O nás     Inzerce     KontaktO rodičích a jejich dětech již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: Pohádky pro děti
Tip: Super dárek za vysvědčení
Rodinné finance
Jak řešit neplodnost
Hlavní rubriky: Těhotenství, Zdraví, Péče o dítě, Výchova dítěte, Zábava a volný čas, Rodiče sobě, Diskuze, Služby pro rodiče, SpeciályDruhý rok


Jak zvládnout noc bez plenky

Možná máte právě nyní pocit, že nastala ta správná chvíle na to, aby vaše dítě přestalo nosit plenky i v noci. Než začnete s nacvičováním,... (21. 8. 2014)


Jaké odrážedlo je nejlepší?

Máte-li doma neposedné dítko okolo dvou let, tak možná uvažujete o tom, že mu pořídíte odrážedlo. Dítě díky němu získá nejen pocit svobody, ale naučí... (1. 7. 2014)


Jak naučit dítě správně stolovat

Základy správného stolování je dobré učit děti již odmala. Je jisté, že u úplně malého dítěte nelze očekávat, že bude stolovat perfektně, že bude vědět,... (6. 11. 2013)


Co jsou dětské skupiny

Není žádným tajemstvím, že v mateřských školkách chybí místa, což komplikuje situaci zejména těm rodičům, kteří se chtějí vrátit do zaměstnání. V posledních letech se... (11. 7. 2013)


Jak naučit spát celou noc ve své postýlce

Možná patříte k těm šťastlivcům, jejichž dítě spí celou noc ve své postýlce. Díky tomu se nemusíte mačkat v posteli s další osobou, nemusíte řešit... (13. 2. 2013)


Aby se děti zase mohly hýbat: Jak technologie pomáhají

Dvouletá Emma by si bez pomoci druhých nikdy nemohla sama hrát. Její končetiny jsou totiž kvůli nemoci zvané artrogrypóza takřka nepohyblivé. Její klouby jsou ztuhlé... (5. 8. 2012)


Hraj si samo aneb Jak to dítě naučit

„Hraj si chvilku sám/sama, já musím připravit jídlo.“ To je věta, kterou dříve či později řekne snad každý rodič. Jistě, nemusí být formulována přímo takto,... (3. 8. 2012)


Pojďme si hrát: Tentokráte s těmi nejmenšími

Hraní je pro děti velmi důležitá činnost. A hrát si je možné už s těmi nejmenšími. Nejdříve jsou to jednoduché hry, kdy dítě ukazuje například... (26. 4. 2012)


Péče o dětské zuby

Mnozí z generace dnešních rodičů mají ze svého dětství spojeny návštěvy zubního lékaře se strachem, bolestí a nepříjemnými pocity. Mohou v nich přetrvávat dosud a... (23. 2. 2012)


Jak zvládnout období vzdoru

A je to tady. Z vašeho roztomilého potomka se najednou stal postrach rodiny – neposlouchá, odmlouvá, je vzteklý, jeho nejoblíbenější slovo zní „Ne“ a to... (26. 1. 2012)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 JaRodic.cz, ISSN 1804-0632
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: redakce(at)jarodic.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu JaRodic.cz a ochrana soukromí | pg(11)