O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip na super knihu: Polepšovna pro čarodějky
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályZdraví


Priessnitzův obklad

Mnoho užitečných věcí či léčebných metod vzniká vlastně náhodou. Jednou z nich je i Priessnitzův obklad, který vynalezl Vincence Priessnitz. A věřte nevěřte, tato jednoduchá... (17. 1. 2018)


Jak na žaludeční neurózy

Čas od času se pocitu plnosti a problémům se zažíváním nevyhne asi nikdo. Někdy jsou způsobeny prostě tím, že se člověk nají více než by... (27. 12. 2017)


Jak na přejedení

Většina lidí se ráda dobře nají. Nakonec kdo by odolal lahůdkám, které jsou pro něj připraveny na návštěvě, v rámci společenské akce či jinde. Jenže... (30. 10. 2017)


Tipy jak se vyhnout onemocnění

Přišlo chladné počasí a s ním i zvýšené množství různých nachlazení a dalších chorob. Všichni kolem kašlou a smrkají, viry a bakterie útočí ze všech... (25. 9. 2017)


Pro zdraví: Arteterapie

V dnešním příspěvku ze speciálu redakce JáRodič.cz s názvem „Pro zdraví – Udělejte něco pro sebe“ vám představíme léčebný postup, který je spojen s uměním... (14. 9. 2017)


Jak na bodnutí vosou a včelou

Léto se sice blíží ke svému konci, ale bodnutí včelou, vosou či jiným podobným hmyzem stále ještě hrozí. Samozřejmě nejlepší je se takové situaci vyhnout,... (7. 9. 2017)


Afty: Jak se jim vyhnout

Jsou sice relativně malé, ale dovedou skutečně potrápit. Řeč je o aftách, které čas od času potrápí poměrně dost lidí. Příčina jejich vzniku není zcela... (3. 8. 2017)


Dětská psychiatrie FN MOTOL

Každý jste nejspíše zajisté už měl nějaké, i když drobnější psychické potíže a to se samozřejmě týká i vašich dětí. Pokud mu přerostou přes hlavu... (blog, 16. 6. 2017)


Jak rozpoznat u dětí krátkozrakost

Krátkozrakost je běžná oční vada, kterou mají nejen dospělí, ale i děti. Pozná se podle toho, že člověk vidí rozostřeně do dálky. Samozřejmě u... (23. 5. 2017)


Proč je chůze zdravá

O tom, že je chůze zdravá, není pochyb. Navíc chůzi může provozovat téměř každý a super je, že není potřeba žádné speciální vybavení. Podstatné je... (22. 5. 2017)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)