Šestý rok


Jaký penál vybrat


školní výbava

Možná máte doma budoucího prvňáčka a řešíte, jaké školní potřeby mu do první třídy pořídit. Základem je samozřejmě školní aktovka nebo batoh, nicméně chybět nesmí ani penál, desky a mnohé další. A právě na toto téma bude dnešní příspěvek. Zaměříme se v něm hlavně na výběr školního penálu, ale nebudou chybět ani rady a tipy k výběru ostatních školních pomůcek. Příjemné čtení.


Zápis do 1. třídy základní školy pro školní rok 2017/2018


Foto: Alexas_fotos /Pixabay.com

Pokud máte doma předškoláka, tak se už asi připravujete na zápis do první třídy. Základní školu už máte zřejmě vybranou a možná i trénujete některé znalosti a dovednosti, které by měl budoucí prvňáček znát a umět. V dnešním příspěvku se dozvíte nejen to, kdy zápisy probíhají a které děti se k němu musí dostavit, ale získáte také informace o tom, jak takový den probíhá a co by budoucí prvňáček měl umět. Příjemné čtení.


Co pořídit pro prvňáčka?


1. třída

Letní prázdniny jsou v plném proudu a s nimi i dovolené, tábory a pobyty u prarodičů či na chatě, tak kdo by myslel na školu, že? Jenže čas letí jako voda a možná se vyplatí popřemýšlet, co svému prvňáčkovi do první třídy pořídit. Samozřejmostí by měla být aktovka či školní batoh, protože ty si hrdě ponese na zádech již první den. A to není samozřejmě zdaleka všechno. Co bude malý školáček potřebovat? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na knihy: DeTeKTiVové a zloději kabelek


Detektivové a zloději kabelek

Pokud je vaše dcera či syn milovníkem záhad, tajemství, napětí a dobrodružství, pak se určitě s chutí pustí do knižní novinky s názvem DeTeKTiVové a zloději kabelek, kterou vydala Grada Publishing. Knihu "Detektivové a zloději kabelek" napsala Zuzana Pospíšilová a ilustrovala Markéta Vydrová. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Příspěvky rodičů do rubriky Šestý rok


Lukynovi pokroky


Lukášek trošku povyrostl a tak konečně začal komunikovat s okolím.


Běhání po doktorech


Jelikož za doktory dojíždíme, pokouším se navštěvy doktorů spojovat, pak se ale stává, že z rána se najednou stane odpoledne a už nemám moc času na spoustu jiných věcí.


První školní den


Začátek roku nám začal se spoustu zdravotních problémů.


Rozílnost v dětech


Luky i Honza jsou každý úplně jiný. Jeden hyperaktivní, druhý kliďas a smíšek.


Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist