9. a 10. rok


Tip na knihu: Maxovy trable - Zamčený ve školní skříňce


Maxovy trable

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Maxovy trable - Zamčený ve školní skříňce. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která napsala i úspěšnou sérii knih Deníky mimoňky. První kniha ze vznikající série o Maxovi je také plná vtipných a výstižných ilustrací. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Mí praštění rodiče


Mí praštění rodiče

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Mí praštění rodiče, kterou napsal Pete Johnson. Jedná se o vtipné pokračování knihy Jak si vycvičit rodiče, kterou jsme vám představili na stránkách JáRodič.cz nedávno. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Deník mimoňky – Příběhy neschopný psí chůvy


Deník mimoňky 10

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Deník mimoňky – Příběhy neschopný psí chůvy. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která knihu také doplnila vtipnými a výstižnými ilustracemi. Nový Deník mimoňky určitě potěší nejen všechny příznivce Nikky Maxwellové, se kterou se měli možnost seznámit již v předchozích dílech, ale určitě si ji oblíbí i další čtenáři, respektive čtenářky. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Taneční studio – díl 1


Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Taneční studio.“ Autory jsou Crip & Béka. Jedná se o komiks, který vypráví o třech dívkách, které mají v hlavě jen tanec. A také trochu učitele hip hopu Kadera a občas jídlo či kluky. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Příspěvky rodičů do rubriky 9. a 10. rok


Synova chvála


Stalo se vám někdy,že strávíte i několik hodin v kuchini a nemáte žádnou pochvalu ani od muže a ani od dětí?Mě se to nestává.


Porucha učení


Poruchy učení a její odstarnění


Ošklivá noc


Jak jsme prožívali jednu únorovou nocDalší rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)

Anketa©2009-2018 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist