O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip: Super dárek za vysvědčení
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályOsmý rok


Hafling: Ryzák, kterého budou děti milovat

Snem mnoha dětí je mít vlastního koně. Možná, že jste takové přání od svých dětí slyšeli i vy. Nebo vás to třeba v blízké době čeká. V... (20. 8. 2012)


Tip na knihu: Jak se straší Stráchnivec

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knize s tajuplným názvem Jak se straší Stráchnivec. Prvotina Terezy Meravé vypráví o dobrodružství, které spolu... (23. 1. 2012)


Tip na zajímavou akci: Neviditelná výstava

Přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je, když člověk vůbec nic nevidí? Jak se takový člověk vlastně může zorientovat na neznámém místě, jak zvládne... (23. 12. 2011)


Ošklivá noc

Jak jsme prožívali jednu únorovou noc... (22. 2. 2010)


Rovnátka jsou moderní

Máte-li vy a nebo vaše dítě potíže s nepravidelným postavením zubů může vám váš stomatolog doporučit návštěvu odborníka – ortodontisty (ortodoncie – je lékařská věda,... (22. 12. 2009)Kdy začít nosit kontaktní čočky?

„Mami/tati, já bych chtěl/a kontaktní čočky.“ Slýcháváte tuto větu v poslední době často? Nebo sami uvažujete o kontaktních čočkách pro své dítě? Ale kde a jak... (17. 8. 2009)


Geocaching: Hledáme s dětmi poklady

Které dítě by netoužilo po tom, aby našlo vlastní poklad. Pátrání po pokladu tak pro něj může být silnou motivací pro účast na nedělním výletu,... (13. 5. 2009)


<<< Novější články |
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)