Dospělost


Jak budou probíhat maturity 2018?


Foto: Jeshoots / Pixabay.com

V posledních letech se na všech středních školách a učebních oborech s maturitou konají státní maturity. Jak taková maturita bude letos vypadat? Kdy se bude konat? Na co se mají studenti připravit? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Maturita z matematiky bude povinná


Zdroj: Pixabay.com

Školství je oblast, která v posledních letech zaznamenává množství změn. V posledních letech se například zcela změnila koncepce maturitních i přijímacích zkoušek. A to samozřejmě zdaleka nejsou všechny změny. Zda tyto změny povedou ke zkvalitnění školství však ukáže jen čas. Do budoucna se připravují i další změny. Jednou z nich je i zavedení povinné maturity z matematiky. A právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Jak přežít vedra v práci


zdroj: OpenImageBank.com

První tropické dny jsou za námi a s největší pravděpodobností nás během léta čekají další. Může-li být člověk doma či někde v přírodě, u vody, dovede se s nimi vypořádat lépe, než když musí celý den trávit v práci. Jak tedy co nejlépe zvládnout celý den v práci? Jak si usnadnit pobyt v teple? A jak používat klimatizaci či větráky, aby nezpůsobily více škody než užitku? Tak nejen na tyto otázky naleznete odpovědi v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tradice a zvyky ve svatební den


Foto: barrydadon / Pixabay.com

Svatba je významnou životní událostí. A právě tento den je spojen s mnoha tradicemi, zvyky a samozřejmě i s pověrami. Jejich kořeny lze hledat v daleké minulosti. Během staletí se dědily z generace na generaci a mnoho z nich se překvapivě dochovalo a dodržuje i v dnešní době. Jaká by tedy svatba měla být, aby bylo manželství šťastné? Na co určitě nezapomenout a čeho se naopak vyvarovat? Tak právě na toto téma bude náš dnešní příspěvek. Příjemné čtení.


Starší články >>>

Příspěvky rodičů do rubriky Dospělost


kam na výlet s dětmi -zve vás Waketai


Tipy zvláště pro ty co bydlí a žijí v severočeském kraji.Odkaz na mé podrobné články.Jako jediný píšu i o možnosti výletů pro vozíčkáře - tím pádem i pro rodiče s možností sem vzít sportovní kočárek.Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist