O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip: Super dárek za vysvědčení
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályDruhý rok


Pozor na nebezpečné dětské židličky

U jídelních stolů mají malé děti běžně své místo ve vysoké židličce. Spotřebitelská organizace dTest otestovala 22 modelů  a čtyři židličky propadly ve zkoušce stability.... (26. 4. 2019)


Soutěž o dětské plenky

Když se nám narodí miminko, automaticky mu od prvního dne balíme zadeček do plenky. Možností výběru plenek je v dnešní době mnoho. Pravidelně vyměňujeme znečištěné... (22. 9. 2017)


Změny v předškolním vzdělávání

Jak se stalo v posledních letech zvykem, i letos se objevily novinky v systému školství. Tentokráte se týkají předškolního vzdělávání, respektive zavedení povinného předškolního vzdělávání,... (28. 3. 2017)


5 tipů, jak si malé dítě osvojí cizí jazyk

Malé děti jsou k výuce cizího jazyka mnohem lépe vybaveny, než dospělí. Nové znalosti nasávají jako houba a pokud je v procesu výuky, nebo lépe... (blog, 23. 8. 2016)


Jak zvládnout noc bez plenky

Možná máte právě nyní pocit, že nastala ta správná chvíle na to, aby vaše dítě přestalo nosit plenky i v noci. Než začnete s nacvičováním,... (21. 8. 2014)


Jaké odrážedlo je nejlepší?

Máte-li doma neposedné dítko okolo dvou let, tak možná uvažujete o tom, že mu pořídíte odrážedlo. Dítě díky němu získá nejen pocit svobody, ale naučí... (1. 7. 2014)


Jak naučit dítě správně stolovat

Základy správného stolování je dobré učit děti již odmala. Je jisté, že u úplně malého dítěte nelze očekávat, že bude stolovat perfektně, že bude vědět,... (6. 11. 2013)


Co jsou dětské skupiny

Není žádným tajemstvím, že v mateřských školkách chybí místa, což komplikuje situaci zejména těm rodičům, kteří se chtějí vrátit do zaměstnání. V posledních letech se... (11. 7. 2013)


Jak naučit spát celou noc ve své postýlce

Možná patříte k těm šťastlivcům, jejichž dítě spí celou noc ve své postýlce. Díky tomu se nemusíte mačkat v posteli s další osobou, nemusíte řešit... (13. 2. 2013)


Aby se děti zase mohly hýbat: Jak technologie pomáhají

Dvouletá Emma by si bez pomoci druhých nikdy nemohla sama hrát. Její končetiny jsou totiž kvůli nemoci zvané artrogrypóza takřka nepohyblivé. Její klouby jsou ztuhlé... (5. 8. 2012)


Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)