9. a 10. rok


Tip na knihy: Školnice Valerie v podezření


Školnice Valerie v podezření

Pokud je vaše dcera či syn milovníkem tajemné atmosféry, kouzel, napětí a záhad, pak se určitě s chutí pustí do knižní novinky s názvem Školnice Valerie v podezření, kterou vydala Grada Publishing. Knihu napsala Zuzana Pospíšilová a ilustrovala Zuzana Osako. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Deník mimoňky – Příběhy nehorázný primadony


Deník mimoňky

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Deník mimoňky – Příběhy nehorázný primadony. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která knihu také doplnila vtipnými a výstižnými ilustracemi. Nový Deník mimoňky určitě potěší nejen všechny příznivce Nikky Maxwellové, se kterou se měli možnost seznámit již v předchozích dílech, ale určitě si ji oblíbí i další čtenáři, respektive čtenářky. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Jan Hus očima krejčího Ondřeje a panny Anežky


Jan Hus očima krejčího Ondřeje a panny Anežky

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Jan Hus očima krejčího Ondřeje a panny Anežky“ a je to první titul z nové knižní edice Velikáni do kapsy. Kniha, kterou napsal Tomáš Němeček a ilustracemi ji doplnil Tomáš Chlud, poutavou a hlavně netradiční formou vypráví o životě Jana Husa. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Jak si vycvičit rodiče


Jak si vycvičit rodiče

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Jak si vycvičit rodiče. Tento zaručený návod, jak (ne)přetvořit své stvořitele, napsal Pete Johnson. Dříve byl filmovým kritikem a zhlédl i tři filmy denně. Teď je ale všechno jinak. "Návod" ve formě deníku určitě potěší všechny čtenáře od devíti let. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Příspěvky rodičů do rubriky 9. a 10. rok


Synova chvála


Stalo se vám někdy,že strávíte i několik hodin v kuchini a nemáte žádnou pochvalu ani od muže a ani od dětí?Mě se to nestává.


Porucha učení


Poruchy učení a její odstarnění


Ošklivá noc


Jak jsme prožívali jednu únorovou nocDalší rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)
Dobrý den mám dotaz:Kolik má vážit 7 leté dítě??? (EditaHornakova)
soutěž (Peggylucka)
for toys (Peggylucka)
Tak ty vedra co jsou nyní budeme doma. Máme neštovice :-( (janekjana)

Anketa©2009-2017 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist