Osmý rok


Tip na knihu: Světoví Češi


Světoví Češi

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o další knižní novince z nabídky vydavatelství Mladá fronta. Jmenuje se „Světoví Češi“ a přináší příběhy lidí z různých oborů, kteří proslavili naši zem. Knihu napsali Jiří Černý, Jiří Fixl a Jana Jůzlová. Ilustracemi ji doplnil Jiří Fixl. Příjemné čtení.


Tip: Vtipný vánoční video-pozdrav a vánoční hra


Obrázek ze hry Rybka Alvin slaví Vánoce.

Jestli rádi posíláte vtipné video-pozdravy svým přátelům – nebo jestli třeba vy nebo vaše děti rádi hrajete zajímavé hry – máme tu pro vás tip: Video-pozdrav a mobilní hru, ve kterých je hlavním hrdinou Alvin, první rybka na světě, která chce slavit Vánoce! A mimochodem - víte, co vlastně odborníci říkají na hraní počítačových a mobilních her?


Tip na knihu: Suri & Kata, agenti s. r. o.: Dobrodružství ve Velrybí zátoce


Suri & Kata, agenti s.r.o.

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Suri & Kata, agenti s. r. o.: Dobrodružství ve Velrybí zátoce. Jedná se o netradiční knihu - komiks, ve které čtenáři naleznou množství zábavných úkolů – hádanky, labyrinty, spojovačky a další zapeklitosti – jež je třeba vyřešit. Autorem i ilustrátorem komiksu je Libor Drobný. Příjemné čtení.


Poprvé samo do školy


Poprvé samo do školy

Když byla generace dnešních rodičů dětmi, bylo naprosto běžné, že chodili do i ze školy sami, hráli si venku celé odpoledne, a to víceméně bez dozoru rodičů. V dnešní době je situace – aspoň ve větších městech – úplně jiná. Rodiče dohlížejí na své děti do určitého věku téměř na každém kroku. Kdy ale nastane ten správný čas dovolit dítěti, aby do školy či na kroužek docházelo samostatně? A jak ho na to co nejlépe připravit? Tak nejen na tyto otázky se vám pokusíme odpovědět v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


Tip na knihu: Nevyplašte Hadipouše


Nevyplašte Hadipouše

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince, která je volným pokračováním knihy s tajuplným názvem Jak se straší Stráchnivec. Napínavá a strašidelná kniha spisovatelky Terezy Meravé se jmenuje Nevyplašte Hadipouše. Vypráví o dobrodružství, které spolu v jednom pražském sklepení prožijí tři kamarádi – Tommy, Vivien a Monika. Příběh je nejen o síle přátelství, ale i o tom, že nikdy není pozdě přemoci sám sebe. Příjemnou zábavu.


Tip na knihu: Knížka pro špiony


Knížka pro špiony

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Knížka pro špiony. Jedná se o netradiční knihu, ve které čtenáři naleznou množství špionských úkolů – rébusy, kvízy, hry – jež je třeba vyřešit. A nechybí ani triky tajných agentů. Autorkami jsou Lisa Milesová a Xanna Eve Chownová, ilustracemi knihu doplnil Andrew Painter. Příjemné čtení.


Zářící experimenty: Hračka, která nás nadchla


Ein-O sada Zářící experimenty

Zajímá vaše děti, jak funguje svět kolem nich? Mají množství otázek, na které potřebují znát odpověď? Pak právě pro ně jsou určeny stavebnice Ein-O, které je nejen zabaví, ale zároveň jim pomohou pochopit vše kolem nich. A super je, že si malí vědci mohou vše vyzkoušet. Při jejich bádání je jim průvodcem profesor Ein-O, který nejen pomůže a poradí, ale navíc má připraveno množství zajímavých informací. Redakce JáRodič.cz pro vás samozřejmě také jednu sadu vyzkoušela a už nyní může prozradit, že to stálo za to. Zaujalo vás to? Pak čtěte dále a dozvíte se více.


Online hry pro děti pro procvičení matematiky


Matematika byla, je a asi vždy bude postrachem žáků na všech stupních škol, od těch základních, až po ty vysoké. Pokud má i vaše ratolest s počítáním příkladů problémy, pomůžou vám výukové online hry, o kterých bude řeč v tomto článku.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist