Sedmý rok


Jaký penál vybrat


školní výbava

Možná máte doma budoucího prvňáčka a řešíte, jaké školní potřeby mu do první třídy pořídit. Základem je samozřejmě školní aktovka nebo batoh, nicméně chybět nesmí ani penál, desky a mnohé další. A právě na toto téma bude dnešní příspěvek. Zaměříme se v něm hlavně na výběr školního penálu, ale nebudou chybět ani rady a tipy k výběru ostatních školních pomůcek. Příjemné čtení.


Zápis do 1. třídy základní školy pro školní rok 2017/2018


Foto: Alexas_fotos /Pixabay.com

Pokud máte doma předškoláka, tak se už asi připravujete na zápis do první třídy. Základní školu už máte zřejmě vybranou a možná i trénujete některé znalosti a dovednosti, které by měl budoucí prvňáček znát a umět. V dnešním příspěvku se dozvíte nejen to, kdy zápisy probíhají a které děti se k němu musí dostavit, ale získáte také informace o tom, jak takový den probíhá a co by budoucí prvňáček měl umět. Příjemné čtení.


Co pořídit pro prvňáčka?


1. třída

Letní prázdniny jsou v plném proudu a s nimi i dovolené, tábory a pobyty u prarodičů či na chatě, tak kdo by myslel na školu, že? Jenže čas letí jako voda a možná se vyplatí popřemýšlet, co svému prvňáčkovi do první třídy pořídit. Samozřejmostí by měla být aktovka či školní batoh, protože ty si hrdě ponese na zádech již první den. A to není samozřejmě zdaleka všechno. Co bude malý školáček potřebovat? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Suri & Kata: Sebrané spisy 1


Suri & Kata: Sebrané spisy 1

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Suri & Kata: Sebrané spisy 1. Jedná se o sbírku nejslavnějších případů obávaných zvířecích detektivů. A kniha je skutečně netradiční: jedná se totiž o komiks, ve kterém čtenáři naleznou množství zábavných úkolů – hádanky, labyrinty, spojovačky a další zapeklitosti – jež je třeba vyřešit. Autorem i ilustrátorem komiksu je Libor Drobný. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Příspěvky rodičů do rubriky Sedmý rok


Velikonoce nebo krásné léto?
Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist