O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat


Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Super soutěž o ceny pro děti
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, Speciály9. a 10. rok


Tip na knihu: Maxovy trable - Zamčený ve školní skříňce

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Maxovy trable - Zamčený ve školní skříňce. Autorkou je Rachel Renée Russellová,... (5. 3. 2018)


Tip na knihu: Mí praštění rodiče

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Mí praštění rodiče, kterou napsal Pete Johnson. Jedná se o vtipné pokračování... (16. 1. 2018)


Tip na knihu: Deník mimoňky – Příběhy neschopný psí chůvy

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Deník mimoňky – Příběhy neschopný psí chůvy. Autorkou je Rachel Renée Russellová,... (2. 5. 2017)


Tip na knihu: Taneční studio – díl 1

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Taneční studio.“ Autory jsou Crip &... (10. 4. 2017)


Tip na knihy: Školnice Valerie v podezření

Pokud je vaše dcera či syn milovníkem tajemné atmosféry, kouzel, napětí a záhad, pak se určitě s chutí pustí do knižní novinky s názvem Školnice... (15. 2. 2017)


Tip na knihu: Deník mimoňky – Příběhy nehorázný primadony

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Deník mimoňky – Příběhy nehorázný primadony. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která... (31. 3. 2016)


Tip na knihu: Jan Hus očima krejčího Ondřeje a panny Anežky

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Jan Hus očima krejčího Ondřeje a... (7. 3. 2016)


Tip na knihu: Jak si vycvičit rodiče

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Jak si vycvičit rodiče. Tento zaručený návod, jak (ne)přetvořit své stvořitele, napsal... (1. 3. 2016)


Tip na knihu: Deník mimoňky – Příběhy nepohádkový bytosti

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Deník mimoňky – Příběhy nepohádkový bytosti. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která... (20. 10. 2015)


Jak zabavit děti? Připravte jim nezapomenutelný výlet!

Když zapátráte hluboko v paměti a vzpomenete si na ty krásné okamžiky vašeho dokonalého dětství, pak jistě nespatříte monstrózní nákupní centra, multimediální technologie a nic... (23. 6. 2015)


Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)