O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat


Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Super soutěž o ceny pro děti
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályDospělost


Jak budou probíhat maturity 2018?

V posledních letech se na všech středních školách a učebních oborech s maturitou konají státní maturity. Jak taková maturita bude letos vypadat? Kdy se bude... (20. 3. 2018)


Maturita z matematiky bude povinná

Školství je oblast, která v posledních letech zaznamenává množství změn. V posledních letech se například zcela změnila koncepce maturitních i přijímacích zkoušek. A to samozřejmě... (13. 1. 2017)


Jak přežít vedra v práci

První tropické dny jsou za námi a s největší pravděpodobností nás během léta čekají další. Může-li být člověk doma či někde v přírodě, u vody,... (21. 7. 2015)


Tradice a zvyky ve svatební den

Svatba je významnou životní událostí. A právě tento den je spojen s mnoha tradicemi, zvyky a samozřejmě i s pověrami. Jejich kořeny lze hledat v... (15. 6. 2015)


Nitroděložní tělíska

Nejčastějším typem antikoncepce, které u nás ženy používají, jsou antikoncepční pilulky. Stejně jako ostatní druhy antikoncepce má i tato své nevýhody. Navíc jsou ženy, které... (12. 6. 2015)


Nezapomínejte na preventivní kontroly u lékaře

Hodně lidí chodí k lékaři až ve chvíli, kdy je skutečně něco trápí. Byť se situace pomalu, ale jistě zlepšuje, preventivní kontroly stále bohužel nejsou... (16. 1. 2015)


Jak zacházet s vizitkami

Přestože se dnes preferuje vše v elektronické podobě, vizitky mají stále velký význam. Je to totiž nejjednodušší způsob, jak druhé osobě předat důležité informace a... (25. 11. 2014)


Jak vybrat vysokou školu

Pokud máte doma maturanta, tak možná právě nyní společně řešíte, jakou vysokou školu vybrat. Definitivní rozhodnutí o tom, kam budou směrovat jeho další kroky, se... (24. 2. 2014)


Jak budou probíhat maturity v roce 2014

Maturity jsou často diskutovaným tématem již několik let. Zavedené i připravované změny nejsou vždy přijímány pozitivně a v některých případech se vlastně ani není čemu... (17. 2. 2014)


Jak rozumně ušetřit za studium v zahraničí

Studium v zahraničí je (nejen) pro mladé lidi výbornou příležitostí pro to, aby se zlepšili v cizích jazycích, poznali jinou kulturu a samozřejmě také nové... (1. 11. 2013)


Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)