O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip: Super dárek za vysvědčení
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályOsmý rok


Tip: Vtipný vánoční video-pozdrav a vánoční hra

Jestli rádi posíláte vtipné video-pozdravy svým přátelům – nebo jestli třeba vy nebo vaše děti rádi hrajete zajímavé hry – máme tu pro vás tip:... (12. 11. 2014)


Tip na knihu: Suri & Kata, agenti s. r. o.: Dobrodružství ve Velrybí zátoce

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Suri & Kata, agenti s. r. o.: Dobrodružství ve Velrybí zátoce. Jedná... (13. 2. 2014)


Poprvé samo do školy

Když byla generace dnešních rodičů dětmi, bylo naprosto běžné, že chodili do i ze školy sami, hráli si venku celé odpoledne, a to víceméně bez... (13. 1. 2014)


Tip na knihu: Nevyplašte Hadipouše

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince, která je volným pokračováním knihy s tajuplným názvem Jak se straší Stráchnivec. Napínavá a... (5. 12. 2013)


Tip na knihu: Knížka pro špiony

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Knížka pro špiony. Jedná se o netradiční knihu, ve které čtenáři naleznou... (24. 10. 2013)


Zářící experimenty: Hračka, která nás nadchla

Zajímá vaše děti, jak funguje svět kolem nich? Mají množství otázek, na které potřebují znát odpověď? Pak právě pro ně jsou určeny stavebnice Ein-O, které... (29. 5. 2013)


Online hry pro děti pro procvičení matematiky

Matematika byla, je a asi vždy bude postrachem žáků na všech stupních škol, od těch základních, až po ty vysoké. Pokud má i vaše ratolest... (26. 4. 2013)


Synova chvála

Stalo se vám někdy,že strávíte i několik hodin v kuchini a nemáte žádnou pochvalu ani od muže a ani od dětí?Mě se to nestává.... (24. 1. 2013)


Porucha učení

Poruchy učení a její odstarnění... (23. 1. 2013)


Tip na knihu za vysvědčení: Jak fungují stroje

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince, která je tentokráte poněkud netradiční, respektive není to jen tak obyčejná kniha. Jedná se... (11. 1. 2013)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)