (20. 8. 2014)


Jaké odrážedlo je nejlepší?

Máte-li doma neposedné dítko okolo dvou let, tak možná uvažujete o tom, že mu pořídíte odrážedlo. Dítě díky němu získá nejen pocit svobody, ale naučí... (1. 7. 2014)


Tip na knihu: Rozvoj inteligence u dětí od 3 do 6 let

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince, která je tentokráte z oblasti pedagogiky. Jejím cílem je otevřít dětem dveře do světa... (25. 4. 2014)


Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)