Zábava a volný čas


Příběhy pro děti - ve formě hry


Jeden z příběhů čarodějky Alice

Více než 1,4 milionu lidí už zná čarodějnici Alici, stovky tisíc pak třeba Davida, který pátrá po vesmírných pokladech. Co mají jejich příběhy společného?


Tip na výlet: Svratka a okolí


Svratka

Polovina pracovního týdne je tady a s ní i pravidelný příspěvek redakce JáRodič.cz ze speciálu s názvem Tipy na výlety a zajímavé akce. Dnes se vypravíme do Kraje Vysočina, a to konkrétně do města Svratka a do jejího okolí. A možná překvapí, že i zde se nachází Karlštejn. Příjemné čtení a hlavně putování.


Plánujeme dovolenou: Jaké tam bude počasí?


Pokud neplánuje dovolenou až úplně na poslední chvíli, tedy dva nebo tři dny před odjezdem, téměř vždy narazíte na těžko zodpovězitelnou otázku: A jaké tam bude počasí? Předpovědi počasí lze věřit jen na několik málo dní dopředu, takže je potřeba podívat se jinam...


Tajné kódy pro animace na Facebooku: xoxo, radness, bff a další


Existují tajné kódy pro animace na Facebooku

Chcete ozvláštnit svoje statusy na Facebooku? Pak v nich zkuste použít některé z "tajných" kódů pro animace. Tyto kódy po odeslání příspěvku změní barvu a když na ně další uživatelé kliknou, ukáže se nějaká animace. Pojďme se společně podívat, jaké kódy a animace jsou k dispozici.


Akční s dětmi – proč ne?


Martina Bulánková, akční rodič na cestách

Před pár lety to bylo sci-fi, ale dnes je stále běžnější, že více a více rodičů vyráží s malými dětmi daleko za hranice České republiky, do hor, na kola, na vodu, pod stan. Hledají cesty, jak skloubit svůj životní styl s potřebami miminka, a snaží se tak dopřát svým dětem luxus v podobě čerstvého vzduchu, pobytu v přírodě a možnosti objevovat svět.


Tip na knihu: Maxovy trable - Zamčený ve školní skříňce


Maxovy trable

Na dnešní den jsme pro vás připravili povídání o knižní novince s názvem Maxovy trable - Zamčený ve školní skříňce. Autorkou je Rachel Renée Russellová, která napsala i úspěšnou sérii knih Deníky mimoňky. První kniha ze vznikající série o Maxovi je také plná vtipných a výstižných ilustrací. Příjemné čtení.


Krásné Vánoce a šťastný nový rok!


Vánoční přání

Vánoce jsou tady, děti už jsou celé natěšené a rodiče také - i když leckdy vlastně hlavně na to, až si konečně v klidu sednou... Jasně, víme, že někteří z vás už odjeli na hory, jiní se přípravami na Vánoce nijak nestresují, ale co si budeme povídat - řada z nás investuje do přípravy Vánoc spoustu energie. Pomalu ale opravdu přichází čas se zastavit...


Jaké plesové/společenské/večerní šaty zvolit


Ilhabela_/ Pixabay.com

Sezóna tanečních, plesů a dalších společenských událostí je tady, a tak je ta správná chvíle podívat se do svého šatníku a ujistit se, že jste připravena. Chybět by neměly vhodné společenské šaty, boty a také kabelka a další doplňky. Jaké by ale společenské šaty vlastně měly být? Jakou barvu, střih a délku zvolit? A jakou pořídit kabelku a další doplňky? Tak nejen na tyto otázky vám odpovíme v našem dnešním příspěvku. Příjemné čtení.


<<< Novější články | Starší články >>>

Další rodiče: O čem přemýšlejí, co dělají...

Nová matrace (KristaK)
Čekám až přestane pršet a půjdu hrabat listí. (Leni22)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Slava91)
Nyní jsem dovařila houbový guláš a čekám až přestane pršet. Půjdeme opět do lesa. (Radi11)
Přišli jsme z vycházky tak si jdu zasoutěžit (ZUTOJAMA)

Anketa©2009-2019 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí


TOPlist